عباسعلی کدخدایی از برگزاری انتخابات در جلسه امروز و تعیین سخنگوی جدید خبر داده است.

کدخبر : 1842
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

زمزمه کناره‌گیری عباسعلی کدخدایی از سخنگویی شورای نگهبان در روزهای قبل مطرح شد. همین دیروز بود که «عصر ایران» نوشت: «گفته می‌شود کدخدایی اخیرا در جلسه‌ای با حضور برخی فعالان رسانه‌ای از تصمیم خود بر واگذاری سخنگویی به اعضای جدید شورای نگهبان سخن گفته است. بنابراین گزارش کدخدایی در این جلسه حضور سیزده ساله خود در جایگاه سخنگویی را کافی دانسته و تمرکز بر فعالیت‌های علمی و پژوهشی در پژوهشکده شورای نگهبان و تربیت حقوقدانان جوان را دارای ضرورت بیشتر قلمداد کرده است».

خبر دیشب ایسنا اما تکلیف این قضیه را روشن کرد نوشت: سخنگوی شورای نگهبان، از برگزاری انتخابات در جلسه فردای این شورا برای انتخاب سخنگوی جدید شورای نگهبان خبر داد.

عباسعلی کدخدایی درباره اینکه آیا قرار است از سمت سخنگویی خداحافظی کنید؟ گفت: ان‌شاءالله قولی را که به مردم داده بودیم و در سال گذشته گفته بودیم که امسال سال آخر فعالیت در این سمت است؛ عملیاتی می‌کنیم. بهتر است جوان‌ها در این عرصه بیایند و سکاندار این مسولیت شوند و ان‌شاءالله طرح نو و فکر نو داشته باشند.

کدخدایی تاکید کرد: فردا (یعنی امروز) در جلسه شورای نگهبان، انتخابات برگزار می‌شود و سخنگوی جدید تعیین می‌شود.

کانال تلگرامی روزآروز اما از جنبه دیگری به این سخنان کدخدایی توجه کرده است. روزآروز با اشاره به این نقل قول از کدخدایی که گفته بود: «ان‌شاءالله قولی را که به مردم داده بودیم و در سال گذشته گفته بودیم که امسال سال آخر فعالیت در این سمت است؛ عملیاتی می‌کنیم»،  می‌پرسد: «معلوم نیست چرا افعال جملاتی که کدخدایی، درباره خودش گفته، همه در صیغه جمع است: داده بودیم ... گفته بودیم ... عملیاتی می‌کنیم.»

منبع: فردانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه