پیشنهاد ویژه برای خرید سیمان فله ای در خانه سیمان

پیشنهاد ویژه برای خرید سیمان فله ای در خانه سیمان
کدخبر : 12516
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

 

چرا خرید سیمان فله ای پیشنهاد می شود؟ خرید عمده سیمان فله ای مزایای زیادی دارد که می تواند به شرکت ها و پیمانکاران خصوصی کمک کند تا پروژه های خود را طبق برنامه و در حد بودجه تکمیل کنند. تنها چیزی که نیاز دارید یک تامین کننده ساختمان عمده قابل اعتماد است که بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید؛ ما در خانه سیمان در خدمت شما عزیزان خواهیم بود تا مطمئن باشید که تمام پروژه های ساخت و ساز را می توان به طور قابل اعتماد تهیه و تحویل داد.

 

مزایای خرید سیمان فله ای

اما خرید سیمان فله ای چه مزایایی دارد؟ در ادامه مهم ترین مزایای آن را ذکر کرده ایم:

1. بودجه بندی ساده تر

هنگامی که از یک تامین کننده واحد برای تمام تجهیزات ساختمانی خود یا حداقل برای یک مورد مانند خرید سیمان فله ای استفاده می کنید، می توانید نحوه بودجه بندی یک پروژه را ساده کنید. تا زمانی که ظرفیت ذخیره سازی برای لوازم انبوه را دارید، این مزیت را دارید که بدانید دقیقاً چه مقدار برای کل لوازم ساختمان هزینه خواهید کرد. این موضوع کمک می کند تا دقیقاً آنچه را که نیاز دارید برنامه ریزی کنید که اغلب می توان این کار را با کمک یک نقشه بردار انجام داد.

2. سود بیشتر

سیمان فله ای معمولاً با قیمتی بهتر نسبت به دسته های کوچکتر فروخته می شوند. این بدان معناست که پس از تعیین استراتژیک بودجه و استفاده از لوازم ساختمانی عمده، می توانید سود پروژه های ساختمانی خود را افزایش دهید. صرفاً با استفاده از برنامه ریزی و بودجه بندی هوشمندانه برای تجهیزات ساختمانی انبوه، درآمد بیشتری کسب می کنید و این یک عمل برد-برد است.

3. صرفه جویی در زمان

رفت و آمد جمع آوری مصالح ساختمانی وقت گیر است و با در نظر گرفتن هزینه های هدر رفته برای سوخت ماشین های بزرگ برای حمل و نقل لوازم ساختمان، شما باید هزینه های گزافی را پرداخت کنید. با خرید سیمان فله ای هزینه ها را کاهش داده و در زمان صرفه جویی می کنید. داشتن لوازم در محل باعث می‌شود پروژه بسیار سریع‌تر پیش رود و زندگی افرادی که روی پروژه کار می‌کنند بسیار آسان‌تر خواهد شد.

خرید سیمان فله ای به صورت عمده باعث صرفه جویی در ساعت کاری از نظر استفاده از ماشین آلات و نیروی کار یا همان افرادی می شود که در سایت کار می کنند.

4. قوام ساخت

خرید سیمان فله ای و لوازم ساختمانی انبوه به این معنی است که کل پروژه شما به طور مداوم از همان لوازم در سرتاسر پروژه استفاده خواهد کرد. برای خرید سیمان فله ای و انبوه در زمان، هزینه و زمان ساخت هر پروژه صرفه جویی کنید.

قیمت سیمان سفید

قیمت سیمان سفید با توجه به کیفیت آن متفاوت خواهد بود و ما در خانه سیمان سعی بر آن داشته ایم که بهترین کیفیت را ارائه دهیم. هم سیمان سیاه و هم سیمان سفید استفاده گسترده ای در ساخت و ساز دارند و برای هر یک می توان موارد متعددی را مثال زد. هنگامی که سیمان به مخلوط بتن اضافه می شود، ذرات اکسید آهن ذرات سیمان را که 10 برابر کوچکتر هستند، در بر می گیرد و می پوشاند. برای ساخت بتن تیره تر، می توان از سیمان سیاه استفاده کرد به این معنی که این نوع بتن سریعتر محو می شود. بتن آسفالت نیزیک ماده مرکب است که معمولاً برای سطح جاده ها، پارکینگ ها، فرودگاه ها و... استفاده می شود.

ویژگی های سیمان فله ای باکیفیت

فقط یک نمای زیبا برای تحقق رویای شما برای داشتن یک خانه مدت کافی نیست؛ بیشتر از ویژگی های بصری، باید روی وسایلی تمرکز کنید که مدت طولانی در خانه شما می مانند. سیمان یکی از مهمترین مواردی است که بر استحکام ساختمان تأثیر می گذارد. در نتیجه، باید تضمین شود که سیمان با کیفیت بالا در ساخت خانه شما استفاده شده است. اما اگر با نحوه تشخیص کیفیت سیمان آشنایی ندارید، نگران نباشید. برای آشنایی با ویژگی های بهترین سیمان با کیفیت بالا، ادامه مطلب را بخوانید.

بهترین سیمان برای ساخت خانه کدام است؟

نوع سیمان مورد استفاده در ساخت و ساز بسته به کاربرد متفاوت است. انتخاب سیمان برای کاربرد مناسب تحت تأثیر عناصری مانند الزامات عملکردی سازه، مشخصات طراحی، کیفیت دوام و شرایط محیطی خواهد بود.

ظرافت سیمان:

ظرافت سیمان با اندازه ذرات تعیین می شود. ظرافت مورد نیاز سیمان خوب در مرحله نهایی فرآیند تولید سیمان با آسیاب کردن کلینکر به دست می آید. ظرافت سیمان بسیار مهم است زیرا سرعت هیدراتاسیون سیمان با اندازه ذرات سیمان نسبت مستقیم دارد.

سلامت سیمان:

ظرفیت سیمان برای منقبض نشدن در هنگام سخت شدن به عنوان پارامتری برای سالم بودن نامیده می شود. آهک و منیزیم آزاد بیش از حد باعث تاخیر در انبساط خواهدشد و به همین دلیل سیمان مرغوب پس از گیرش حجم خود را حفظ می کند.

سختی سیمان:

مقاومت سیمان به سه روش فشاری، کششی و خمشی آزمایش می شود. نسبت آب به سیمان، نسبت سیمان به ریزدانه، شرایط پخت، اندازه و شکل نمونه، روش‌های قالب‌گیری و اختلاط، شرایط بارگذاری و... همه عناصری هستند که بر استحکام تأثیر می‌گذارند.

مقاومت فشاری:

رایج ترین تست مقاومت، مقاومت فشاری است. یک نمونه آزمایشی 50 میلی متری به دست می آید و تحت بار فشاری قرار می گیرد تا اینکه بشکند. توالی بارگذاری باید بین 20 تا 80 ثانیه طول بکشد.

زمان گیرش سیمان:

هنگامی که آب به سیمان اضافه می شود، سفت خواهد شد. مدت زمان گیرش سیمان به پارامترهای مختلفی از جمله ظرافت سیمان، نسبت سیمان به آب، محتوای شیمیایی و مواد افزودنی بستگی دارد. زمان گیرش اولیه سیمان ساختمانی نباید خیلی کوتاه باشد و زمان گیرش نهایی نیز نباید خیلی طول بکشد.

گرمای هیدراتاسیون:

هیدراتاسیون واکنش شیمیایی است که هنگام افزودن آب به سیمان رخ می دهد. هیدراتاسیون گرما تولید می کند که می تواند کیفیت سیمان را تغییر داده و همچنین می تواند به ثابت نگه داشتن دمای پخت در هوای سرد کمک کند. از طرف دیگر، تولید گرمای بیش از حد، به ویژه در سازه های بزرگ، ممکن است منجر به تخریب های ناخواسته شود.

وجود C3S و C3A در سیمان و همچنین نسبت آب به سیمان، ظرافت و دمای پخت، همگی بر گرمای هیدراتاسیون تأثیر می‌گذارند.

چگالی حجمی:

هنگامی که سیمان را با آب مخلوط می کنید، آب در فضاهایی که هوا به طور معمول وجود دارد پر می شود. در نتیجه، چگالی ظاهری سیمان به اندازه گذشته حیاتی نیست و بر اساس درصد ترکیب سیمان متفاوت است.

نتیجه

بتن یک ماده همه کاره است و کاربردهای فراوانی دارد. ویژگی های چکش خوار و در عین حال سخت بتن آن را به مصالح پایه ایده آل برای ساخت ساختمان ها، زیرساخت های شهری و محصولات مختلف پیش ساخته تبدیل می کند.حتی اگر بهترین سیمان فله ای با کیفیت را خریداری کنید، باید آن را به درستی نگهداری کنید تا از افت کیفیت جلوگیری شود. برای جلوگیری از گردش هوا، کیسه های سیمان باید نزدیک به هم چیده شوند و در محل ساخت و ساز، آنها باید دور از مناطق مرطوب و مرطوب نگهداری گردند. همچنین در فصل باران های موسمی باید با پلی اتیلن پوشانده شده و اطمینان حاصل کنید که کیسه سیمان تا زمانی که آماده استفاده از آن برای مخلوط کردن نیستید باز نشده باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با کارشناسان ما در خانه سیمان در ارتباط باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه