جوان 23 ساله در قم قربانی چشم تو چشم شد و توسط مرد خارجی به قتل رسید.

کدخبر : 784
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان، قاتل 26 ساله که جوانی 23 ساله را به قتل رسانده و متواری شده بود دستگیر شد.

 سردار "سید محمود میرفیضی" اظهارداشت: در پی وقوع یک درگیری منجر به قتل در قم، موضوع با توجه به حساسیت آن بلافاصله در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه کاراگاهان این پلیس و اکیپ بررسی صحنه به همراه بازپرس محترم ویژه قتل عازم بیمارستان شده و با مشاهده مقتول قتل صورت گرفته تایید شد.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: سپس کارآگاهان پلیس آگاهی جهت انجام تحقیقات به محل درگیری اعزام و با بررسی و اقدامات انجام شده هویت قاتل را شناسایی و برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

سردار میرفیضی افزود: با تلاش های صورت گرفته ابتدا همدست متهم دستگیر و مشخص شد چند روز قبل از درگیری، مقتول و قاتل در یک مغازه ساندویچی به خاطر نگاه کردن به یکدیگر با هم درگیر می شوند و این کینه ادامه داشته تا اینکه روز حادثه عده ای نیز به این ماجرا اضافه و قتل با سلاح سرد به وقوع می پیوندد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه قاتل اهل یکی از کشورهای همسایه است، اضافه کرد: در ادامه کارآگاهان متهم را در یکی از خیابان های اصلی به همراه 4 تن از همدستانش دستگیر کردند.

سردار میرفیضی با بیان اینکه نامبرده دارای یک فقره سابقه کیفری است، گفت: متهم طی تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به جرم خود اعتراف که در نهایت پس از تشکیل پرونده به همراه سایر همدستان برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه