قیمت مرغ | قیمت مرغ امروز | قیمت مرغ در بازار

قیمت مرغ ۲ برابر شد | قیمت مرغ امروز ۷ خرداد ماه

قیمت مرغ به ۹۵ هزار تومان رسیده است.

قیمت مرغ ۲ برابر شد | قیمت مرغ امروز ۷ خرداد  ماه
کدخبر : 17129
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

عبدالله ایزدپناه عضو کمیسیون کشاورزی گفت: سرپرست یا وزیر باید پاسخگوی این شرایط باشند. در زمان حذف ارز ترجیحی گفتیم که قیمت مرغ نهایتا تا یک سال دوام داشته باشد، چرا که مرغ‌داری‌ها به سمتی رفته اند که نهاده‌ها را آزاد خریداری کنند که در پی آن گرانی را به همراه دارد.

عبدالله ایزدپناه عضو کمیسیون کشاورزی در پاسخ به سوال جماران که مهم‌ترین دغدغه‌ی مجلس در آخرین سال فعالیت خود به نماینده ملت چه خواهد بود؟ گفت: دغدغه ما در بحث امنیت غذایی است.

یکی از مشکلات در بحث مرغ بوده و امروز به قیمت ۹۵ هزار تومان رسیده است. در حال حاضر وزارت‌خانه باید کاری انجام دهد، جلسات متعددی برگزار شد اما نتیجه‌ای تا امروز در پی نداشته است.

سرپرست یا وزیر باید پاسخگوی این شرایط باشند. در زمان حذف ارز ترجیحی گفتیم که قیمت مرغ نهایتا تا یک سال دوام داشته باشد، چرا که مرغ‌داری‌ها به سمتی رفته اند که نهاده‌ها را آزاد خریداری کنند که در پی آن گرانی را به همراه دارد.

حال امیدواریم دولت جدی‌تر به موضوع ورود پیدا کند و مشکلات مردم در مرغ‌داری، گوشت و نان مردم را پیگیری و حل کند.

وزارت جهاد کشاورزی برای معرفی گران‌فروشان و متخلفان عرضه گوشت مرغ بیش از نرخ مصوب ۷۳ هزارتومان سامانه پیامکی راه اندازی کرد.

به گزارش بازار، این سامانه ایجاد شده تا هموطنان بتوانند فروش مرغ بیش از قیمت مصوب هر کیلوگرم ۷۳ هزار تومان را به صورت پیامکی اعلام کنند تا به آن رسیدگی شود.

هموطنان عزیز می توانند احتکار و یا فروش بالاتر از قیمت مصوب اعلامی را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۱۳۶ اعلام کنند؛ در ارسال این پیامک ابتدا اسم استان، شهر و آدرس محل اعلام شود تا بازرسین نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی بتوانند به آن رسیدگی کنند.

هموطنان همچنین می‌توانند عکس و فیلم تخلفات انجام شده در این زمینه را به آدرس "https://eitaa.com/keshavarziran" ارسال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه