روانشناسی | تست شخصیت | شخصیت شناسی | تست روان شناسی

ببین فاصله انگشتات چقدره از هم تا مهمترین ویژگی اخلاقیتو بگم بهت | روانشناسی

فاصله بین انگشتان چیز زیادی در مورد نگرش و دیگر ویژگی های شخصیتی می گوید که فرد در فعالیت های روزمره خود آنها را دارد.

ببین فاصله انگشتات چقدره از هم تا مهمترین ویژگی اخلاقیتو بگم بهت | روانشناسی
کدخبر : 14090
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

برای مشخص کردن فاصله بین انگشتان دست خود را روی ماسه، میز یا هر سطح سخت دیگری که می توانید قرار دهید، در غیر این صورت دستتان را با حالتی آرام باز کنید بدون اینکه آن را خیلی کش دهید.

زاویه بین انگشت شست و سبابه که به عنوان انگشت سیاره مشتری نیز شناخته می شود و چیزهای زیادی در مورد سخاوت فرد می گوید، اگر زاویه بین انگشت اشاره و شست 45 درجه باشد نشان می دهد فرد قادر به حفظ تعادل بین نیازها و تمایل خود برای سهیم شدن با دیگران است.

چنین فردی هر وضعیتی را با توجه به شایستگی خود فیلتر می کند و سپس تصمیماتی می گیرد که آن را کاملاً عملی می کند و این زاویه کم تر از 45 درجه است نشان می دهد که فرد ذاتا بسیار خسیس و محتاط است.

آنها بسیار متمرکز هستند و نیازهای شخصی خود را ارضا می کنند که اغلب شخصیت آن ها را کاملاً خودخواهانه می سازد و اگر زاویه بیشتر یا کم تر از 90 درجه باشد نشان می دهد که فرد در زندگی اش بسیار بخشنده است و گاهی اوقات به این نکته اشاره می کند که افراد دیگر از این فرد استفاده می کنند. 

همچنین در این مورد توجه داشته باشید، فاصله بین تمام انگشتان بیشتر یا کم تر است که نشان می دهد فرآیند تفکر فرد کاملاً مستقل است و او را کاملاً خلاف عرف تلقی می کند و نمی خواهد به قواعد جامعه پایبند باشد و مسیر خود را دنبال کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه