مرد جوانی که برادر خود را پس از مشاجره لفظی از بالکن به خیابان پرتاب کرده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شد.

کدخبر : 9632
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

شنبه هشتم مرداد ماه جاری، سقوط مشکوک مرد جوانی از یک ساختمان 4 طبقه در محله پل سیمان شهرری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 131 شهرری و  تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که بر اثر سقوط از طبقه چهارم یک ساختمان فوت کرده بود که در بررسی‌ها مشخص شد، همسایه‌ها دقایقی قبل از این اتفاق، صدای درگیری شنیده‌اند.

همین کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای تحقیقات میدانی وارد خانه طبقه چهارم شوند که در ادامه مشخص شد، مقتول توسط برادرش پس از یک درگیری از بالکن خانه به سمت خیابان پرتاب شده است.

از سوی دیگر بررسی‌های کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس پایتخت نشان داد، 2 برادر پس از مصرف مشروبات الکی در خانه با یکدیگر مشاجره لفظی داشتند که قاتل در ادامه درگیری برادر خود را به قتل رسانده است.

بدین ترتیب کارآگاهان، مرد جوان را به جرم قتل برادر خود دستگیر کردند و در ادامه با دستور مقام قضایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه