وام فوری | وام بدون ضامن | وام خودرو

رشد روز افزون قیمت خودرو و بازار داغ آن باعث شده تا خیلی از افراد به خرید اتومبیل و سرمایه گذاری در آن ترغیب شوند. اما این روزها قیمت انواع خودروهای داخلی بسیار بالا رفته و حتی برخی از انواع پرمخاطب آن به مرز ۵۰۰ میلیون تومانی رسیده است.

کدخبر : 9393
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

وام فوری

خرید خودرو در روزهای اخیر بسیار سخت و برای بعضی به آرزو تبدیل شده است. با این حال بعضی همه ی سرمایه خود را نقد کرده‌اند و برای جبران کمبود مقداری از نقدینگی به وام خرید خودرو روی می‌آورند. تسهیلات خرید خودرو در برخی بانک‌ها ارائه می‌شود که البته دریافت آن به مدارک خاصی احتیاج دارد.

افرادی که می‌خواهند خودرو بخرند و مایلند وام بگیرند، باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. دوره بازپرداخت این وام در بانک‌های مختلف متفاوت است، اما میانگین به ۳۶ ماه می‌رسد. متقاضیان باید دقت داشته باشند، براساس ارزش خودرو انتخابی این وام تنها درصدی از مبلغ خرید خودرو را جبران خواهد کرد و پرداخت بقیه مبلغ برعهده خریدار است.

اغلب بانک‌ها روی حساب قرض الحسنه افراد وام می‌دهند، بنابراین افراد باید در شعب بانک مورد نظر خود این حساب را افتتاح کنند. برای دریافت این تسهیلات لازم است ۳ تا شش ماه از زمان افتتاح حساب گذشته باشد تا یک میانگین حساب مناسب ایجاد شود.

معمولا وام خرید خودرو به یک یا چند ضامن رسمی نیاز دارد. هر بانک براساس معیارهای خود ضامن‌های مختلفی را برای این کار تقاضا می‌کند. مبلغ فیش حقوقی وام گیرنده و ضامن یا ضامن‌های وی باید به اندازه‌ای باشد که بخشی از مبلغ اقساط وام را پوشش دهد. لازم به ذکر است این تسهیلات به فردی تعلق می‌گیرد که بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشد. بعد از مراحل احراز صلاحیت برای پرداخت وام، در صورتی که توانایی وام گیرنده و صلاحیت وی تایید شد، مبلغ مشخص شده در وجه و نام گروه خودروساز صادر خواهد شد. در واقع تسهیلات خرید خودرو به خود وام گیرنده پرداخت نمی‌شود.

بررسی وام اعطایی برای خرید خودرو در بانک‌های مختلف نشان می‌دهد که میانگین نرخ پرداخت شده بین ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومان است.

بانک آینده و سامان از جمله بانک‌هایی هستند که به افراد واجد شرایط تسهیلات خرید خودرو را پرداخت می‌کنند. افراد به منظور آگاهی از اشرایط این ۲بانک می‌توانند به وبسایت آن‌ها مراجعه و از شرایط تخصصی دریافت وام خرید خودرو آگاه شوند.

وام فوری

کسانی که برای خرید کالا کمبود نقدینگی دارند و مشتری بانک سپه هستند، می‌توانند از بانک صادرات در قالب طرح «همیاران سپهر» وام دریافت کنند. این وام ۵۰ میلیون تومانی به مشتریان دارای سپرده قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

دارندگان سپرده قرض الحسنه در بانک صادرات باید وام ۵۰ میلیون تومانی خرید کالا را در فروشگاه‌های اسنوا خرج کنند. این وام به افرادی پرداخت می‌شود که دارای ضامن رسمی باشند و هیچ بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی به نام آن‌ها ثبت نشده باشد. سود این وام ۱۸ درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن ۳۶ ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ تسهیلات، میزان سود و زمان بازپرداخت آن، هر قسط یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۲۰ تومان است. کل سود وام ۱۵ میلیون و ۷۴ هزار و ۳۱۲ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود ۶۴ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان خواهد بود.

بانک صادرات ایران به طور رسمی از تاریخ پانزدهم شهریورماه سال ۱۳۳۱ فعالیت خود را آغاز کرد. ارائه تسهیلات بانکی بهتر به مردم، ایجاد شبکه گسترده بانکی در سراسر کشور، جلب سرمایه‌های داخلی و پس اندازهای کوچک و همچنین ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری در کلیه فعالیت‌های اقتصادی از اهداف اولیه این بانک اعلام شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه