شگرد عجیب ۲ زن برای سرقت از خانه‌های کرج

پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر بدون پوشش دو زن، گفت: این متهمان با ریختن طرح دوستی با مالباختگان، وارد منازل آن‌ها می‌شدند و پس از بیهوش کردن صاحبخانه، با شربت حاوی ماده بیهوشی اقدام به سرقت لوازم منزل شان می‌کردند.

شگرد عجیب ۲ زن برای سرقت از خانه‌های کرج
کدخبر : 9383
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سرهنگ محمد نادربیگی پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی ارجاع چند پرونده سرقت منزل با شیوه‌ای خاص از سوی دو خانم در سطح شهر کرج، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که دو خانم جوان با ریختن طرح دوستی با مالباختگان به منازل آن‌ها مراجعت کرده و با خوراندن شربت حاوی ماده بیهوشی آن‌ها را بیهوش کرده و اقدام به سرقت لوازم منزل کرده و متواری می‌شوند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به شناسایی هویت سارقان از سوی کارآگاهان در یک مدت زمان کوتاه، گفت: بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی هر دو متهم در عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به اعتراف متهمان به چند فقره سرقت با این شیوه در سطح استان‌های البرز و تهران تصریح کرد: با دستور دادیار شعبه ۱۵ دادسرای ناحیه ۳ شهر کرج، تصاویر بدون پوشش این متهمان منتشر می‌شود تا چناچه شهروندان توسط این افراد مورد سرقت واقع شده‌اند برای پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی البرز واقع در کرج-میدان طالقانی- بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

سرقت

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه