اتصال دو گوشی به پروفایل واتس آپ

ممکن است به زودی بتوانید دو گوشی را به پروفایل واتس آپ خود متصل کنید.

اتصال دو گوشی به پروفایل واتس آپ
کدخبر : 9154
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یکی از بزرگترین مشکلات واتس آپ این است که نمی‌توانید از آن در بیش از یک گوشی استفاده کنید. اگرچه می‌توانید نمایه خود را با حداکثر سه دستگاه دیگر پیوند دهید، اما هیچ یک از آن‌ها نمی‌تواند گوشی هوشمند دیگری باشد. با این حال، این ممکن است به زودی تغییر کند.

طبق گزارش جدید WABetaInfo، واتس‌اپ در حال کار بر روی یک حالت همراه جدید است که به شما امکان می‌دهد یک گوشی دوم را به حساب خود پیوند دهید. علاوه بر این، تاریخچه چت شما مستقیماً روی تلفن همراه کپی می‌شود.

پیام پاپ آپ همچنین می‌گوید که انتقال ممکن است مدتی طول بکشد، اما احتمالاً تنها چند دقیقه برای کپی کردن تاریخچه چت شما نیاز خواهد بود.

متأسفانه، از آنجایی که این اطلاعات در کد آخرین نسخه بتای واتس آپ برای اندروید یافت شده است، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار این ویژگی توسط رسانه‌های اجتماعی برای عموم وجود ندارد. اما خوشحالیم که واتس آپ تصمیم گرفته این گزینه را پیاده سازی کند. به عنوان مثال، تلگرام در حال حاضر امکان استفاده از چندین گوشی را ارائه می‌دهد. بنابراین، کمی عجیب است که واتس آپ، پیام رسانی که توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان استفاده می‌شود، این عملکرد را نیز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه