فرمانده انتظامی دلفان از شناسایی و دستگیری ۶ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی و کشف ۳ قبضه سلاح در منطقه عشایری «سرکشتی داربید» این شهرستان خبر داد.

کدخبر : 8430
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سرهنگ فضل الله منصوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری مسلحانه در منطقه عشایری «سرکشتی داربید» این شهرستان، بلافاصله اکیپ‌هایی از یگان امداد، پلیس‌های تخصصی و پاسگاه انتظامی محل به سرپرستی فرماندهی انتظامی دلفان در محل حاضر شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد دو خانواده عشایری به علت اختلاف بر سر چرای دام به صورت مسلحانه با یکدیگر درگیر و متأسفانه ۳ نفر از طرفین درگیری شامل یک زن و ۲ مرد به قتل می رسند و ۳ نفر دیگر از ناحیه پا به وسیله سلاح گرم مجروح و ۶۰ رأس گوسفند نیز تلف شده‌اند.

فرمانده انتظامی دلفان ادامه داد: مأموران ضمن انجام اقدامات تخصصی توسط پلیس آگاهی و انتقال مجروحان به منظور مداوا به مراکز درمانی، فرمانده انتظامی استان نیز شخصاً در محل حاضر و با صدور دستورات لازم به منظور پیشگیری از گسترش و ادامه درگیری ضمن اتخاذ تمهیدات لازم، ۶ نفر از عاملان نزاع که متواری بودند را طی چند عملیات دستگیر، ۳ قبضه سلاح شامل ۲ قبضه سلاح جنگی کلاش و یک قبضه شکاری را نیز کشف و ضبط کردند. 

سرهنگ منصوری با بیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته و حضور پلیس، امنیت در این منطقه برقرار است، گفت: برخی افراد به جای تمکین به قانون با اقدام خودسرانه دست به اقدامات خشونت آمیز و غیر قابل توجیه می‌زنند که متأسفانه باعث بروز حوادث تلخ و ناگوار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه