حمله داماد مسلح به پدر زن | وحشت شدید مردم از قدرت نمایی داماد مسلح

چند روز قبل برخی از اهالی خیابان توس ۷۶ وحشت زده با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و از ایجاد رعب و وحشت توسط جوانی مسلح خبر دادند.

حمله داماد مسلح به پدر زن | وحشت شدید مردم از قدرت نمایی داماد مسلح
کدخبر : 8058
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

جوان ۲۸ ساله‌ برای زهر چشم گرفتن از پدرزنش وحشت به جان شهروندان انداخت.

 چند روز قبل برخی از اهالی خیابان توس ۷۶ وحشت زده با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و از ایجاد رعب و وحشت توسط جوانی مسلح خبر دادند که هر لحظه احتمال وقوع جنایتی هولناک می رفت! به دنبال دریافت این گزارش، بلافاصله گروهی از نیروهای گشت و اطلاعات کلانتری سپاد، عازم محل مذکور شدند اما فرد مسلح به  درون منزل رفته بود بنابراین آن ها با هماهنگی و کسب مجوزهای قضایی وارد منزل جوان مسلح شدند و او را درحالی دستگیر کردند که یک قبضه اسلحه وینچستر به همراه مقادیری مهمات نیز از منزل وی کشف و ضبط شد.

این جوان ۲۸ ساله که به مقر انتظامی هدایت شده بود با دستور سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) مورد بازجویی‌های فنی قرار گرفت. او که ادعا می کرد به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی ندارد درباره ماجرای قدرت نمایی با سلاح و ایجاد ترس و وحشت برای اهالی محل گفت: از حدود دو سال قبل اختلافاتی بین من و همسرم شروع شد که ریشه آن به دخالت های خانواده او در زندگی من بازمی‌گردد.

این جوان مسلح ادامه داد: صبح روز حادثه پدر زنم به من زنگ زد و با من به مشاجره پرداخت و سپس گفت الان می آیم تا حساب تو را برسم! من هم قبل از آن که او بیاید اسلحه ام را برداشتم و به طرف منزل او رفتم. چون مشروبات الکلی مصرف کرده بودم و حالت طبیعی نداشتم با قدرت نمایی در محل، سروصدا به راه انداختم تا همسایگان متوجه رفتارشان باشند و قدرت مرا بدانند! در این هنگام یکی از اهالی که عصبانیت و خشم مرا دیده بود با ترس جلو آمد و با بیان این که شما الان عصبانی هستی، اسلحه مرا گرفت تا شلیک نکنم! 

وقتی آرام تر شدم او اسلحه را به من بازگرداند و من هم به خانه رفتم ولی طولی نکشید که پدرزنم آمد و به من توهین کرد. به همین دلیل دوباره اسلحه را مسلح کردم و از خانه بیرون پریدم که او با  دیدن این وضعیت پا به فرار گذاشت و بعد هم با تماس اهالی محل، توسط نیروهای انتظامی دستگیر شدم. با معرفی این جوان مسلح به مراجع قضایی بررسی های پلیسی در این باره ادامه یافت.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه