قسمتی از برنامه جدید شب آهنگی با اجرای حامد آهنگی را می بینید.

کدخبر : 7539
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

حامد آهنگی کار خود را در صحنه‌های تئاتر شروع کرد و از اوایل دهه نود با اجرای جنگی بامزه در کیش خودش را در عرصه کمدی تثبیت کرد.

او مراحل ترقی را یکی یکی طی کرده و حالا با برنامه اختصاصی تاک‌شو شب آهنگی  به عنوان مجری برنامه حضور دارد. شب آهنگی از معدود تاک‌شوهایی است که توانسته گلیمش را از آب بیرون بکشد و حرفی برای گفتن داشته باشد.

فیلم‌نت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین VODهای ایرانی چند ماهی است که به اصطلاح ری‌برند کرده و دوباره خودش را احیا کرده است. این پلتفرم ایرانی قصد دارد برنامه‌های اختصاصی خودش را بسازد و میدان رقابت را به نماوا و فیلیمو واگذار نکند. آنها تاک‌شوی اختصاصی خودشان را با کمک حامد آهنگی خلق کردند و نام بامسمای «شب آهنگی» را برای آن انتخاب کردند. «شب آهنگی» در بین تاک‌شوهایی که در حال حاضر از این پلتفرم‌ها پخش می‌شود یک سر و گردن بالاتر است و آن را مدیون مجری خوب و تیم اتاق فکر پویای خود است.

آهنگی اجرای بامزه‌ای دارد و برعکس سایر مجریان سعی نمی‌کند که بامزه باشد بلکه واقعا جنس کمدی را می‌فهمد و می‌داند باید چطور شوخی کند. او در لبه خط قرمز حرکت می‌کند و دائما به اشخاص مقابلش می‌گوید که جنبه بالایی داشته باشند تا از حرف‌هایش ناراحت نشوند. 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه