فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد.

کدخبر : 7511
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه متولدین فروردین

شاید شما در حال حاضر در وضعیتی قرار گرفته باشید که در آن مجبور هستید در رابطه با آینده رابطه عاطفی خود تصمیم گیری کنید. شاید خاطرات دوران مجردیتان به سراغتان آمده باشند و شما را به یاد آزادی های گذشته تان انداخته و تردیدهایی را در شما به وجود آورده باشند. به این وسوسه های احمقانه و تردیدهای بیهوده توجهی نکنید، شما در مقابل محدود شدن بعضی آزادی های نه چندان مهم خود، چیزهای بسیار مهمتری به دست آورده اید و اگر الان بخواهید تسلیم این افکار بچگانه بشوید بجای پیشرفت کردن ده ها قدم به سمت عقب پس خواهید رفت. همیشه انسان باید یک چیزهایی را قربانی کند تا چیزهای بهتری را به دست بیاورد. راستگویی خوب است اما در مورد مسئله ای که پیش آمده تا از شما سوالی پرسیده نشده حرفی نزنید. در مورد نیتتان همچنان نیاز به جستجو و تحقیق دارید. در رابطه عاطفی تان با طرف مقابل به توافق های رضایت بخشی خواهید رسید. گمشده ای را بعد از سالیان طولانی پیدا خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر منتظر این هستید که یک نفر پیدا شود و تمام نیازهای شما را تأمین کند به احتمال زیاد حالا حالاها مجبور خواهید بود که منتظر بمانید. اصلا طبیعت عشق این است که درست در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید و به شکلی که فکرش را هم نمی کنید از راه برسد. شما باید یاد بگیرید که مستقل باشید و هر کاری لازم است را انجام دهید تا خودتان نیازهای خود را برآورده سازید. در غیر این صورت تا ابد شخصیتی وابسته خواهید داشت که اصلا به شما نمی آید و هیچ کسی را هم به خودش جذب نمی کند. شاید امروز در خانه کارهای بسیاری برای انجام دادن داشته باشید، اما حتما زمانی را برای سر زدن به مادرتان کنار بگذارید، او شدیدا دلتنگ شماست! تکلیف مسئله ای مالی که از مدت ها قبل فکرتان را نگران کرده روشن و مسئله حل خواهد شد. دوست و یا یکی از اقوام خانواده گرفتاری قانونی پیدا کرده، او سعی می کند تا شما را هم درگیر سازد به کسی اعتماد نکنید و تا می توانید خودتان را از این مسئله دور نگه دارید، رودرواسی را کنار بگذارید.

فال امروز متولدین خرداد

اگر بخواهید به عقب برگردید می توانید ردپاهایی که شما را به اینجا رسانده اند را دنبال کرده و از همان مسیری که آماده اید به نقطه ی آغاز برگردید. چنین چیزی همیشه و برای همه امکان پذیر نیست، اما در حال حاضر شما از چنین موقعیت ارزشمندی بهره مند هستید و باید حداکثر استفاده را از آن ببرید. اعتماد به نفس قوی شما و ایمان محکمی که نسبت به خودتان دارید به شما این اجازه را می دهند که با خیال راحت به هر کجا که دلتان می خواهد سرک کشیده و از همه چیز سر در بیاورید، پس امروز از این فرصتی که دست داده استفاده کرده و سعی نمایید که نگرش ها و تفکرات دیگر را هم امتحان کنید. در برابر شخصی که بسیار عصبانی تان کرده سکوت کرده و خودخوری می کنید، سر خودتان را مشغول کنید حالا زمان پاسخگویی نیست وقتش که برسد آنچه لازم است خواهید گفت. وارد شدن در یک معامله نگرانتان کرده. یک جابجایی خواهید داشت از تغییر نترسید. خبری می شنوید آن را به فال نیک بگیرید.

 فال روزانه متولدین تیر

شما امروز آماده اید تا به سوی هر کسی که از شما تقاضای کمک کرد دست یاری دراز کنید. اگر رفتارتان با شخصی که از شما تقاضای کمک کرده است خشن و سلطه جویانه نباشد همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت و نتایج رضایت بخشی را به دست خواهید آورد. امروز برای آنهایی که حرف هایشان را در لفافه و به صورت غیر قابل درک می گویند روز خوبی نخواهد بود و هر چقدر افکار و خواسته هایتان را با صدای بلندتری به زبان بیاورید نتایج بهتری به دست خواهید آورد. امروز کمی بیشتر در مورد زمینه علمی تازه ای که به آن علاقمند شده اید مطالعه کنید، این کار علاوه بر این که اطلاعات جالبی را در اختیارتان قرار خواهد داد ممکن است شما را وسوسه کند که تحصیلات خود را در شاخه جدیدی ادامه بدهید. بیشتر به ورزش های سبک بپردازید و سلامتتان را جدی بگیرید. یک کار نیمه تمام دارید که فکرش کلافه تان کرده، برایش وقت بگذارید و آن را تمام کنید. برای گرفتن یک جواب عجله دارید و دلتان می خواهد زمین و زمان را به هم بدوزید، مراقب باشید رفتاری نشان ندهید که اطرافیان را هم کلافه کنید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز اگر کارهایتان را سر صبر و حوصله انجام دهید و برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب عجله نکنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت و جواب سؤال هایی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند را پیدا خواهید کرد. به جای اینکه منطقتان را برای به هم وصل کردن سرنخ ها به کار بگیرید و به دنبال چرایی و چگونگی پیشرفت کارها باشید بهتر است خودتان را با ریتم اتفاقات امروز هماهنگ کنید و صبور باشید. امروز ممکن است برخی اختلاف نظرها در مورد رابطه عاطفیتان بین شما و عشقتان پیش بیایند. یادتان باشد قرار نیست که هیچ کس در یک رابطه عاطفی خودش را اسیر و زندانی کند، پس به آزادی های فردیتان توجه بیشتری داشته باشید و طرف مقابل را هم آزاد بگذارید. با گفتن یک حرف در جمعی نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم ناراحتی ایجاد خواهید کرد. در مورد یک گره مالی نگرانی نداشته باشید و بیشتر تمرکزتان روی کار و فعالیت های اخیرتان باشد. امکان دوری موقت به خاطر یک سفر کاری وجود دارد. هدیه ای دریافت خواهید کرد که غافلگیرتان می کند.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما نمی توانید به راحتی با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید و وقتی داغ ترین بحث های ممکن در جریان باشند هم احساس می کنید که انگار نمی توانید با جمع همراه باشید و ذهنتان مدام در جای دیگری سیر می کند. راستش را بخواهید در این شرایط چیز خاصی را از دست نخواهید داد، پس با خیال راحت یک گوشتان را در کنید و گوش دیگرتان را دروازه! همین که در ظاهر طوری رفتار کنید که انگار دارید حرف های آنها را می شنوید و با این کار جلوی ناراحت شدنشان را بگیرید کافی است. مطمئن باشید اگر بحث به جایی کشیده شود که به شما هم مربوط باشد خودتان به صورت ناخودآگاه به جمع بازخواهید گشت! برای شروع کاری دائم امروز و فردا می کنید، تصمیمی جدی بگیرید و شروع کنید و بهانه نیاورید زمان را از دست می دهید. رفتار شخصی شما را وادار به فکر می کند. یک معامله آن طور که توقع دارید پیش نمی رود کمی صبر کنید. اوضاع از آنچه که فکر می کنید بهتر خواهد شد.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما امروز در این اندیشه هستید که چرا وقتی ما خودمان می توانیم به دنبال فرصت ها برویم و آنها را پیدا کنیم باید بنشینیم و منتظر بمانیم تا فرصت ها به سراغ ما بیایند. شما مصمم هستید که این انرژی و تفکر مثبتی که در شما جوانه زده است را به اطرافیانتان هم منتقل کنید و هرچقدر که بیشتر در این راه تلاش می کنید حال خودتان هم بهتر می شود و اتفاقات خوب غیرمنتظره ای برایتان پیش می آیند. یادتان باشد که بهترین راه برای چند برابر کردن احساس شادی و خوشبختی به اشتراک گذاشتن آن است. امروز می تواند برای شما دقیقا همان اتفاقات و موقعیت هایی را به همراه داشته باشد که خودتان می خواسته اید، به شرط آن که چشم هایتان را خوب باز کنید. این روزها در رابطه عاطفی تان دچار احساسی چندگانه شده اید، بهتر است تکلیف این احساس را هرچه زودتر روشن کنید. در مورد یک مسئله ی کاری همه تخم مرغ ها را در یک شانه نچینید. در مورد مسئله ای بیش از حد کنجکاوی و پرس و جو نکنید به دردسر میافتیدT این مسئله به شما مربوط نیست.

 فال روزانه متولدین آبان

شما امروز در محیط امن خانه ی خودتان و این فضایی که برایتان به شدت آرامش بخش و حتی مقدس است غرق در تفکر خواهید شد و به مهم ترین مسائل زندگیتان فکر خواهید کرد. شما از اینکه تمام ابزار، منابع و وسایل مورد نیاز برای انجام کاری که در سر دارید را در اختیار دارید مطمئن هستید. به دیگران بفهمانید که دلتان نمی خواهد کسی مزاحمتان شود و در آرامش کامل دست به کار شوید. قرار نیست تمام روزها را با دوستانتان بگذرانید، همه ی ما گاهی به تنهایی و خلوت نیاز داریم. به کسی توضیح ندهید که چکار می خواهید بکنید و در سکوت پیش بروید، مطمئن باشید وقتی به موفقیت برسید همه خبردار خواهند شد. شخصی در اطرافتان بسیار مرموز و محافظه کار است، بهتر است با او بسیار با احتیاط رفتار کنید و از برنامه های آینده تان با او صحبت نکنید. شما اهداف و خواسته واقعی او را نمی دانید. در مورد یک مسئله کاری احساس غرور می کنید اما اگر نتوانید در مورد تصمیمتان مصمم باشید به مشکل بر خواهید خورد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز یک نفر به طوری غیرعادی به شما و کارهایتان علاقه نشان می دهد و دلش می خواهد از تمام زیر و بم کارهایتان سر دربیاورد. شاید بتوانید با صحبت کردن در مورد جزئیات خسته کننده ی کارهایتان بفهمید طرف مقابلتان واقعا به شما و فعالیت های کاری یا هنریتان علاقمند است و یا فقط از روی کنجکاوی و یا بهتر بگوییم فضولی به شما نزدیک شده است. شما در حال حاضر تمام تمرکزتان را روی کارها و اهدافتان گذاشته اید و مسلما دلتان نمی خواهد کسی در کارهایتان دخالت کند، پس از روی خجالت و یا مهربانی غیر منطقی به کسی این فرصت را ندهید. آنهایی که واقعا شما را دوست دارند مسلما نمی خواهند مزاحم کارتان شوند. در مورد مسئله ای امیدتان ناامید می شود، کمی صبور تر باشید. دیدن عکسی خاطرات خوش گذشته را برایتان زنده می کند. در مورد یک پیشنهاد کاری بر سر دوراهی قرار می گیرد. شنیدن خبری بسیار متعجبتان می کند، دست پاچه نشوید و عکس العملی نشان ندهید که بعدا پشیمان بشوید.

 فال روز متولدین دی

شما شخصی بسیار درونگرا و محافظه کار هستید و افکار و مسائل شخصیتان را تنها با عده ی خاص و محدودی در میان می گذارید. با وجود اینکه این رفتارتان مخصوصا اگر در گذشته از کسی زخم خورده باشید از نظر خودتان کاملا طبیعی است، نباید اجازه بدهید که باعث شود با دیگران ارتباط برقرار نکنید و به آنها برای نزدیک شدن به خودتان فرصتی ندهید. از درس هایی که از اتفاقات گذشته گرفته اید استفاده کنید، اما اجازه ندهید شما را بیش از اندازه محدود و بدبین کنند. اگر بتوانید درک و احترام متقابل را در رابطه تان ایجاد کنید و حد و مرزهای درستی را برای خودتان و طرف مقابلتان ایجاد کنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت. فکری که به ذهنتان رسیده یا چیزی که می خواهید با سماجت تمام به دست خواهید آورد. از دیدن شخصی بسیار خوشحال خواهید شد. گرهی سخت خود به خود باز می شود طوری که باورتان نمی شود. خرید کوچکی برای خودتان یا شخصی عزیز خواهید کرد انجام یک کار خیر ختم به اتفاق خوبی برای شما می شود.

فال متولدین بهمن

امروز از آن روزهای مورد علاقه شما نیست. محدودیت هایی که در محل کارتان دارید ذهن شما را به طرز عجیبی به خود مشغول کرده اند و به این فکر می کنید که در برابر این همه سختی ها و محدودیت هایی که دارید تحمل می کنید باید حداقل پاداش و تحسین و تایید بیشتری دریافت کنید. با این حال امروز می تواند روز خوبی برای تعیین اهداف حرفه ای جدید باشد. شاید بتوانید نقشه بهتری برای پیشرفت کاری خود بکشید یا به این نتیجه برسید که باید از رئیستان بخواهید ترفیع رتبه ای که فکر می کنید لیاقتش را دارید به شما بدهد. بهر حال حواستان باشد که تمام روزتان را صرف فکر کردن به مسائل کاری نکنید و آخر هفته تان را به بهترین شکل ممکن بگذرانید. وقت بیشتری را با دوستان بگذرانید. برای شروع یک رابطه عاطفی جدید بهتر است کمی صبر کنید. اگر مجرد هستید این روزها بهتر است آخرین نگرانی تان در رابطه با عشق و عاشقی باشد. اگر در رابطه ای عاطفی هستید در مقابل ناملایمات صبوری و تحمل بیشتری نشان دهید. مسافری عزیز در راه دارید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما این اواخر با لجبازی و سرسختی بسیاری اصرار به انجام کارهایی داشته اید که با وضعیت اقتصادی فعلی شما جور در نمی آیند. ممکن است با خودتان فکر کنید که نباید هدفتان را رها کنید، اما گاهی واقعا کمبود مادیات خیلی قویتر از آن چیزی است که شما بتوانید با دست خالی در برابر آن بایستید. شاید بهتر باشد فعلا به پیشرفت وضعیت اقتصادی خود پرداخته و افکار و انرژی تان را روی آن متمرکز کنید. این کار در نهایت شما را یک قدم و حتی بیشتر به سمت هدف اصلیتان پیش خواهد برد. شاید امروز در خانه آنقدر کار برای انجام دادن داشته باشید که اصلا به یاد عشق و عاشقی هم نباشید، اما طرف مقابلتان قطعا شما را به خاطر این موضوع سرزنش خواهد کرد. برای یک زخم کهنه دنبال مسکن های موقت نباشید، مسئله را باید از ریشه حل کنید. از شنیدن خبری اشک شوق می ریزید. بعد از چند سال تلاش مداوم اکنون وقت استراحت و لذت بردن است، حالا شما فرصت کافی برای شروع کردن کار یا حرفه ای که از مدت ها پیش در فکرتان بوده دارید، از این فرصت استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه