فال روزانه | فال واقعی

فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد.

کدخبر : 6612
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه متولدین فروردین

اجازه ندهید حجم زیاد کارهای امروز شما را نگران و مضطرب کند. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. قرار است به همراه دوستان و آشنایان دورهم جمع‌شوید و لحظه‌های شادی را تجربه نمایید، این موقعیت را مغتنم بدانید و تا می‌توانید با رفقا و دوستان قدیمی خوش بگذرانید. فرد هوسرانی امروز با شما از در عشق و عاشقی وارد می‌شود و مواظب باشید که به دام این فرد نیافتید. قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر عملی کنید. شما آینده نگر و عاقل هستید. برای نیت تان باید کمی صبر کنید و ببینید برای آینده چه می خواهید. کاری را از روی هوا و هوس انجام ندهید. در حال حاضر رنج و سختی را تحمل می کنید، اما در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب دارد.

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. خبری فرخنده و غیرمنتظره به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظات شادی را برای اهل منزل به ارمغان بیاورید. عشق و محبت سرشاری که دارید را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید. روز خوبی را برای مشارکت و فعالیت‌های تجاری آغاز کرده‌اید. با بودن در کنار اعضای خانواده از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید. شخصی شما را مسخره می کند، به او اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.. اوضاع مالی تان خوب خواهد شد، بیش از حد خودتان را عذاب ندهید. برای رسیدن به چیزی یا کسی خودتان را به آب و آتش می زنید، رها کنید، چیزی که دنبالش هستید، اگر مال شما باشد به سمت تان می آید.

 فال امروز متولدین خرداد

اجازه ندهید کار و تلاش، شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خودتان غافل کند. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند. به یاد خاطره‌های خوش دوران کودکی خواهید افتاد. احتمال سوء‌ برداشت شما از صحبت یا رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. امروز اوضاع بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. به خاطر داشته‌باشید که راه مردم‌داری از میان احترام به دیگران می‌گذرد. شنیدن خبری، آرامشتان را برهم می زند. این روزها شما جسماً بسیار خسته اید، کمی استراحت تان را بیشتر کنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، وگرنه گره روی گره خواهید زد. در مورد مسئله ای تا از شما پرسیده نشده، نظرتان را بیان نکنید. به نیت تان می رسید، اگر کمی صبور باشید. شاید مسائل کاریتان طی چند روز آینده آن طوری که خودتان انتظار دارید پیش نروند، اما این وضعیت موقتی است.

فال روزانه متولدین تیر

امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، نصیحت‌های مهمی را با شما در میان می‌گذارد. بیش‌ از‌ حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. دستاورد چندانی در زندگی‌ ندارید و به فکر موفقیت‌های بیشتر هستید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و راه‌و‌چاه موفقیت را از آنها جویا شوید. فرصتی مناسب برای عاشقی در پیش دارید و روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجا که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد. احساس می کنید که دوستی ناخواسته قصد مداخله در کارهایتان را دارد. این امر شما را عصبانی کرده، او را متوجه اشتباهش بکنید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز با حجم زیادی از کارها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. سفری تفریحی را در پیش دارید و در این سفر اتفاق‌های فرخنده‌ای برای شما رخ خواهد داد. یکی از همکاران یا اعضای منزل سفره دلش را پیش شما باز می‌کند و مجبور می‌شوید زمان زیادی را به صحبت‌های این فرد گوش فرا دهید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید. شما کاری را انجام می دهید که برایتان ارزشی ندارد اما به بهای گزافی می خواهید به هدفتان برسید. گره کارتان به دست خودتان باز می شود، بیهوده وقت تلف نکنید و منتظر کمک های غیبی ننشینید. شما سخت به نیتتان دل بسته اید به طوری که تمام اندیشه تان را تصاحب کرده است. اشتباه می کنید.

فال روزانه

 فال امروز متولدین شهریور

اگر به فکر حفظ سلامت خودتان هستید از امروز بیشتر ورزش کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. انسان مهربانی هستید و توجه زیادی به اطرافیان دارید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب باشید که اطرافیان از مهربانی شما سوء‌ استفاده نکنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چشم از شما برنمی‌دارد و مانند پروانه دورتان می‌چرخد، به فکر جبران این رفتار باشید و توجه بیشتری به عشق‌زندگی‌تان معطوف کنید. کمی صبور باشید و گذشته را مرور کنید. شما می توانید در تحصیل موفق شوید ولی کوتاهی می کنید و کار خود را به امروز و فردا می اندازید، زندگی سراسر مبارزه است، برای اجرای نیت خود نیاز به تلاش بیشتر دارید. چشم انداز شغلتان روشن است به شرط آن که از معلومات و فنون بیشتری برخوردار شوید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

روز را با انرژی سرشاری آغاز کرده‌اید، اما فشارهای کاری ممکن است زمینه ناراحتی‌ شما را فراهم کند. یکی از اعضای خانواده امروز از در کمک و یاری وارد می‌شود و برای حل مشکلات به شما کمک می‌کند. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان امروز بدون هدف و نیت قبلی،‌ کار ناپسندی را انجام می‌دهد و شما را ناراحت خواهد کرد. برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید. در مورد موضوعی که خودتان در موردش تحقیق نکرده اید به شنیدن حرف های دیگران اکتفا نکنید و دست به اقدامی نزنید. یذیرای میهمانی خواهید بود.

فال روزانه متولدین آبان

برای حل مشکلات امروز و فردا نکنید و هرچه سریع‌تر فکری به حال مشکلات خود بردارید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده‌ امروز سر شما کلاه نگذارد. فرصتی مناسب فراهم می‌شود تا به دنبال یکی از هدف‌‌های دیرینه‌تان بروید. برای حل مشکلات از یکی از دوستان نزدیک خود کمک بگیرید. شخصی برای انجام کاری به شما کمک بزرگی خواهد کرد. کاری را شروع کرده اید که با سرعت دلخواهتان پیش نمی رود، به جای حرص و جوش مشکل اصلی را پیدا کنید و منتظر رسیدن خبری هستید، بی توجه به این خبر کار خودتان را بکنید. از جمعی که فقط وقتتان را می گیرد بهتر است هرچه زودتر فاصله بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر

به اطرافیان قول‌هایی ندهید که بعدا از انجام این قول‌ها ناتوان باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌ای تدارک دیده تا حسابی شما را شگفت‌زده کند. شاید یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان با کارها و رفتارهای خود روی اعصاب شما پیاده روی کند و شما تحریک شوید که واکنش تندی از خود نشان دهید، اما به شدت به شما توصیه می کنیم که به اعصاب خود مسلط باشید و رفتارهای این شخص را به دل نگیرید، مطمئن باشید هیچ منظور بدی در کار نیست. برای کسی کاری انجام می دهید و باری از روی دوشش بر می دارید. این روزها برای حفظ سلامتتان بیشتر ورزش کنید. در محیط کاری راهی که انتخاب کرده اید راه درستی نیست و به زودی پشیمان می شوید، این راه غیر از ضرر چیز دیگری برایتان ندارد. پیغامی دریافت می کنید به آن اهمیت ندهید.

فال روز متولدین دی

فراموش نکنید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. یکی از رفقای قدیمی امروز به کمک مالی شما نیاز دارد. رابطه پنهانی که دارید را کنار بگذارید. قدر زمان را نمی‌دانید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، از امروز اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کارهای زیادی دارد و فرصتی برای شما پیدا نمی‌کند. در مورد نیت تان دست از لجاجت بردارید و با اندیشه و تفکر و سرعت عمل مقدمات فعالیت خود را فراهم کنید. همیشه کارها بر وفق مراد نیست و حساب ها درست از کار در نمی آید. هر چه اصرار و پافشاری کنید، فقط وقت و عمرتان را تلف کرده اید. جواب یک دعوت را هر چه زودتر بدهید.

 فال متولدین بهمن

امروز اوقات فراغت زیادی پیدا می‌کنید تا با استراحت و تفریح، خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. بیشتر از درآمدتان خرج نکنید و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که بار کج به منزل نمی‌رسد و فکر کارهای غیرقانونی را از سر بیرون کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند مهر و محبت شما است. در پایان روز برای وقت گذراندن با دوستان و اعضای خانواده تان به اندازه ی کافی انرژی خواهید داشت. شاید بتوانید ترتیب یک شام خوشمزه را بدهید و بقیه را به خانه تان دعوت کنید. از لحظه لحظه عمرتان نهایت استفاده را ببرید. بیش از پیش مورد لطف و توجه شخصی قرار خواهید گرفت. نامه ای دریافت می کنید و خرجتان کم می شود. با شخصی که حد و مرزش را نمی شناسد، رابطه تان را قطع کنید. ضرری که به شما می زند نمی توانید جبران کند. تکلیف کاری را روشن کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

به اندازه کافی انرژی ندارید و کم‌روحیه هستید، این شرایط ممکن است زمینه ناراحتی شما را فراهم کند. احتمال سرقت یکی از اموال با ارزش شما وجود دارد. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. برای حل مشکلات امروز از اطرافیان کمک بگیرید. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آنها را فراهم کرده‌است. عشق‌زندگی‌تان روزی همراه عشق و محبت را برای شما رقم خواهد زد. شخصی را بیش از این در تصمیمتان دخالت ندهید و هر چه زودتر تصمیمتان را بگیرید و تکلیف را روشن کنید. نزدیکان شما را از انجام کاری که در سر دارید، برحزر می دارند، شما اما بهتر است کار خودتان را انجام بدهید. برای شخصی که دوستش دارید، چیزی خواهید خرید که بسیار خوشحالش می کند. بحثی که نیمه کاره مانده تمام کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه