اخبار روز | اخبار هنرمندان | نفیسه روشن

نفیسه روشن، بازیگر جوان سینما و تلویزیون جنجال جدیدی در فضای مجازی به وجود آورد.

کدخبر : 435
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

نفیسه روشن، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و یکی از چهره‌های محبوب فضای مجازی است. اینستاگرام نفیسه روشن بیش از 2 میلیون دنبال‌کننده دارد. نفیسه روشن از بازیگران پرحاشیه محسوب می‌شود. نفیسه روشن بازیگری را از تئاترهای مدرسه‌ای شروع کرده است و اولین تجربه رسمی او بازی در مجموعه «کمکم کن» است. ازدواج نفیسه روشن با یک خلبان بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. 

نفیسه روشن

بیوگرافی نفیسه روشن

نام: نفیسه

نام خانوادگی: روشن

تاریخ تولد: 1361/2/13

محل تولد: باغ صبا تهران

تحصیلات: کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی

تاهل: متاهل

نفیسه روشن

همسر نفیسه روشن

نفیسه روشن درسال 91 با یک خلبان به نام بهنام ازدواج کرده است.

نفیسه روشن

حاشیه جدید نفیسه روشن در فضای مجازی

نفیسه روشن، بخشی از آهنگ در واقع امیر تتلو خواننده ساکن ترکیه را منتشر کرد. کاربران فضای مجازی با توجه به محتوای استوری، این ماجرا را مربوط به حواشی طلاق او می‌دانند. در استوری نفیسه روشن تتلو آمده است: «در واقع واقعاً. قوی‌ترین دارویی که برای یک انسان وجود داره. یه انسان دیگه است.» این متنی که از نفیسه روشن استوری شده است، بخشی از آهنگ عاشقانه‌ای است که امیر تتلو بدون ناسزا منتشر کرده بود. تتلو لقب این آهنگ را «عاشقانه ای دیگر از امیر تتلو» گذاشته بود.

با توجه به حرف‌هایی که به نقل از نفیسه روشن در فضای مجازی در مورد طلاق او منتشر شد به نظر می‌رسد منظور نفیسه روشن از «یک انسان دیگر» همسرش باشد.

نفیسه روشن چندی پیش در اینستاگرام به این مساله اشاره کرده بود. این بازیگر نوشته بود : «می‌خوام جلوی میلیون‌ها نفر بگم تو صبورترین و مهربون‌ترین مرد دنیا بودی/ با شعورترین و با ادب ترین/ ولی افسوس که گول اطرافیانو خوردیم.»

در متن آهنگ در واقع تتلو منظور معشوق است و اینکه گاهی تنها چیزی که حال انسان را خوب می‌کند، یک یار است. تتلو بارها در آهنگ هایش از این مفهوم استفاده کرده است. تتلو هر چند از کلمات ناشایستی استفاده می کند و همواره انتقادات فراوانی بر او وارد است اما جالب است که به شدت به زندگی متعهدانه با همسر معتقد است.

یکی از هوادران تتلو در زیر کامنت‌های پست او نوشته : «هر چند خیلی وقتا بعضی از کارهات روی اعصابه ولی اینکه تعهد داری و می‌گی آدم فقط باید با همسرش راحت باشه و لباس باز جلوی غریبه نپوشه خیلی درسته.»

استفاده نفیسه روشن بازیگری که جزو سلبریتی های داخلی محسوب می شود از امیر تتلو جالب است. البته ممکن است این بیت او را تحت تاثیر قرار داده و یاد همسرش انداخته باشد و اصلا نداند از آهنگ در واقع تتلو استفاده کرده است.

جنجال جدید نفیسه روشن در فضای مجازی

​نفیسه روشن بازیگر زن تلویزیون در اینستاگرام خود به یک کاربر فحش مادر داد و همین باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی شده است.

نفیسه روشن باز هم جنجالی شد. کاربری با انتشار یک تصویر اسکرین شات از دایرکت خود با نفیسه روشن (ادعای این کاربر تایید یا تکذیب نمی شود و ممکن است فتوشاپ باشد) ادعا می کند که خانم نفیسه روشن به او فحش ناموس داده است. ظاهرا کاربری خطاب به نفیسه روشن بازیگر زن مشهور اعلام می کند که رفتارهای او دوگانه است و یک روز تصاویر آن‌چنانی از خودش منتشر می کند که حجاب ندارد و روز بعد به سفر کربلا می رود همراه با چادر و این رفتار او صادقانه نیست و نفیسه روشن هم در پاسخ به او فحاشی می کند

دلیل عصبانیت از دست نفیسه روشن چیست؟

نفیسه روشن مدتی قبل اعلام کرد که طلاق گرفته است. البته این اعلام کردن به همین سادگی نبوده و مثل دنیا جهانبخت همراه با حاشیه های زیاد و بیمارستان رفتن و تهدید به خودکشی و... بوده که باعث جنجال های زیادی شد. بعد از آن خانم روشن به افرادی اشاره کرد که باعث جدایی او از همسرش شده اند و آنها را دشمنان خودش خطاب کرد. حالا بعد از آن همه جنجال به یکباره با حجاب شد و به کربلا سفر کرد که همین سفر او هم حاشیه های زیادی داشت. اما داستان پیچیده‌تر هم شد و در حین بازگشت از سفر کربلا با انتشار تصویر دست و حلقه ازدواجش متاهل شدن دوباره خودش را اعلام کرد و تا به امروز همسر جدیدش را معرفی نکرده است و می‌خواهد فعلا به صورت راز بماند.

عکس جدید نفیسه روشن

نفیسه روشن تصویری را از خود با استایل و چهره جدیدی بعد از ازدواج دومش به اشتراک گذاشت. نفیسه روشن بازیگر مطرح و بسیار پرحاشیه در اینستاگرامش عکسی را از خود با ظاهر و تیپ جدیدش منتشر کرد. او که فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد و پس از عشق و عاشقی هایی که راه انداخته بود و از آقا داماد رونمایی نمی‌کرد، حالا به تازگی تصویری همراه با یک پسر جوان منتشر کرده اما در کپشن آن تاکید دارد که برادرش است. به گفته بسیاری از کاربران چهره خانم بازیگر با حجاب قشنگ‌تر بود و حالا با چتری هایی که بیرون ریخته، زیبایی ندارد.

نفیسه روشن

همچنین نفیسه روشن بازیگر پرحاشیه و جنجالی سینما و تلویزیون به این سوال که آیا واقعیت دارد شوهر سابقش اجازه کار به او نمی‌داده، پاسخ داد.

نفیسه روشن توضیح داد: مدتی است که یک حاشیه عجیبی توسط تعدادی از همکارانم برایم پیش آمد. نمی‌دانم باید اسم آن را چه چیزی بگذارم.

برای من این حاشیه را درست کرده بودند که نفیسه روشن ازدواج کرده است و همسرش به او اجازه کار کردن نمی‌دهد!

چندی پیش یکی از همکارانم را دیدم که با تعجب از من پرسید مگر تو می‌توانی کار کنی؟ به شهرستان هم بیایی؟ در جواب گفتم که آره. قبل از این هم ۶۰ روز شمال بودم.

بعد گفت که قبلا برای یک سریال خیلی خوب شبکه ۳ دنبال من می‌گشتند و دستیار کارگردان آن سریال گفته بود نفیسه روشن ازدواج کرده است و همسرش اجازه نمی‌دهد برای کار به شمال بیاید!

در حالی که در همان موقع من سر کار دیگری ۶۰ روز شمال بودم. فکر می‌کنم که تمام این اتفاقات از روی بخل و حسادت است.

اتفاقاتی که شبیه این است؛ همین چند روز پیش بود که رستوران آقای کاظمی را سوزاندن! خب رستوران را می‌توان بازسازی کرد اما ضربه‌ای که با این حرف‌ها به حیطه کاری زده می‌شود را نمی‌توان جبران کرد.

من دوست دارم که همینجا این خبر را تکذیب کنم و هر کسی که این حرف را شنید، تماس بگیرد و از خود من بپرسد که آیا من می‌توانم بازی کنم یا نه؟

نفیسه روشن، بازیگر تلویزیون که برای اربعین به کربلا رفته بود پس از بازگشت، استوری زیر را به اشتراک گذاشت.

نفیسه روشن

استوری جدید نفیسه روشن در اینستاگرام نشان می دهد او که برای ایام اربعین حسینی به سفر کربلا رفته بود از سفر بازگشته است. 

نفیسه روشن چندی است فاز انرژی مثبت برداشته و فضای اینستاگرامش تغییر کرده است و روحانی شده است.

نفیسه روشن چندی پیش در کپشن عکسی که در فضای مجازی منتشر کرده بود، نوشت: 

«وقتی از شیاطین دور بمانی

قطعا فرشتگان زمینی تو را به فرشته ای واقعی تبدیل خواهند کرد.

مصداق این شعر:

گِلی خوشبوی در حمام روزی

رسید از دست محبوبی به دستم

بدو گفتم که مشکی یا عبیری

که از بوی دلاویز تو مستم

بگفتا من گِلی ناچیز بودم

و لیکن مدّتی با گُل نشستم

کمال همنشین در من اثر کرد

وگرنه من همان خاکم که هستم

زیباترین هدیه زندگیم بود که بال درآوردم.»

نفیسه روشن

 

حجم ویدیو: 733.17K | مدت زمان ویدیو: 00:00:02 دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    چهار صبای دیگه هم می بینیمت « اگر نمیرم که نپیرم» نفیسه خانوم

روی خط رسانه