واتساپ | ترفند واتساپ

  جزییات قابلیت جدید واتساپ

  واتس آپ به مدیران گروه « اجازه حذف » می‌دهد. به لطف این عملکرد جدید که متعلق به آپدیت بتا واتس آپ برای گوشی‌های اندروید است، مدیران گروه قادر خواهند بود محتوای به اشتراک گذاشته شده را تعدیل و کنترل کنند.

  جزییات قابلیت جدید واتساپ
  کدخبر : 4132
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  واتس آپ به مدیران چت گروهی اجازه می‌دهد تا پیام‌هایی را که مناسب می‌دانند، بدون توجه به اینکه چه کسی در دستگاه‌های اندرویدی ارسال کرده است، حذف کنند. این مورد توسط گروه بتا در واتس آپ اعلام شده است که نشان می‌دهد این برنامه در حال راه اندازی به روز رسانی جدید از طریق شرکت بتا ، در گوگل پلی است که این ظرفیت کنترل را به مدیران چت گروهی می‌دهد.

  به لطف این عملکرد جدید که متعلق به آپدیت بتای واتس آپ برای گوشی های اندروید است، مدیران می‌توانند محتوایی را که در این گروه ها به اشتراک گذاشته می‌شود تعدیل و کنترل کنند و همچنین تصمیم بگیرند که چه چیزی را می‌خواهند در آن نگه دارند.

  هر بار که یک پیام را حذف می‌کنند، همه اعضای آن گروه یک اعلان در خود چت دریافت می‌کنند و در محلی که پیام حذف شده قبلاً وجود داشته است ، ظاهر می‌شود. این نشان می‌دهد که کدام مدیر (در صورتی که چندین مدیر در گروه وجود داشته باشد) وظیفه حذف آن را بر عهده داشته است.

  مدیران گروه‌های واتس آپ این اختیار را خواهند داشت که هر پیامی را از این چت‌ها حذف کنند بدون اینکه نیازی به رضایت بقیه اعضای گروه برای ادامه حذف باشد.

  در حال حاضر تاریخ اجرای این قابلیت مشخص نیست، زیرا هنوز شرکت بتا، اشاره‌ای به زمان ارائه این به روز رسانی در دستگاه های اندرویدی ندارد.

  در سال ۲۰۱۷، امکان حذف دائمی پیام‌های ارسال شده را ارائه کرد و اخیراً گزینه‌های جدیدی را در پیام‌های موقت اعلام کرد. پس از فعال شدن این گزینه، پس از هفت روز، ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز امکان حذف پیام وجود خواهد داشت.

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه