کنعانی زادگان در دام تله جنسی | ورود پرستوها به تیم ملی فوتبال

جنجال به وجود آمده درباره فایل صوتی منتسب به کنعانی زادگان ابعاد تازه تری به خود گرفته است.

کنعانی زادگان در دام تله جنسی | ورود پرستوها به تیم ملی فوتبال
کدخبر : 4017
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بعید است این روز‌ها کسی اخبار مرتبط با ورزش را پیگیری کرده باشد و با داستان محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم ملی ایران آشنا نباشد. به تازگی، فایل صوتی منتسب به او پخش شده که در حال مکالمه با خانمی است و از او درخواست نامتعارفی دارد.

در این مورد کاری به زندگی خصوصی افراد نباید داشت و آن‌ها را نباید زیر ذره بین برد، ولی موضوعی که درخواست کنعانی زادگان از مخاطبش را نامتعارف جلوه می‌دهد این است که بازیکن مطرح ایران از طرف مقابل می‌خواهد با او در اتوبوس تیم ملی ایران ملاقات کند. در آن فایل صوتی، صدای منتسب به کنعانی زادگان ادعا می‌کند با راننده اتوبوس آشنا است و می‌تواند ساعت ۱۰ یا ۱۱ شب قرار ملاقات را در آن محل نهایی کند.

انتشار آن فایل صوتی واکنش‌های زیادی در پی داشته و بسیاری از جریمه احتمالی مدافع ثابت تیم ملی ایران نوشته اند. عده‌ای هم با بیان اینکه زندگی شخصی افراد به خودشان مربوط است خواسته اند در این ماجرا، جریمه‌ای متوجه کنعانی زادگان نشود. البته که عده‌ای دیگر هم با توجه به جایگاه کنعانی زادگان به عنوان یک بازیکن ملی پوش و البته نقش او به عنوان الگو برای بازیکنان جوان اشاره کرده و گفته اند باید جریمه‌ای درخور، متوجه این بازیکن شود.

محمدحسین کنعانی زادگان

البته که بخش بحث برانگیز داستان کنعانی زادگان مربوط به ورود احتمالی «پرستو» به این پرونده است؛ یک تله مشخص برای ستاره تیم ملی ایران. در این مورد هم شایعه زیاد شده و حتی عنوان شده یکی از هم پستی‌های کنعانی زادگان در تیم ملی این پاپوش را درست کرده تا با حذف او، خودش به تیم ملی برسد! شایعه‌ای جنجالی که یکی دو روز گذشته با واکنش بسیار تند مدافع مورد نظر هم روبرو شده است. با این حال، نکته‌ای که در این بین بیشتر مطرح شده و حالا اهالی فدراسیون هم رفته رفته روی آن صحه می‌گذارند، «تله جنسی» یا همان «پرستو» است.

این موضوعی است که همین امروز یکی از اهالی فدارسیون که نخواسته نامش فاش شود به آن اشاره کرده و گفته است: «تله جنسی یا دام شیرین (انگلیسی: Honey trap هانی ترپ) عملیاتی است که در آن تلاش می‌شود تا با تهدید به برملا کردن روابط نامشروع جنسی یا عاطفی و رسواسازی «هدف» تله، او را به عنوان عامل به خدمت خود درآورد. پس از جنگ جهانی دوم، تله جنسی چنان در اروپا رایج شده بود که دولت ایالات متحده به کارمندان خود در خارج از این کشور دستور داد مافوقان خود را از هرگونه رابطه عاطفی با خارجی‌هایی که کشورشان تهدیدی علیه آمریکا است مطلع سازند.

در فوتبال نیز چنین مواردی دیده شده است؛ بازیکنانی که خواسته یا ناخواسته سبب نابودی همبازی خود شده اند. حالا محمد حسین کنعانی زادگان به نظر می‌رسد قربانی «پرستو» یی باشد که آگاهانه از ساده لوحی و جوانی این مدافع ملی پوش سوء استفاده کرده و زندگی شخصی و ورزشی‌اش را تخریب کرده است.»

فرارو

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه