در مصاف دیشب پورتو و بنفیکا طلسم گل نزدن های مهدی طارمی شکسته شد.

کدخبر : 3994
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر پرتغال پورتو به مصاف بنفیکا رفت و مهدی طارمی را در ترکیب اصلی خود داشت.

با تاثیرگذاری مهدی طارمی فابیو ویرا در دقیقه ۳۴ پورتو را به نخستین گل این رقابت رساند و تنها ۳ دقیقه پس از این گل په په یار دیگر پورتو با عبور دادن توپ خود از خط دروازه بنفیکا گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه شصت و هشتم این بازی طلسم گل نزدن های طارمی را شکست و سومین گل پورتو به ضرب طارمی در دروازه بنفیکا خوش نشست. مهدی طارمی در دقیقه هشتاد و سوم مصاف تعویض شد.

ارتباط مهدی طارمی با جادوگر پرتو

جوراب های پاره مهدی طارمی در بازی با بنفیکا موجب شد تا خیلی ها بگویند مهدی طارمی با جادوگر پورتو ارتباط دارد و به این دلیل با جوراب پاره بازی کرد که روند عدم گلزنی او در بازی های اخیر متوقف شود.

مهدی طارمی مدت هاست برای پورتو گل نزده تا جایی که نشریه رکورد چندی پیش نوشته بود مهاجم تیم ملی فوتبال ایران وارد دوران خشکسالی شده است. البته سرمربی پورتو تا اکنون در چند مصاحبه از مهدی طارمی دفاع کرده است و گفته برای ما مهم تاثیرگذاری مهدی طارمی است نه گلزنی او. 

جوراب های پاره مهدی طارمی موجب شد تا داور به او تذکر بدهد و در نهایت هم مهدی طارمی قسمت پاره جوراب خود را با چسب سفید پوشاند تا در  به بازی ادامه دهد. 

باشگاه پورتو رسما چندی پیش گفته بود از یک جادوگر در تشکیلات باشگاه بهره می برد و هر فصل نزدیک به ۷۵۰ هزار دلار برای او هزینه می کند! 

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ارتباط با جادوگر پورتو را رد کرده است و گفته جوراب های او در بازی با بنفیکا به دلیل برخورد با بازیکن حریف پاره شده است و اینطور نبوده که جادوگر به او گفته باشد با جوراب پاره بازی کند. 

او که با یکی از دوستان نزدیک خود صحبت می کرد به این نکته مهم اشاره کرد اگر جوراب بازیکن پاره باشد در ابتدای بازی داور  به او تذکر می دهد و نمی تواند وارد زمین شود. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه