وام بانکی | وام با سود کم | وام بدون ضامن

​بانک ملت اطلاعیه پرداخت وام ۱۵۰ میلیون تومانی را به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.

کدخبر : 3991
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بانک ملت با امضای تفاهم نامه با شرکت تولید کننده لوازم خانگی با برند "یورو استار" و "یورو پلاس " به متقاضیان تسهیلات کارت اعتباری و مرابحه پرداخت می کند.

این تسهیلات در قالب طرح حامی پرداخت می شود . قبلا هم این نوع تسهیلات برای انتخاب محصولات گروه انتخاب شامل اسنوا و دوو توسط بانک ملت معرفی شده است.

سقف دریافت این تسهیلات ۱/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال  بر اساس درخواست مشتری است (۵۰ میلیون تومان کارت اعتباری و ۱۰۰ میلیون تومان واریز به حساب شرکت)

نرخ سود این تسهیلات ۱۸ درصد است.

مدت بازپرداخت اقساط این وام ۴۸ ماهه است.

برای دریافت این وام نیازی به ایجاد معدل حساب و یا مبلغ مسدودی ندارید.

بر اساس گزارش بانک اول اطلاعات آخرین وضعیت نمایندگان ارایه دهنده خدمات طرح حامی شرکت مذکور از طریق سایت ملت شاپ به نشانی www.mellatshop.bankmellat.ir بخش حامی کارت - برند یورو استار و یورو پلاس در دسترس عموم قرار دارد.

مشتریان متقاضی استفاده از تسهیلات حامی واریز به حساب برند یورو استار و یورو پلاس می بایست پیش فاکتور مربوطه را که شماره حساب شرکت مذکور در متن آن درج شده از نمایندگی و یا سایت فروش شرکت مذکور به نشانی www.rahavardkala.com  تهیه و برای اخذ تسهیلات به شعب بانک ملت در ساسر کشور مراجعه نمایند.

متقاضیان دریافت وام لوازم خانگی بانک ملت باید فاقد هرگونه اقلام مطالباتی (اعم از سررسید گذشته ٬ معوق و مشکوک الوصول ) و چک برگشتی نزد سیستم بانکی کشور باشند.

مشتریان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری با بانک ٬ به صورت غیر حضوری با استفاده از سامانه فرابانک ملت (سامانه درخواست غیر حضوری تسهیلات بانک ملت ) و با امکان معرفی ضامن از این تسهیلات بهرمند شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه