فرهاد مجیدی در نشست خبری بازی با فولاد بر روی شایعاتی که در خصوص رابطه‌اش با وریا بود خط قرمز کشید.

کدخبر : 3964
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

طی هفته‌های اخیر پس از غیبت وریا غفوری در تمرینات و مسابقات استقلال شایعه شد اختلافاتی بین کاپیتان و سرمربی استقلال وجود دارد و حالا سرمربی جوان استقلال با یک اقدام هوشمندانه خط قرمزی روی همه شایعات اخیر کشید.

در تازه ترین گزارشی که در همین باره منتشر شد از قول یکی از مسئولان نزدیک به کادر فنی استقلال آمده بود که هیچ مشکلی بین وریا غفوری و فرهاد مجیدی وجود ندارد. حضور چندباره وریا در محل تمرین آبی پوشان در دورانی که قادر به تمرین نبود نیز دلیلی در همین راستا بود که کاپیتان مصدوم خارج از فضای تمرینی با سرمربی اش جلسه برگزار می‌کرد.

وریا غفوری در اواسط نیمه دوم بازی مقابل صنعت نفت آبادان از ناحیه همسترینگ دچار پارگی داخلی عضله شد و نتوانست در دیدارهای مهمی‌مانند پرسپولیس و یا سپاهان استقلال را همراهی کند.

yektanet.com

در همین حد فاصل شایعه شد که وریا غفوری از شرایطش در استقلال راضی نیست و با سیاست‌های اتخاذی سرمربی استقلال مخالف است، به همین خاطر هم خودش را به مصدومیت زده! اما فرهاد مجیدی در نشست خبری بازی با فولاد با یک جمله خط قرمزی روی همه این شایعات کشید. او با بی اهمیت جلوه دادن برخی رکوردها و دست آوردهای تیمش گفت: «مادامی‌که وریا غفوری جام را بالای سرش نبرد دست از تلاش نمی‌کشم و به این رکوردها اهمیتی نمی‌دهم.»

فرهاد مجیدی با بیان این یک جملات در واقع با یک تیر دو هدف را نشانه گرفت، اول - تکذیب همه شایعات مربوط به اختلاف با کاپیتان استقلال و دوم - اهمیت دادن به کاپیتان که پس از خودش در جمع بازیکنان استقلال بیشترین نفوذ را می‌تواند داشته باشد.

در واقع وقتی دیگر بازیکنان استقلال رفتار مجیدی با کاپیتان تیمشان را می‌بینند متوجه می‌شوند سرمربی تا چه اندازه به بازیکنانش اهمیت می‌دهد و آنها را دوست دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه