علی کریمی اسطوره فوتبال ایران در سال های ابتدایی حضور کارلوس کیروش از او به عنوان یک مربی بزرگ یاد می کرد و به نوعی او را خیلی قبول داشت.

کدخبر : 3862
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 کریمی که درآن  مقطع رابطه بسیار خوبی با کارلوس کی‌روش داشت و حتی دستیار او در تیم ملی شد، بعد از اختلاف کی‌روش با برانکو و البته جدایی از تیم ملی  در جبهه مخالفان او قرار گرفت و  این دو نفر بارها علیه هم  صحبت های تندی انجام دادند.

کریمی در مصاحبه ای گفت کی روش شهامت ندارد و کارلوس در جواب او گفت اگر شهامت نداشت، او را به عنوان دستیارش انتخاب نمی کرد چون از داخل فدراسیون می‌گفتند نباید این کار را کند. حالا و بعد از گذشت سالها از آن ماجرا، کریمی به بهانه دعوای کی‌روش با علیرضا فغانی در بازی مصر و تونس در نیمه نهایی عرب کاپ، حرفهای قابل توجهی را درباره سرمربی تیم ملی مصر و سرمربی اسبق تیم ملی ایران زد و به نظر می رسد جادوگر دست بردار کارلوس نیست.

جادوگر فوتبال ایران گفت :  در ۸-۹ سالی که کی‌روش در ایران بود، در ۴ سال آخر متهم بودیم که علیه ایشان صحبت می‌کنیم اما الان وقتی ایشان جایی می‌رود که مدیریتش روی حساب و کتاب باشد، ایشان به مشکل می‌خورد دو قرارداد پایانی کی‌روش با کلمبیا و مصر را ببینید که به چه مشکلاتی برخورده است. درباره داستان آقای فغانی هم باید بگویم که این اتفاق یک چیز معمول است و خیلی از داور ها سوت می‌زنند و توسط وی آی آر نظرشان را بر می‌گردانند. به نظرم کی روش خواسته شکستش را گردن شخص دیگری بیندازد و به همین دلیل با فغانی درگیر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه