وام بانکی | وام بدون ضامن | وام با سود کم

بانک آینده از جمله نهادهایی است که در صورت داشتن منابع مالی کافی به منظور خرید کالا به مشتریان خود وام می‌دهد. این تسهیلات در قالب طرح «طراوت» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

کدخبر : 3811
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 هدف بانک آینده از ارائه این طرح تسهیلاتی رونق تولید به علاوه پاسخگویی به نیازهای اساسی متقاضیان بوده است. در واقع وام گیرندگان با این مبلغ تسهیلات تنها امکان خرید کالاهای داخلی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک آینده را دارند.

در صورت کفایت بودجه بانک، این مجموعه به تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی خود تسهیلات مذکور را ارائه می‌دهد. ضمنا برای دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان نیست و امکان انجام کلیه اقدامات لازم درباره این طرح از طریق سامانه‌های مجاز بانک آینده وجود دارد. قبلا کف مبلغ وام ۲۰ میلیون تومان و حداکثر آن ۵۰ میلیون تومان اعلام شده بود.

سود این تسهیلات براساس دوره بازپرداخت متفاوت بوده و سقف آن ۱۸ درصد است. طبق اطلاعات وبسایت بانک آینده، افراد به منظور دریافت این وام باید سپرده بلندمدت افتتاح کنند. ضمانت اصلی برای این نوع وام، مسدودی سپرده و ضامن رسمی بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن ۳۶ ماه اعلام شده است.

متقاضی برای دریافت این وام باید هزینه‌های جانبی تشکیل پرونده و اعتبارسنجی را هم بپردازد. افراد خواهان این تسهیلات به هیچ وجه نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند.

در صورتی که فردی حداکثر مبلغ تسهیلات را با سود ۱۸ درصد دریافت کند، باید اقساط آن را طی ۳۶ ماه بپردازد. طبق محاسبات انجام شده برای این شرایط، وام گیرنده باید هر ماه یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۲۰ تومان قسط به بانک پرداخت کند. کل سود این وام ۱۵ میلیون و ۷۴ هزار و ۳۱۲ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۵۰ میلیون و ۵۸ هزار تومان است.

بانک اول

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه