یت کوین بزرگترین ارز دیجیتال جهان در چند وقت اخیر نوسانات قیمتی بی ثباتی را نشان داده است. پس از سقوط به زیر 46000 دلار در روز دوشنبه، 20 دسامبر، قیمت BTC بار دیگر از 48500 دلار عبور کرد.

کدخبر : 3721
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بیت کوین با رشد 3.66 درصدی با قیمت 48614 دلار و ارزش بازار 919 میلیارد دلار معامله می شود. ویل کلمنته، تحلیلگر معروف بازار خاطرنشان می کند که فشار کوتاه مدت بیت کوین به آرامی شبیه به آنچه در اواسط ژانویه شاهد بودیم، در حال افزایش است.

در حال حاضر خیلی زود است که بگوییم آیا افزایش قیمت امروز نشان دهنده تغییر روند است.

نوسانات قیمت بیت کوین، معامله گرانی را که با دقت نظاره گر مسائل فنی هستند، درگیر نگه داشته است. با توجه به اقدامات اخیر قیمت، BTC در الگوی نزولی یک شکست صعودی داشته است، با این حال، باید دید تا چه مدت می تواند آن را حفظ کند.این تحلیل گر توضیح می دهد که اگر سطوح RSI بیت کوین نیز بتوانند الگوی نزولی را بشکنند، احتمالاً می توانیم شاهد شکستن روند نزولی بیت کوین و حرکت به سمت بالا باشیم.

نوسانات اخیر قیمت بیت کوین باعث سردرگمی سرمایه گذاران خرد شده است که چه زمانی می تواند زمان مناسب برای ورود به این فضا باشد. بیت کوین در حال حاضر حدود 20 درصد کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران در انتظار رالی بابانوئل هستند. برخی از تحلیلگران همچنین بر این باورند که روند صعودی بیت کوین تا سه ماهه اول تا دوم سال 2022 ادامه خواهد یافت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه