وام بانکی | وام 100 میلیونی

شما می‌ توانید با افتتاح سپرده بلند‌مدت و بدون نیاز به ضامن و دریافت سود سپرده خود تا ۸۵٪ مبلغ سپرده‌ خود، وام دریافت کنید!

کدخبر : 3347
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

لازم به بیان است مدت زمان مسدودی سپرده در طرح تابش بانک ملت، ۳۶ ماه می باشد. حساب سپرده لازم برای بهره مندی از این تسهیلات بانکی، حساب بانکی بلندمدت است؛ در این طرح، سود سپرده ۱۶ درصد و سود ۱۸ درصد محاسبه می شود.

سقف تسهیلات بانکی (وام) در طرح مبلغ ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان است (همچنین در قالب کارت اعتباری سقف وام ۵۰ میلیون تومان است). توجه داشته باشید وام‌ گیرنده نبایستی به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

وام بانکی

اما در ادامه به بررسی اقساط این تسهیلات بانکی می پردازیم:

قسط وام

۳,۶۱۵,۲۴۰ تومان (برای سقف وام ۵۰ میلیون تومان این مبلغ ۱.۸۰۷.۶۲۰ میلیون تومان است)

کل سود وام

۳۰,۱۴۸,۶۲۴ تومان (برای سقف وام ۵۰ میلیون تومان این مبلغ ۱۵.۰۷۴.۳۱۲ میلیون تومان است)

مجموع رقم وام و سود

۱۲۷,۸۱۰,۰۰۰ تومان (برای سقف وام ۵۰ میلیون تومان این مبلغ ۶۴.۹۳۵.۰۰۰ میلیون تومان است)

درباره هزینه های جانبی دریافت این وام بانکی نیز بایستی گفت مبلغ ۳۰ هزار تومان شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی و ۵۳۰ هزار تومان در صورتی‌ که تسهیلات در قالب کارت اعتباری باشد، هزینه خواهد شد.

نحوه بازپرداخت اقساط طرح تابش بانک ملت

مشتریان می‌ توانند از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه بانک ملت، تلفن بانک یا پایانه­ های خودپرداز نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات خود اقدام نمایند.

اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی می توانند با مراجعه به هر یک از شعب بانک ملت، نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل مربوطه طبق قوانین موجود اقدام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه