اخبار روز| اخبار بنزین| قطع توزیع بنزین

نقص‌های فنی جایگاه‌ها در تهران برطرف شد.

کدخبر : 3103
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

محسن وزارتی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان تهران تصریح کرد: از عصر امروز نقص‌های فنی همه جایگاه‌ها در تهران کاملاً برطرف شده و از ظرفیت همه نازل‌ها برای سوخت‌گیری استفاده می‌شود.

او ادامه داد: ۳۲۵ جایگاه سوخت در تهران با ۷ هزار نازل فعال هستند.

وزارتی تاکید کرد: از صبوری مردم در مشکل پیش آمده تشکر می کنیم.

همچنین مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: اتصال تمامی جایگاه‌ها به سامانه هوشمند سوخت تا پایان امروز به اتمام می‌رسد.

«جلیل سالاری» با تاکید بر اینکه از ۴ هزار جایگاه سوخت در سراسر کشور، ۳ هزار و ۷۰۰ جایگاه دوباره به سامانه هوشمند سوخت متصل شده اند، افزود: همچنین فقط ۳۰۰ جایگاه بنزین را با نرخ دوم (آزاد) عرضه می‌کنند. 

وی ادامه داد: پروژه اتصال جایگاه ها به سامانه هوشمند امروز به پایان می‌رسد و سوختگیری در تمام جایگاه‌ها با کارت سوخت انجام می‌شود. 

سامانه هوشمند سوخت روز سه شنبه هفته گذشته(۴ آبان) به دلیل حمله سایبری از دسترس خارج شد. با این حال عصر همان روز، پمپ‌بنزین‌ها توزیع بنزین با نرخ آزاد را از سر گرفتند و کار برای اتصال سامانه هوشمند سوخت نیز آغاز شد. 

اتصال جایگاه‌های سوخت به سامانه هوشمند با سرعت انجام شد تا امکان دریافت بنزین یارانه‌ای نیز در کشور فراهم شود. 

در همان زمان البته تاکید شد که  سهمیه‌های ذخیره‌شده در کارت‌های سوخت محفوظ است و بعد از آن نیز وزیر نفت از اختصاص سهمیه جبرانی بنزین خبر داد./ ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    سلام .تقصیر مردم تو این خرابکاری چیست .از دولت محترم وانقلابی خواهش میکنم که تا درست شدن وضعیت.. بنزین را همان هزارو پانصد تومان عرضه کنه تا یکسری از بندگان خدا که با موتور یا با ماشین کار میکنند متضرر نشن ....و امید وارم که این وضع طولانی نشود .لعنت به خرابکاران .نمی‌دونم چرا دود این خرابکاری بر چشم مردم باید بره

  • ناشناس
    0

    خخخ حمله ی سایبری در کار نبود این کار فقط برای تامین کسری بودجه بود همین

روی خط رسانه