اخبار روز| اخبار ورزشی| اخبار پرسپولیس

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، به طور ویژه‌ای از مهدی طارمی تعریف کرده است.

کدخبر : 3074
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

داستان اختلاف دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران با مهدی طارمی، یکی از آماده‌ترین مهاجمان این روز‌های فوتبال ملی، به بحثی پایان ناپذیر تبدیل شده است. در شرایطی که تیم ملی دو بازی حساس برابر لبنان و سوریه دارد، سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت مهدی طارمی را برای این دو بازی دعوت نکند.

همین مورد به حواشی تیم ملی دامن زده و حالا بیش از هر زمانی، کار اسکوچیچ در تیم ملی سخت‌تر شده است. اگرچه این مربی با در اختیار داشتن ستاره‌های بیشمار فوتبال ایران شانس زیادی برای برتری برابر دو رقیب پیش رو دارد، ولی به خوبی می‌داند اگر امتیاز از دست دهد، بسیاری او را به دلیل عدم دعوت از مهدی طارمی مورد سرزنش قرار می‌دهند.

در چنین فضایی البته واکنش‌ها نسبت به این مورد چندان یکدست نبوده است؛ عده‌ای حق را به دراگان داده اند و عده‌ای هم از جمله علی دایی به شدت از این مربی انتقاد کرده و حق را به مهدی طارمی داده اند. البته که طارمی طرفداران خاص خودش را دارد و پیش تر، خداداد عزیزی هم از این بازیکن تعریف و تمجید کرده بود. بعد از این دو چهره، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس هم در گفتگو با ایسنا، از مهدی طارمی حسابی تعریف کرده است. تفاوت، اما در این است که یحیی انتقادی نسبت به دراگان نداشته است. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در مشکل به وجود آمده حق را به کدام طرف می‌دهد، می‌گوید: «من، چون در ریز موضوع نیستم و نمی‌دانم بین طارمی و اسکوچیچ چه چیزی رخ داده است، نمی‌توانم اظهار نظر کنم، اما نکته مهم این است که طارمی در حال حاضر بهترین مهاجم آسیا و ایران است و نمی‌توانیم راحت از کنار نام او بگذریم. طارمی گل‌هایی به ثمر رسانده که یک تنه بازی را برای ما درآورده است. از طرفی هم سرمربی تیم به دنبال کنترل شرایط تیم ملی است. من فکر نمی‌کنم این موضوعی باشد که نشود آن را حل کرد. هم اسکوچیچ و هم مهدی طارمی به عنوان بازیکن با تجربه اختلاف خود را حل کنند.»/ فرارو

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه