اخبار روز| اخبار هنرمندان| پرستو صالحی

پرستو صالحی در فضای مجازی عکس جدیدی منتشر کرده که باعث گمانه‌زنی‌هایی درباره او شده است.

کدخبر : 3063
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

پرستو صالحی پستی با عنوان «گاهی برای بودن باید رفت. سخت بود دل کندن خیلی سخت...» را در صفحه شخصی اش در فضای مجازی منتشر کرد.

این پست پرستو صالحی این شائبه را در اذهان ایجاد کرده است که گویا این بازیگر سینما و تلویزیون از کشور مهاجرت کرده است.

پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. او در حال حاضر با مادرش زندگی می‌کند.

پرستو صالحی در دی ماه 97 با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد. پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی نمود شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری می باشد شکل گرفت که با تکذیبه تند خود خانم صالحی مواجه شد. او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

اسطوره‌هایش فریدون فرخزاد، محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و … هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرد. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به در میان مردم شناخته شد. همچنین، پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر صالحی، با حضور در هجدهمین قسمت از برنامه ماه عسل[۲] در رمضان سال ۱۳۹۵ از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه