اخبار روز| اخبار هنرمندان| هومن سیدی

هومن سیدی، بازیگر سینما و تلویزیون از همسر دومش رونمایی کرد.

کدخبر : 3013
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

هومن سیدی از بازیگران و کارگردانان سرشناس سینمای ایران است. هومن سیدی به تازگی با کارگردانی سریال نمایش خانگی قورباغه به شهرت بیشتری رسید. هومن سیدی در سال 1385 با آزاده صمدی ازدواج کرد و در سال 1392 از او جدا شد.

هومن سیدی پس از به دنیا آمدن دخترش نیز خبری از ازدواج خود منتشر نکرد اما در پستی اینستاگرامی به حضور یک نفر در زندگی خود و به دنیا آمدن دخترش اعتراف کرد.

هومن سیدی

هومن سیدی در سال ۱۳۹۹ نخستین مجموعه خود را در نمایش خانگی با نام قورباغه کارگردانی کرد.

هومن سیدی پس از ساخت چند فیلم کوتاه (از جمله ۳۵ متری سطح آب و دندان آبی که به خاطر آن‌ها جوایز بسیاری از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گرفت) نخستین فیلم بلند خود را در سال ۱۳۸۹ با نام آفریقا کارگردانی کرد. این فیلم در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر (بخش آثار ویدئویی) جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول زن (آزاده صمدی) را از آن خود کرد.

هومن سیدی، بازیگر و کارگردان کشورمان نیز تجربه ازدواج مجدد را داشته است. هومن سیدی برای اولین بار با آزاده صمدی در سال 1385 ازدواج کرد و زندگی مشترک آنها در سال 1392 به پایان رسید.

این هنرمند9 با انتشار عکسی از همسر و دختر یک ساله اش به نام نیل، خبر ازدواج مجدد خود را تائید کرد.

او حالا در فضای مجازی عکس‌هایی عاشقانه را با دخترش نیل به اشتراک می‌گذارد و خبر از خوشبختی اش در ازدواج دومش را می‌دهد. اما همسر اول او «آزاده صمدی» بعد از جدایی ازدواج نکرده و مجرد است.

هومن سیدی عکسی در کنار همسر دومش به اشتراک گذاشت.
هومن سیدی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه