اخبار روز| اخبار هنرمندان| مژده لواسانی

مژده لواسانی با اجرای برنامه شبانه «بسته پیشنهادی» به آنتن شبکه دو سیما بازمی‌گردد.

کدخبر : 3009
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مژده لواسانی که چند سالی است برنامه مستمری در تلویزیون نداشته است با اجرای برنامه شبانه «بسته پیشنهادی» به آنتن شبکه دو سیما بازمی گردد.

«بسته پیشنهادی» به تهیه کنندگی الهه بهبودی پکیجی از پیشنهادات برای ایجاد یک حال خوب در مخاطبان است که از جمعه ۱۶ مهرماه روی آنتن می‌رود و هر برنامه از چندین آیتم و بخش تشکیل شده است. این برنامه قرار است جمعه شب‌ها ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه دو سیما برود.

مژده لواسانی مجری این برنامه در بخش‌های مختلفی با هنرمندان، اما از زاویه‌های متفاوتی گفتگو می‌کند و متناسب با سوژه برنامه از مختصات آدم‌های خوب، همسایه، شهروند، خاطرات و حتی انتخاب‌های خوب سخن گفته می‌شود و به این ترتیب مهمانان و چهره‌هایی از حوزه‌های مختلف در برنامه حضور پیدا می‌کنند تا به ایجاد این حال خوب کمک کنند.

همچنین «بسته پیشنهادی» شامل آیتم هایی، چون گفتگو با مهمان، «احوالپرسی»، «چهره هفته»، «بسته خبری»، «فتوکلیپ» و «بسته پیشنهادی» می‌شود که هر یک روی اخبار و پیشنهاداتی در حوزه‌های مختلف کتاب، موسیقی، فیلم و... تمرکز دارد و در مدت ۶۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

دکور این برنامه را هم یک تیم زنانه بر عهده داشته است و تلاش شده از المان‌های هنری و زیبایی شناسانه در این طراحی کمک گرفته شود.

عوامل «بسته پیشنهادی» به این شرح هستند؛ مژده لواسانی مجری، الهه بهبودی تهیه کننده، سیامک میثاقی کارگردان بخش مستندها، ساتیار امامی دبیر بخش عکس، پریسا علی محمدی طراح دکور، مریم ناظران هماهنگی مهمان، عطیه موذن مدیر روابط عمومی./ میزان

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه