آخرین خبر جدایی مهدی قائدی از همسرش | پاسخ تند ستاره به شایعات +عکس

خبرهایی درباره جدایی مهدی قائدی از همسرش را در ادامه بخوانید.

آخرین خبر جدایی مهدی قائدی از همسرش | پاسخ تند ستاره به شایعات +عکس
کدخبر : 26456
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با انتشار یک استور واکنش تندی به اخبار منتشر شده از وی در رسانه ها واکنش نشان داد و او که در فضای مجازی به مسائلی متهم شده از یکی از رسانه ها شکایت کرده و گفته که همه چیز توسط وکیلش در حال پیگیری می باشد.

 

مدت هاست که حواشی زیادی پیرامون زندگی مشترک لژیونر فوتبال ایران مطرح شده و گفته می شود که ستاره معصومی همسرش به این شایعات گسترده واکنش تندی نشان داده است. در ادامه جزئیات جدایی مهدی قایدی از همسرش را مشاهده کنید.

مهدی قائدی

جدایی مهدی قایدی از همسرش

او با این استوری ضمن اعلام شکایت از یک رسانه در این باره چنین نوشته است: دیگه سکوت نمی‌ کنم، همه چیز قانونی توسط وکیلم داره پیگیری و انجام میشه.

در شایعه‌ای که چندی پیش در فضای مجازی وایرال شده بود، همسر قایدی به مسائلی متهم شده که حالا او تصمیم گرفته به آنها واکنش نشان بدهد.

گفتنی است تیم‌های اتحاد کلبا و النصر دربی امروز از هفته بیست‌ویکم رقابت‌های ادنوک لیگ به مصاف هم رفتند که این دیدار قبل از پایان نیمه نخست با 2 گل به سود اتحادکلبا در جریان است.

مهدی قایدی که از ابتدا در ترکیب اتحاد کلبا قرار گرفته است در دقیقه 10 این بازی موفق شد اولین گل بازی را برای این تیم به ثمر برساند./ساعد نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه