پزشکیان از سایر رقبا پیشی گرفت! | نتایج آرای انتخابات شمارش بیش از 12 میلیون رای

نتایج ششمین مرحله از شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.

 پزشکیان از سایر رقبا پیشی  گرفت! | نتایج آرای انتخابات شمارش بیش از 12 میلیون رای
کدخبر : 26384
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

براساس اعلام محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور و در ششمین گزارش منتشر شده،‌ آرای 32 هزار و 244 شعبه شمارش شده است که شامل 375 شهرستان می شود. تعداد کل برگ رای ماخوذه 12 میلیون و 58 هزار و 843 است که مسعود پزشکیان 5 میلیون و 300 هزار و 54،‌ سعید جلیلی 4 میلیون و 875 هزار و 269 رای،‌ محمدباقر قالیباف یک میلیون و 620 هزار و 628 رای و مصطفی پورمحمدی،‌ 95 هزار و 172 رای کسب کرده اند. 

گزارش لحظه به لحظه از شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری

ششمین گزارش ستاد انتخابات وزارت کشور از شمارش آرای ماخوزه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز، شمارش آرای ماخوذه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با پایان زمان رای گیری،‌ از ساعت 24 امروز شنبه 9 تیر 1403 در شعب اخذ رای آغاز شده است.

در این دوره از انتخابات مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف و مصطفی پورمحمدی به عنوان نامزدهای کسب کرسی ریاست پاستور حضور داشتند.

انتخابات

 در این گزارش به پوشش لحظه به لحظه شمارش آرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری می پردازد.

ششمین گزارش شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری

06:50 براساس اعلام محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور و در ششمین گزارش منتشر شده،‌ آرای 32 هزار و 244 شعبه شمارش شده است که شامل 375 شهرستان می شود. تعداد کل برگ رای ماخوذه 12 میلیون و 58 هزار و 843 است که مسعود پزشکیان 5 میلیون و 354 رای،‌ سعید جلیلی 4 میلیون و 875 هزار و 269 رای،‌ محمدباقر قالیباف یک میلیون و 620 هزار و 628 رای و مصطفی پورمحمدی،‌ 95 هزار و 172 رای کسب کرده اند. 

پنجمین گزارش ستاد انتخابات وزارت کشور

05:58 سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج پنجمین مرحله از شمارش آرای انتخابات چهاردهمین دوره‌ی ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

انتخابات

"محسن اسلامی" با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: از تعداد ۲۷ هزار و ۹۳۸ شعبه‌ی شمارش و تجمیع‌شده که شامل کل آراء اعم از صحیح و باطله می‌شود، تعداد ۱۰ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۴۱۰ تعرفه شمرده شده است که، سعید جلیلی حائز ۴ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۳۸۶ رأی، مسعود پزشکیان ۴ میلیون و ۲۴۴ هزار و ۸۱۵ رأی، محمدباقر قالیباف ۱ میلیون و ۳۸۵ هزار و ۸۳ رأی و مصطفی پورمحمدی ۸۰ هزار و ۵۰۶ رأی شدند.

چهارمین آمار از شمارش آرای انتخابات

05:21 سخنگوی ستاد انتخابات کشور ساعت 5/08 دقیقه صبح روز شنبه با حضور در جمع خبرنگاران آخرین گزارش از آراء شمارش شده انتخابات ریاست جمهوری را به اطلاع مردم رساند.

"محسن اسلامی" با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: از تعداد ۲۳ هزار و ۶۶ شعبه‌ی شمارش و تجمیع‌شده که شامل کل آراء اعم از صحیح و باطله می‌شود، تعداد ۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۳۴۱ تعرفه شمرده شده است که سعید جلیلی حائز ۳ میلیون و ۵۰۵ هزار و ۱۹۱ رأی، مسعود پزشکیان  ۳ میلیون و ۳۸۹ هزار و ۱۹۱ رأی، محمدباقر قالیباف ۱ میلیون و ۱۱۶ هزار و ۶۵۹ رأی و مصطفی پورمحمدی ۶۲ هزار و ۳۱۰ رأی شده‌اند.

انتخابات

گزارش سوم ستاد انتخابات کشور

04:52 سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج سومین مرحله از شمارش آرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

محسن اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: از تعداد ۱۷ هزار و ۳۸ شعبه شمارش و تجمیع‌شده که شامل کل آراء اعم از صحیح و باطله می‌شود، ۵ میلیون و ۸۵۲ هزار و ۸۰۵ تعرفه شمرده شده است که، مسعود پزشکیان حائز ۲ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۷۶۰ رأی، سعید جلیلی ۲ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۷۹ رأی، محمدباقر قالیباف ۷۸۰ هزار و ۲۰۲ رأی و مصطفی پورمحمدی ۴۰ هزار و ۴۲۸ رأی شدند.

دومین گزارش از شمارش آرای ماخوذه

04:21 سخنگوی ستاد انتخابات کشور مقارن ساعت 4/05 دقیقه بامداد روز شنبه با حضور در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور دومین گزارش از نتیجه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را برای اطلاع ملت ایران اعلام کرد.

انتخابات

محسن اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: از تعداد ۱۱ هزار و ۴۲۵ شعبه‌ی شمارش و تجمیع‌شده که شامل کل آراء اعم از صحیح و باطله می‌شود، ۳ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۲۴۸ تعرفه شمرده شده است که، مسعود پزشکیان حائز ۱ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۳۴۵ رأی، سعید جلیلی ۱ میلیون و ۵۹۴ هزار و ۸۶۸ رأی، محمدباقر قالیباف ۵۴۴ هزار و ۱۴۴ رأی و مصطفی پورمحمدی ۲۵ هزار و ۵۳۸ رأی شدند.

گزارش اول ستاد انتخابات کشور

03:50 محسن اسلامی ، سخنگوی ستاد انتخابات کشور بامداد شنبه با حضور در جمع خبرنگاران اولین نتیجه بدست آمده از شمارش آراء انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی رساند.

براساس اعلام سخنگوی ستاد انتخابات،‌ از تعداد ۷ هزار و ۳ شعبه شمارش و تجمیع‌شده که شامل کل آراء اعم از صحیح و باطله است، ۲ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۸۶۶ تعرفه شمرده شده است که مسعود پزشکیان حائز ۹۷۳ هزار و ۵۲ رأی، سعید جلیلی ۹۶۳ هزار و ۶۱۵ رأی، محمدباقر قالیباف با ۳۴۱ هزار و ۵۶ رأی و مصطفی پورمحمدی ۱۵ هزار و ۶۲۵ رأی شده‌اند./اقتصاد نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه