اخبار روز| ثبت نام خودرو| فروش فوق‌العاده سایپا

قرعه‌کشی فروش فوری محصولات سایپا ویژه آذر ماه برگزار شد.

کدخبر : 2546
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سایپا، در سال ۱۳۴۴ با مشارکت خودروساز فرانسوی، سیتروئن بنیان نهاده شد. نخستین خودروهای شرکت سایپا، وانت آکا و سواری ژیان بودند. سایپا از سال ۱۳۴۷، انواع مدل‌های ژیان را می‌ساخت. در سال ۱۳۵۴، نام شرکت، به فرم کنونی آن، سایپا تغییر پیدا کرد که کوتاه‌شده «شرکت سهامی ایرانی تولید اتومبیل» بود. اخبار مربوط به گروه خودروسازی سایپا را در سایت پیشنهاد ویژه بخوانید.

فروش فوری محصولات سایپا

مراسم قرعه کشی سایپا سوم آذر با حضور نهاد‌های نظارتی انجام شد. ثبت نام این طرح از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ به مدت ۲ روز به صورت ۲۴ ساعته آغاز و از طریق سایت سایپا ادامه داشت، اسامی برندگان فردا، پنجشنبه چهارم آذرماه توسط سایپا اعلام خواهد شد و در دسترس است.

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا، خودروهایی که در این مرحله عرضه شده شامل شاهین، کوئیک s، کوئیک دو رنگ، کوئیک با گیربکس معمولی، ساینا s، سایپا 151 و کوئیک پلاس با گیربکس اتوماتیک است. 

خودروهایی که در این مرحله عرضه شده شامل شاهین، کوئیک s، کوئیک دو رنگ، کوئیک با گیربکس معمولی، ساینا s، سایپا 151 و کوئیک پلاس با گیربکس اتوماتیک است.

سایپا

قیمت محصولات سایپا و نحوه واریز پیش‌پرداخت فروش فوق العاده سایپا

گروه خودروسازی سایپا برای پیش‌فروش محصولات جدید خود شرایط ویژه‌ای را برای متقاضیان تدارک دیده است. همچنین در ادامه با جدیدترین قیمت محصولات سایپا آشنا خواهیم شد. پیش‌فروش جدید محصولات سایپا در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ به شرح زیر است:

فروش فوق العاده سایپا

پیش‌فروش محصولات سایپا (زامیاد) در نیمه دوم سال ۱۴۰۰

فروش فوق العاده سایپا

زمان و نحوه قرعه‌کشی فروش فوق العاده سایپا

باید به زمان اطلاع‌رسانی سایت اصلی گروه خودروسازی سایپا در مورد روز ثبت نام خودرو و چگونگی شرایط قرعه‌کشی توجه کنید و گوش به زنگ باشید. این نکته را در نظر بگیرید که امکان دارد هر خودرو یا گروهی از خودروها در روزهای متفاوتی برای ثبت نام متقاضیان عرضه شود.

جدول بالا زمان تحویل خودروها مشخص شده و با توجه به نام نویسی متقاضیان در بازه شهریر تا مهر ما را پوشش می‌دهد. گفتنی هست خودروها در هفته چهارم هر ماهی که در زمان تحویل مشخص شده، به افرادی که در قرعه‌کشی ثبت نام نموده اند و برنده شده‌اند، تحویل داده می‌شود.

شرایط فروش فوق العاده سایپا و طرح قرعه کشی

شرایط پیش فروش سایپا به این شکل است که ابتدا باید فرایند ثبت نام را انجام دهید، یعنی نام کاربری و رمز عبور خود را با ثبت نام در سایت اصلی گروه خودروسازی سایپا بدست آورید.

طرح محدودیت کارت ملی برای ثبت نام خودرو را هم باید در نظر بگیرید، یعنی نمی‌توانید هم زمان با یک کد ملی از دو خودرو ساز بزرگ کشور (سایپا و ایران‌خودرو) خودرو بخرید.

همچنین هر متقاضی نباید طی ۴۸ ماه گذشته سندی مبنی بر خرید خودرو از دو شرکت خودور سازی (سایپا و ایران‌خودرو) داشته باشد.

داشتن گواهینامه و سن قانونی (۱۸ سال تمام) الزامی است.

تمامی مشخصات فرد متقاضی، مانند شماره تلفن، شماره شبا بانکی و موارد مشابه دیگر باید به نام خود فرد باشد.   افرادی که پلاکی به اسم خود بر روی خودرویی داشته باشند، نمی‌توانند ثبت نام کنند.

امکان خرید به صورت انصرافی یا انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

در صورت که متقاضی در قرعه‌کشی اخیر محصولات ایران‌خودرو برنده شود، نامش از لیست شرکت کنندگان در قرعه‌کشی محصولات سایپا حذف می‌شود.

پس از اینکه نتایج قرعه‌کشی اعلام شد و متقاضیان برنده اسم خودشان را در لیست برندگان یافتند، باید طی ۷۲ ساعت برای واریز وجه پیش پرداختی توافق شده (به صورت علی‌الحساب) اقدام نمایند تا پس از آن رنگ خودرو، محل تحویل و زمان خودرو را مشخص کنند.

در جدیدترین مزایده سایپا اعلام شده که مانند فرایند ثبت نام در زمان پیش‌فروش سایپا، برای شرکت در مزایده سایپا هم باید ابتدا نام کاربری و رمزعبور دریافت کنید یا اگر قبلاً ثبت نام کرده اید با داشتن این مشخصات وارد بخش مربوط به مزایده در سایت اصلی شرکت سایپا شوید.

بعد از وارد شدن به بخش مزایده محصولات سایپا باید به قسمت «مزایده‌های باز» بروید تا لیست خودروها را مشاهده کنید. در بخش تصویر خودرو ها به صورت جمعی و کوچک و با حداقل اطلاعت به شما نمایش داده می‌شود.

اگر روی هر خودرو کلیک کنید، اطلاعات جامع تر و تصاویر بیشتری را می‌توانید مشاهده کنید. همچنین قیمت پایه کارشناس هم در این بخش درج شده و شما می‌توانید قیمت پیشنهادی خودتان را ارائه دهید، زیرا تعیین قیمت نهایی بستگی به مشتریان دارد. معمولاً قیمت پیشنهادی باید کمی بیشتر از قیمت پایه کارشناس باشد.

معمولاً متقاضیانی که بیشترین قیمت را پیشنهاد می‌کنند، برنده مزایده محصولات سایپا هستند. همچنین باید دقت شود که قیمت روز سایپا در قیمت‌گذاری خودروها تأثیرگذار است.

برای شرکت در مزایده نیازی نیست به این که تمام قیمت خودرو را بپردازید، فقط برای شرکت در مزایده مبلغ اندکی می پردازید. همچنین باید مبلغ اعلام شده از سوی شرکت سایپا را در زمان تعیین شده بپردازید، در غیر این صورت نمی‌توانید در مزایده شرکت کنید و آن را از دست می‌دهید.

در صورت برنده نشدن در مزایده سایپا، مبلغ شما به حسابتان باز می‌گردد. اگر هم برنده هم شوید مبلغ شما به عنوان ضمانت نزد شرکت سایپا نگهداری می‌شود. به این صورت که به غیر از مبلغ اولیه‌ای که برای شرکت در مزایده پرداختید، باید کل مبلغ پیشنهادی که بابت آن برنده شده‌اید را پرداخت کنید و بعد از اتمام فرایند شماره‌گذاری، مبلغ اولیه‌ای که برای شرکت در مزایده پرداخت کرده‌اید به شما بازگردانده می‌شود./ تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    1

    خوبه

  • حیدری
    0

    سایپا دست از سر تیبای بیچاره برنمیدارد. گاهی شکل چراغهارا تغییر می دهد اسمش را می گذارد ساینا . سپرهارا تغییر میدهد نامش را کوئیک صدا می زند

روی خط رسانه