فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه واقعی امروز 6 اردیبهشت | فال روزانه حافظ امروز چه می گوید؟

فال روزانه واقعی پنجشنبه ۶ اردیبهشت « فال حافظ امروز »

فال روزانه واقعی امروز 6 اردیبهشت | فال روزانه حافظ امروز چه می گوید؟
کدخبر : 25309
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز یه روز عجیب و غریبه! یه حسی داری که انگار همه چی و همه کس دور و اطرافت عوض شده. انگار یه دفعه همه اعتماد به نفسشون رفته بالا و راحت‌تر حرف میزنن و احساساتشون رو بروز میدن. اما یه لحظه صبر کن… نکنه این خود تویی که عوض شدی؟ نکنه یه ذره گوشه‌گیر و منزوی شدی و از بقیه فاصله گرفتی؟ به هر حال، امروز یه روز عالیه برای تغییر کردن! اگه می‌خوای یه کم تو ظاهرت یا اندامت تغییر ایجاد کنی، همین الان بهترین موقعشه. پاشو یه تکون به خودت بده، برو باشگاه ثبت نام کن یا یه برنامه ریزی درست و حسابی برای ورزش کردن تو خونه بریز. امروزم یه فرصت عالیه که حرفتو رک و پوست‌کنده به طرف مقابلت بزنی. تعارف رو بذار کنار و حرفتو بزن. یه چیز دیگم هست: یه عادت بد داری که باید همین الان بذاریش کنار. یه نفر تو اطرافت یه اشتباهی کرده و تو داری تاوانشو میدی. عصبانی نشو، اون خودش به اندازه کافی شرمنده هست.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز یه روز عالیه که یه نفس عمیق بکشی و بذاری ذهنت یه ذره استراحت کنه. با توجه به شرایط کیهانی، امروز بهترین موقعیه که آماده شی تا بری سراغ مشکلاتی که تا حالا فقط ازشون می‌ترسیدی و هیچ کاری براشون انجام نداده بودی. اگه امروز فکرت خوب کار می‌کنه، به خاطر اینه که بالاخره شجاعت رو پیدا کردی و با مشکلاتت روبرو شدی. دیگه از هیچی نمی‌ترسی و می‌تونی راحت بری سراغ حلشون. حالا که اعتماد به نفست رو دوباره به دست آوردی، یه فرصت عالیه که با یه نفر که خیلی دوستش داری بری درد دل کنی و همه حرفاتو بهش بزنی. فقط یه ذره مراقب باش که از اتفاقات خوب هم برداشت بد نکنی. یه وقت فکر بد به سرت نزن و شادیت رو خراب نکن. یادتم باشه که هیچ کاری رو مخفیانه انجام نده. بالاخره یه روزی همه چی لو میره. پس بهتره که از اول با صداقت و روراستی پیش بری.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز یه روز عالیه که یه ذره به خودت و رفتارت دقت کنی. ببین چجوری به اتفاقات و آدمای اطرافت واکنش نشون میدی. یه ذره وقت بذار و ببین تو زندگی شخصی و خانوادگیت تا حالا چه کارای خوبی کردی و چه اشتباهاتی داشتی. معلومه که تو هم مثل همه آدمای دیگه اشتباه‌هایی تو زندگیت داشتی، ولی این دلیل نمیشه که همه کاراتو زیر سوال ببری. یادت باشه که هر انسانی جایز الخطاست. خبر خوب اینه که اوضاع داره خیلی بهتر میشه و طی چند روز آینده همه چی به سمت مثبت پیش میره. یه چیز دیگه: لازم نیست جواب همه رو بدی! یه وقت زیادی به حرفای بقیه گوش نده و فقط رو خودت و زندگیت تمرکز کن. یه ملاقات ساده می‌تونه خیلی روت تاثیر بذاره و دیدگاهتو نسبت به یه موضوع خاص تغییر بده. پس از ارتباط با بقیه فرار نکن و سعی کن باهاشون در ارتباط باشی. تنهایی به هیچ دردت نمی‌خوره. امروز یه موضوعی هست که باید یه تصمیم مهم در موردش بگیری. معطل نکن و همین الان یه کاری بکن که بعدا پشیمون نشی.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز یه روز فوق‌العاده‌ست برای عاشق شدن! یه عالمه اتفاقای قشنگ و غیرمنتظره در انتظارت هستن. احتمال داره با یه آدم خیلی خاص آشنا شی که عاشق شدن رو بهت یاد بده و تو روزای سخت و تنهایی، سنگ صبورت باشه. فقط یه ذره شجاعت به خرج بده و تمام ترس‌ها و تردیدهاتو کنار بذار. یه وقتایی تو زندگی باید یه ذره دیوونه بازی درآورد و از ریسک کردن نترسید. یادش بخیر قدیما که خیلی شجاع‌تر بودی و کارایی می‌کردی که الان دیگه جراتشو نداری. امروز یه نفر می‌خواد تحت فشارت بذاره که یه تصمیم مهم بگیری یا یه کاری رو انجام بدی. عجله نکن و صبور باش. اول تمام شرایط رو کامل بفهم و بعد تصمیم بگیر. یه نصیحت دیگم برات دارم: اصلا وارد بحثی که هیچ فایده‌ای برای تو نداره نشو.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز یه روز عالیه که تو مرکز توجه همه قرار بگیری و از این فرصت استفاده کنی تا یه تصویر درست از خودت به بقیه نشون بدی و بفهمی که چقدر بینشون محبوب و دوست‌داشتنی هستی. تو یه آدم فوق‌العاده با انرژی هستی که میتونی خیلی راحت بقیه رو جذب خودت کنی. به خودت افتخار کن و از اینکه دیگران تلاش‌ها و زحمات تو رو می‌بینن و قدرشون رو می‌دونن لذت ببر. اگه دنبال یه شغل بهتر هستی، الان بهترین موقعیه که رزومه‌تو به روز کنی و بری دنبالش. فقط یه ذره به تعادل بین کار و زندگی‌ت هم توجه کن. این روزا انگار یه ذره تعادل زندگیت بهم ریخته. یه نفر از نزدیکانت هست که تو مدام داری نصیحتش می‌کنی، ولی خودت هم مدام داری اشتباه می‌کنی. یه کم دست از سر این آدم بردار و بیشتر به رفتار خودت فکر کن.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

اگر یه ذره احساس ناراحتی و افسردگی داری، نگران نباش! شرایط امروز جوری هست که حالت خیلی بهتر میشه. تا چند روز دیگه پر از انرژی میشی و میتونی بری سراغ کارایی که نیمه‌کاره رهاشون کردی. یه عالمه تغییر تو زندگیت در حال اتفاق افتادنه. انگیزه‌هات دارن عوض میشن و شاید هم اهدافت یه جهت جدید پیدا کنن. امروز اگه در مورد چیزایی که برات جالب هستن با بقیه حرف بزنی، شاید یه ذره ناامید شی. چون شاید بقیه حرفاتو نفهمن و نتونن شور و اشتیاق تو رو درک کنن. با یه آدم خودخواه که فقط به فکر خودش هست و به بقیه اهمیت نمیده مشورت نکن. به سلامتیت هم بیشتر اهمیت بده. یه کار خوب دیگه که می‌تونی امروز انجام بدی اینه که با یه آدم از نزدیکانت که از دستت دلخوره تماس بگیری و آشتی کنید.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز هم مثل چند روز گذشته یه روز پر از احساسات داری. تو آدمی هستی که معمولاً احساساتتو درون خودت نگه می‌داری و به راحتی بروزشون نمیدی، ولی طی چند روز آینده یه ذره تغییر می‌کنی و بیشتر از حالت عادی احساسی میشی. انگار داری از اون لاک تنهایی که دور خودت کشیدی بیرون میای. امروز بهتره سکوت نکنی و حرفاتو به زبون بیاری. نظرات و ایده‌هاتو در مورد شرایط فعلی بگو. الان وقت ناز و ادا نیست، پس خیلی راحت و صریح حرفتو بزن. شاید یه عده باهات مخالفت کنن، ولی اگه بتونی از حرفات دفاع کنی و درست بودنشون رو ثابت کنی، می‌تونی حمایت بقیه رو جلب کنی. از امروز شروع کن به تحقیق کردن. در برابر هر مانع و مخالفتی که سر راهت قرار می‌گیره، مخصوصاً تو مسائل اعتقادی، کوتاه نیا و محکم وایسا. تو روزای آینده شور و شوق زیادی برای انجام کارات داری و می‌تونی خیلی راحت از پسشون بربیای.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز اگه یه آدم عجیب و غریب دیدی، به جای اینکه ازش فرار کنی، برو باهاش حرف بزن و بیشتر بشناشش. چون صحبت با این آدم می‌تونه چیزای خیلی جالبی بهت یاد بده و باعث بشه یه عالمه چیزای جدید در مورد خودت بفهمی. حرف زدن با این آدم کمک می‌کنه تا ببینی چقدر تو آدم خلاق و نوآوری هستی و چه ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای داری. شاید یه ذره حسادت تو دلت باشه نسبت به یه دوست یا یکی از نزدیکانت که همه تحسینش می‌کنن و فکر کنی که حق تو رو خورده. ولی حتی اگه فکر کنی که داری منصفانه قضاوت می‌کنی، بازم یه ذره تعصب و یه سری افکار منفی هستن که دارن قدرت تشخیص تو رو کم می‌کنن. سعی کن کارای امروزتو به فردا نسپاری، چون یهو به خودت می‌آی و می‌بینی که یه عالمه کار مونده و دیگه وقت تموم شده.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز یه روز عالیه که یه ذره به خودت و اطرافت دقت کنی. اگه جزو آدمایی هستی که همیشه دنبال کمک کردن به بقیه هستی و یا شغلت طورییه که باید به بقیه کمک کنی، امروز یه چیزایی در مورد خودت می‌فهمی. باید یاد بگیری که بیشتر به خودت اهمیت بدی و یه کم وقت برای خودت بذاری. اگه این کارو نکنی، دیگه هیچ انرژی‌ای برای کمک کردن به بقیه برات نمی‌مونه. به این موضوع یه کم جدی‌تر فکر کن و دیگه بهونه نیار و خودتو اذیت نکن. اگه یه کار تخصصی داری، بده دست آدمای کاربلد. وقت طلاست و حیف که هدر بره. برای اینکه توی خونه یا محل کارت یه حس آرامش داشته باشی، یه گل و گیاه بخر و ازش مراقبت کن. تو گذشته یه اشتباهی کردی، قبولش کن و ازش بگذر. یه سفر کوتاه هم می‌تونه خستگی رو از تنت بیرون کنه و حالت رو خوب کنه.

♑ فال روزانه متولدین دی

تو آدمی هستی که همیشه می‌تونی راحت در مورد احساساتت تصمیم بگیری. عاشق پیشه‌ای هستی و به عشق در نگاه اول اعتقاد داری. شاید بشه گفت که تو توی عاشقی یه چیز منحصربفرد هستی که هیچ کس دیگه مثل تو نیست. به جز اینا، داری وارد یه دوره‌ای میشی که احساساتت توش خیلی بیشتر از قبل میشن. پس اگه تنها هستی، خودتو برای عاشق شدن آماده کن! امروز دنبال یه راه حل برای مشکلات حل نشده‌ت هستی، ولی حرف زدن در موردشون اونجوری که فکر می‌کنی پیش نمیره. شاید بهتر باشه که هیچی نگی و خودت دست به کار شی و مشکلات رو حل کنی. امروز تو محل کار با یه آدم جدید آشنا میشی که یه حس نزدیکی خیلی خاصی نسبت بهش داری. رفتن به یه مکان جدید یا حضور تو یه جمع میتونه باعث بشه که یه ذره از دنیای اطرافت جدا شی.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز بالاخره نتیجه‌ی اون همه تلاش و برنامه‌ریزی که تو این چند هفته کردی مشخص میشه، ولی یه مرحله‌ی جدی و شاید هم بحرانی تو مسیر پیشرفتت قرار داره. امروز صبرت خیلی کمه و هر لحظه ممکنه از کوره در بری. پس بهتره حواست به رفتارت باشه و کاری نکنی که بعداً پشیمون شی. تو خیلی شور و اشتیاق داری که به اهداف و خواسته‌هات برسی، ولی یه ذره نگرانی تو دلت داری که نکنه لقمه‌ی بزرگ‌تر از دهنت برداشتی باشی. اصلاً نگران نباش! الان هیچ چیز به جز خودت نمی‌تونه جلوی پیشرفتتو بگیره و باید تا جایی که می‌تونی به بلندپروازی‌هات اهمیت بدی. یه خبر یا مجوز مهم هم تو راهه که به زودی به دستت میرسه. زمان برای تو خیلی مهم و حیاتیه، پس بهتره یه ذره تندتر کار کنی. یه تصمیم مهم هم داری که نباید بر اساس نظر بقیه بگیریش. خودت دست به کار شو و یه ذره تحقیق کن.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

تو می‌دونی که آزادی یه چیز یهویی نیست و باید کم‌کم و قدم به قدم به دستش بیاری. شاید این چند وقت یه ذره از نداشتن آزادی اذیت شدی، ولی تو چند روز آینده یه سری فرصت پیش میاد که می‌تونی از طریقشون یه حس رهایی واقعی رو تجربه کنی. یادت نره که عشق بزرگترین آزادی هست و شاید دیگه وقتش رسیده که یه جای توی زندگیت برای این حس قشنگ باز کنی. اگه یه کار جدید می‌خوای شروع کنی، خیلی حواست باشه و با احتیاط پیش برو که ضرر نکنی. تو رابطه‌ات هم بهتره چشماتو رو واقعیت نبندی. یه بحث الکی رو شروع نکن، یه ذره سکوت کن و نشنیده بگیر، می‌بینی که خیلی زود از عصبانیتت کم میشه. یه خبر مهم هم تو راهه که به زودی بهت میرسه. فقط حواست باشه که با این خبر درست برخورد کنی./ تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه