ارسلان قاسمی | حواشی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی دوماد شد | اولین عکس دامادی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی عکس جدید از خود منتشر کرد که باعث شایعه ازدواج او شده است.

ارسلان قاسمی دوماد شد | اولین عکس دامادی ارسلان قاسمی
کدخبر : 25130
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​ارسلان قاسمی سال 1387 در 13 سالگی نقش کودکی بنیامین را سریال حضرت یوسف بازی کرد. همچنین ارسلان قاسمی در عالم خوانندگی هم فعالیت کرده است. ارسلان قاسمی در ویژه برنامه جام جهانی 2022 از علاقه خود به رپ خوانی پرده برداشت.ورود ارسلان قاسمی به سینما از طر یق خانم بهاره رهنما که از دوستان صمیمی مادر ارسلان قاسمی هستند انجام شد.

ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی (زادهٔ ۱ خرداد ۱۳۷۴ در تهران) یک بازیگر نوجوان ایرانی است. او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه‌های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده‌است. قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. فیلم‌برداری این سریال از سال ۱۳۸۲ آغاز شد.او در فیلم جعبه موسیقی (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به‌عهده داشت.

پدر ارسلان مدیر عامل شرکت کشتیرانی پرشیا اهرام است و مادرش هم مدیر مهد کودک است.دو خواهر دارد که یکی ۱۰ سال و یکی دیگه ۱۲ سال از ارسلان بزرگترند و ارسلان فرزند آخر خانواده است.

ورود ارسلان به سینما از طر یق خانم بهاره رهنما که از دوستان صمیمی مادر ارسلان هستند انجام شد. با اینکه به واسطه کار، گاهی از رفتن به مدرسه و حضور در کلاسها باز می ماند – اما جزء شاگرد های زرنگ کلاس است. از بین بازیگران هم سن و سال با ترلان پروانه – علی شادمان و پوریا ابراهیم پور رفت و آمد خانوادگی دارد.

پدر ارسلان مدیر برنامه هایش است.

در خانواده و نزدیکان من کسی اهل بازیگری و هنر و… نبوده به جز یکی از پسردایی های مادرم که او هم در ایران زندگی نمی کند و از ما دور است. برخلاف اکثر بچه ها که کارشان را از تیزرهای تبلیغاتی شروع می کنند، بازیگری را از سریال «در چشم باد» شروع کردم. بهاره رهنما که دوست صمیمی و هم کلاسی دوران کودکی مادرم است مرا به دستیار آقای جعفری جوزانی، کارگردان سریال «در چشم باد»، معرفی کرد و او هم مرا برای نقش کودکی های پارسا پیروزفر پسندید. آن موقع هفت سالم بود. تجربه عجیبی بود.

به خاطر آن کار سه سال و نیم شمال بودم. برای من که بچه کوچکی بودم و قبلا هم این کار را انجام نداده بودم و «در چشم باد» هم یک کار سنگین و تاریخی بود، سخت بود. اما شرایطی هم که آقای جوزانی و آقای کاسه ساز در طول کار فراهم کرده بودند، خوب بود و از سختی کار کم می کرد. برای اولین بار بود که این حجم آدم را می دیدم و مجبور بودم با 30، 40 نفر آدم یک جا باشم و زندگی و کار کنم.

ارسلان قاسمی

استرس داشتم و احساس دلتنگی و غربت می کردم. فقط لطفش به بچه های هم سن و سالم مثل بیتا توکلی بود که با هم بازی می کردیم و حضورشان نمی گذاشت خیلی متوجه سختی ها شوم. حتی درس خواندن ما با بچه های عادی فرق داشت. معلمی به اسم آقای رجبی که از فومن به محل استقرار ما در ماسوله می آمد و به من و بیتا توکلی و پوریا، پسر خانم متخصص، درس می داد.

بعد از فومن برگه امتحانات را می آوردند و از ما امتحان می گرفتند و بعد از فومن برایمان کارنامه صادر می کردند. ما هم خیلی اذیت می کردیم. هر روز یکی مان بهانه می گرفت و مثلا می گفت خسته ام و سر کلاس نمی روم و… امیدوارم آقای رجبی هرجا هست از سر اذیت هایی که کردیم، بگذرد.

ارسلان قاسمی

آثار ارسلان قاسمی

۱۳۹۹ اتومبیل  ۱۳۹۶ داش آکل ۱۳۸۶ جعبه موسیقی 

۱۳۹۸ مرده خور  ۱۳۹۵ ماه‌گرفتگی  ۱۳۸۴ شام عروسی  

۱۳۹۸ تورنا۲ ۱۳۹۲ آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند ۱۳۸۴ خاک سرد 

 ۱۳۹۷ پیشونی سفید ۳ ۱۳۹۱ رسوایی   

۱۳۹۶ پیشونی سفید ۲  ۱۳۸۷ تاکسی نارنجی   

۱۳۹۶ هشتگ  ۱۳۸۷ کلانتری غیرانتفاعی  

ارسلان قاسمی تلویزیون و نمایش خانگی

 ۱۳۹۸ سلام آقای مدیر ۱۳۹۳ هفت سنگ  ۱۳۸۷ در چشم باد 

۱۳۹٨ از یادها رفته ۱۳۹۲ هوش سیاه ۲    ۱۳۸۳ ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها 

۱۳۹۷ تعطیلات رؤیایی    ۱۳۹۰ تا ثریا ۱۳۹۸ خواب زده (نمایش خانگی) 

۱۳۹۵ آرام می‌گیریم    ۱۳۸۹ فاصله‌ها  ۱۳۹۱ نفوذ  (نمایش خانگی) 

۱۳۹۴ معمای شاه  ۱۳۸۹ هوش سیاه   

۱۳۹۳ سال‌های ابری ۱۳۸۷ یوسف پیامبر   

حضور ارسلان قاسمی تئاتر

 ۱۳۹۶ وصیت نامه خانم سارا 

۱۳۹۵ به علت ضیق مکان 

منبع: رکنا نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه