باورتان نمیشود این قیمت دستکش دروازه بانی باشد! | بررسی قیمت دستکش دروازه بانی

در این گزارش قصد داریم قیمت دستکش دروازه بانی را مورد بررسی قرار دهیم.

باورتان نمیشود این قیمت دستکش دروازه بانی باشد! | بررسی قیمت دستکش دروازه بانی
کدخبر : 25112
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

در صورت تمایل برای خرید دستکش دروازه بانی، این مطلب را از دست ندهید. ما قیمت های تازه این کالا را در قالب یک جدول برای شما جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

یکی از اصلی ترین پست‌ها در بازی فوتبال، دروازه‌بانی است. دروازه‌بان تنها کسی است که در فوتبال حق استفاده از دست‌های خود برای نگه داشتن توپ را داراست و به همین دلیل، دستکش دروازه‌بانی برای او اهمیت زیادی دارد.در ادامه با بررسی قیمت دستکش دروازه بانی همراه ما باشید.

 

 قیمت باورنکردنی لوازم ورزشی

 دستکش دروازه بانی انتخاب دستکش مناسب می‌تواند تأثیرات مثبتی بر عملکرد دروازه‌بان داشته باشد و همچنین می تواند از دست و انگشتان او در برابر ضرباتی که از جانب توپ به دست او وارد می‌شود، محافظت کند. در ادامه قصد داریم ضمن آشنا کردن شما با دستکش دروازه‌بانی و ساختار آن، شما را با ویژگی‌های دستکش دروازه‌بانی مناسب آشنا کنیم.

در رشته ورزشی فوتبال، دروازه‌بانی یکی از پست‌های بسیار حائز اهمیت محسوب می شود. دروازه‌بان تنها بازیکنی به شمار می رود که مجاز به استفاده از دستان خود برای نگه داشتن توپ در درون محوطه جریمه است؛ از همین جهت، دستکش دروازه‌بانی برای این پست ویژه بسیار اهمیت دارد.

انتخاب دستکش مناسب می‌تواند تأثیر زیادی بر عملکرد دروازه‌بان داشته باشد و همچنین می‌تواند در مقابل ضرباتی که توپ به دست او وارد می‌شود، محافظت کند. به باور بسیاری از علاقه مندان به این ورزش، انتخاب دقیق یک دستکش دروازه‌بانی می‌تواند تأثیرات مثبت زیادی بر عملکرد و ایمنی دروازه‌بان داشته باشد.

قبل از خرید دستکش دروازه‌بانی، باید به نکات مهمی توجه شود که ما در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

اندازه دستکش بسیار مهم است؛ زیرا باید به طور مناسب روی دست‌های شما نشسته و حساسیت و کنترل لازم را فراهم کند. همچنین، جنس دستکش نیز باید از مواد باکیفیت و مقاوم تشکیل شده باشد. بیشتر دستکش‌های دروازه‌بانی از لاستیک یا فوم ساخته می‌شوند. دستکش دروازه‌بانی باید قابلیت پشتیبانی و حفاظت از مچ دست را داشته باشد. این ویژگی می‌تواند از صدمات ناشی از ضربه به مچ دست جلوگیری کند.

 دستکش دروازه بانی

برخی از دستکش‌های دروازه‌بانی دارای پوشش‌های خاصی هستند که به کنترل و گرفتن توپ کمک می‌کنند. بررسی کنید که دستکش مورد نظر شما این ویژگی را دارد یا خیر. دروازه‌بان در طول بازی فعالیت شدیدی انجام می‌دهد و برای جلوگیری از تعریق دستان، دستکش باید دارای سیستم تهویه‌پذیری مناسبی باشد. این ویژگی می‌تواند راحتی و کارایی شما را بهبود ببخشد.

قبل از خرید، بهتر است نظرات مشتریانی که از همان دستکش استفاده کرده‌اند را بخوانید. این نظرات می‌توانند به شما در انتخاب بهتر کمک کنند و ایده‌ای از عملکرد و کیفیت دستکش مورد نظرتان بدهند. با توجه به این نکات، می‌توانید دستکش دروازه‌بانی مناسبی برای خود پیدا کنید که باعث افزایش عملکرد و ایمنی شما در زمین بازی شود.

قبل از خرید دستکش، قیمت را با کیفیت محصول مقایسه کنید. بهتر است دستکشی را انتخاب کنید که کیفیت بالا داشته باشد و در عین حال قابلیت های مورد نظر شما را برآورده کند.

در جدول زیر می توانید آخرین قیمت دستکش های دروازه بانی در بازار را مشاهده کنید.

 دستکش دروازه بانی

قیمت دستکش دروازه بانی در بازار

 • ۱,۴۲۰,۰۰۰دستکش دروازه بانی مدل ADIM
 • ۱,۲۵۰,۰۰۰دستکش دروازه بانی مدل UHL2019
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰دستکش دروازه بانی مدل PRO03
 • ۷۸۵,۰۰۰دستکش دروازه بانی مدل RUS-1705
 • ۶۹۹,۰۰۰دستکش دروازه بانی مدل PX
 • ۳۳۱,۵۰۰دستکش دروازه بانی مدل 09

چالش های خریداران برای خرید لوازم ورزشی

خریداران هنگام خرید لوازم ورزشی با چالش هایی نظیر تشخیص اصالت و کیفیت محصول که می تواند شامل تمایز بین محصولات اصل و تقلبی باشد، مواجه می شوند؛ همچنین با توجه به تنوع گسترده محصولات، انتخاب وسیله ای که دقیقا مطابق با نیاز، سطح توانایی و بودجه ورزشکار باشد می تواند چالش برانگیز باشد.

 دستکش دروازه بانی

علاوه بر این، تجهیزات ورزشی گاها گران‌قیمت هستند و تحقیق و بررسی گسترده در خصوص ویژگی های متفاوت محصولات و مقایسه برندها، خواندن نظرات و دیدگاه های دیگران نیز وقت زیادی می طلبد. اندازه و مطابقت مناسب خصوصا در خرید آنلاین چالش آفرین است و در صورت خرید آنلاین، مشکلات مرتبط با تحویل و آسانی بازگشت محصول در صورت نارضایتی وجود دارد.

داشتن دانش کافی ورزشی برای انتخاب بهتر، اطمینان از اصالت وضعیت محصول، پشتیبانی و خدمات مناسب پس از فروش و پیدا کردن وقت کافی برای رفتن به فروشگاه ها از دیگر چالش هایی است که خریداران با آن درگیر هستند.

خریداران برای موفقیت در این فرایند باید آمادگی لازم را داشته باشند، از منابع موثق برای اطلاعات استفاده کنند، زمان لازم برای تحقیقات را اختصاص دهند و همچنین با سیاست های بازگشت و گارانتی فروشگاه ها آشنایی داشته باشند. هر یک از این وسایل بسته به نوع ورزش، سطح مهارت و نیازهای ورزشکاران متفاوت است و توسط تولیدکنندگان مختلفی ارائه می‌شود.

طی هفته های گذشته، قیمت لوازم ورزشی با تغییراتی همراه بوده و متعاقبا نگرانی هایی نیز در میان خریداران ایجاد شده است. در جدول زیر به بررسی آخرین قیمت انواع ساک ورزشی در بازار پرداختیم.

منبع:گسترش نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • پربازدید
 • پربحث ها
 • ۲۴ ساعت
 • هفته
 • ماه
 • ۲۴ ساعت
 • هفته
 • ماه
روی خط رسانه