فال روزانه | فال روزانه امروز

از طالع و سرنوشت روزانه خود آگاه شوید | فال روزانه امروز 31 فروردین 1403

فال روزانه حافظ امروز را از دست ندهید.

از طالع و سرنوشت روزانه خود آگاه شوید | فال روزانه امروز 31 فروردین 1403
کدخبر : 25037
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

تلاش و سخت‌کوشی‌ تو بالاخره داره نتیجه میده، ولی باید دنبال پیدا کردن گمشده‌های این پازل هم باشی تا بتونی کاملش کنی. همین که بتونی این پازل رو تکمیل کنی، به پاداش تلاشت میرسی و دست سرنوشت تو رو به خواسته‌هات میرسونه. امروز تا می‌تونی برای عشق و روابط عاطفیت وقت بذار و به تعهداتی که به عشقت داری وفادار باش. فکر ازدواج تو سرت هست؟اگه این موضوع رو با طرف مقابلت در میون بذاری، می‌بینی که اون هم دقیقاً تو همین فکر بوده! تو رابطه‌ات یه شرایطی پیش میاد که مجبور به یه تصمیم‌گیری میشی. اگه می‌خوای بقیه تو کارت دخالت نکنن، بهتره که تو کار اونا هم دخالت نکنی. یه اتفاق ساده تو رو یاد گذشته‌ای می‌ندازه که ازش فراری هستی. برای رفتن به سفر بهتره که هر چه زودتر برنامه‌ریزی کنی. شنیدن حرفی از یه دوست به هم میریزه.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

از امروز یه کار جدید به برنامه‌ی روزانت اضافه میشه. این کار می‌تونه یه اضافه کاری اجباری تو محل کارت باشه یا یه فعالیت داوطلبانه که از روی میل و علاقه شروعش میکنی. در هر صورت، این کار مسیر زندگیت رو هر چند جزئی تغییر میده و این تغییر به احتمال زیاد مثبته. سوء تفاهمی که قبلاً پیش اومده بود یه زخم بزرگ بهت زده بود که بالاخره داره التیام پیدا میکنه. با این حال، تحلیلی که از این اتفاقات اخیر داری باعث شده که شجاعت همیشگیت رو نداشته باشی. درس گرفتن از گذشته خوبه، اما به شرطی که احتیاط بیش از حد مانع پیشرفتت نشه و جلوی حرکتت رو نگیره. تو رابطه‌ات قدر و جایگاه خودت رو بشناس. کسی با حضورش به زندگیت نور و برکت میبخشه. برای رسیدن به نیتی که تو دلت داری، بهتره که اول با خودت و طرف مقابلت صادق باشی و خواسته‌ات رو به طور صریح بیان کنی.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

از اینکه بقیه بخوان در مورد روند زندگیت نظر بدن اصلا خوشت نمیاد، اما امروز پیشنهادات یه نفر ممکنه واقعاً به نفعت باشه. حتی اگه مجبور بشی این حریم امنی که برای خودت ساختی رو ترک کنی، گوش کردن به حرف‌هایش کار عاقلانه‌ای خواهد بود. گاهی با ایجاد تغییراتی کوچیک می‌تونی شرایط رو برای ایجاد رشد و پیشرفت برنامه‌های قدیمی‌ات فراهم کنی. امروز عشق با قدرتی خیلی زیاد تو زندگی‌ات محوریت پیدا می‌کنه. اگه متأهلی، عشقت جان تازه‌ای به خودش می‌گیره و اگه هم مجرد باشی، احتمال اینکه با شخصی که تو رو به خودش جذب می‌کنه آشنا بشی خیلی زیاده. یه دوست قدیمی به سراغت میاد. باهاش سرد برخورد نکن. اون بهت یه پیشنهادی میده. برای گرفتن یه مجوز به جایی مراجعه میکنی و مجبور می‌شی خلاف میلت کاری رو انجام بدی. برای انجام کاری که در موردش تجربه کاری نداری، موافقت نکن.

♋ فال روزانه متولدین تیر

قصد نقل مکان داری، اما یه سری از کارای مربوط به این جابجایی با مشکلاتی روبرو شده. اینقدر راحت از میدون به در نرو و برای خواسته‌ات مبارزه کن. امروز یه نفر تو رو یاد یه دوست یا عشقی قدیمی می‌ندازه و غرق در خاطرات گذشته می‌شی. به سرعت تو عالم رویا فرو میری و به این فکر می‌کنی که چه کارهایی باید می‌کردی تا از اتفاقات ناخوشایندی که تو رابطه‌ات پیش اومده جلوگیری کنی. مواظب باش که انقدر غرق تو دنیای خاطرات نشی که وظایف و مسئولیت‌هایی که در حال حاضر به عهده‌ات هست رو فراموش کنی. در مورد مسائل عاشقانه و عاطفی شرط بندی نکن، هیچ کس قابل پیش‌بینی نیست. شنیدن یه خبر می‌تونه روی تصمیم‌گیری مالی‌ات اثر بذاره. از یه دوست یه هدیه‌ای می‌گیری که شما رو به هم نزدیک‌تر می‌کنه. برای رفتن به جایی و انجام یه کار خیر ازت دعوت میشه. تو کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز انجام کارها و وظایفی که به عهده‌ات هست اصلا راحت نیست، چون مدام مجبور میشی کارت رو متوقف کنی تا برای مشکلاتی که تو مسیر پیش میاد راه حل پیدا کنی. خوشبختانه پیدا کردن راه حل برای مشکلاتی که داری امروز زیاد سخت نیست و ایده‌های فوق‌العاده‌ای بدون صرف زمان زیاد به ذهنت میرسه، اما به هر حال انرژی و وقتت رو تا حدودی تلف میکنه. تنها دشمنی که امروز داری شک و تردیدی هست که نسبت به خودت و توانایی‌هات داری. خودت رو برای تغییر آماده کن. این تغییر می‌تونه به نفع‌ت باشه، به شرط اینکه نسبت بهش به موقع و درست عمل کنی. در مورد یه مسئله عاطفی دائم گذشته رو مرور و مقایسه نکن. شرایط جدیدت با گذشته فرق می‌کنه. یه نفر ازت کمک مالی میخواد. چراغی که به خونه رواست به مسجد حرام نیست.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

تو از اون آدمایی نیستی که با قرار گرفتن تو مرکز توجه معذب بشی، اما امروز ترجیح میدی احساسات خودت رو مخفی نگه داری و تا جای ممکن سکوت کنی. می‌تونی به خوبی احساسات خودت رو کنترل کنی، پس نیازی به سکوت نیست. مکالماتی که امروز خواهی داشت با توجه به اینکه به دور از تاثیر احساساتت هستن می‌تونن خیلی واضح و قابل درک باشن. می‌تونی بدون دخالت احساسات و عقاید شخصی خودت به حرف بقیه گوش کنی و ارتباط بهتری باهاشون داشته باشی. یه نفر که دائم ازت توقعات مختلف داره. به رفتارش دقت کن و از خواسته‌های خودت باهاش صحبت کن. زیر بار انجام کاری که بلد نیستی و سر رشته‌ای ازش نداری نرو. عذرخواهی کن تا به خودت و بقیه بدهکار نشی. در مورد یه مسئله اوضاع اونطور که پیش‌بینی کرده بودی پیش نمیره. دست پاچه نشو.

♎ فال روزانه متولدین مهر

مدتیه که به فکر ایجاد تغییرات تو زندگیت و حتی خودت هستی، اما پیشرفت چندانی تو این زمینه احساس نکردی. امروز بالاخره می‌تونی این تغییرات رو هر چند اندک، به طور ملموس حس کنی. رویاهات بالاخره دارن به یه طور غیرمنتظره و غیرعادی به حقیقت می‌پیوندن. مواظب باش که بیش از حد هیجان‌زده نشی و کار بی‌حساب و کتابی نکنی. با احتیاط پیش برو تا بخت و اقبال به سراغت بیاد. این روزها طرف مقابلت خسته و تندمزاجه. باید باهاش آروم‌تر رفتار کنی. نرمی سنگ رو آب میکنه. در سایه تلاش و کوشش بی‌وقفه تو، شرایط مالی و مادی‌ات رو به بهبودیه. با استفاده از این موقعیت دریچه‌ای به سوی آرامش و نشاط باز کن. روزهای سختی که گذروندی رو فراموش نکن.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز خیلی جدی مسئولیت‌هایی که به عهده‌ات هست رو دنبال می‌کنی. میخوای به عنوان کسی که کنترل اوضاع رو در دست داره قوانینی وضع کنی و همه چی رو طبق قانون‌هایی که خودت تعریف کردی پیش ببری. با این حال، وادار کردن بقیه به انجام کاری که تو میخوای به این آسانی‌ها نیست و به نفعت هست که به جای اعمال زور، با انجام کار درست به الگوی بقیه تبدیل بشی. اگه تو رابطه‌ات موضوعی هست که نیاز به بحث و بررسی داره، حتماً برای حلش وقت کافی بذار. انجام کاری که فکرت رو مشغول کرده با سختی و دردسر همراهه. گوشت رو به حرف‌های حسودا و بداندیش‌ها بدهکار نکن و نگرانی به دل راه نده، کار خودت رو بکن. تو ذاتاً مهربونی، بقیه رو با زخم زبون و عصبانیت خودت ناراحت نکن. چیزی که از دست دادی به زودی بدست میاری.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز با آدمای جدیدی آشنا میشی که دوستی باهاشون هم خیلی هیجان‌انگیزه و هم یه جورایی یه رقابت محسوب میشه. شاید این آدم‌ها از یه فرهنگ، مذهب، تحصیلات یا نژاد کاملاً متفاوت با تو باشن، اما تو از نظر ذهنی و فکری خودت رو بهشون خیلی نزدیک حس میکنی و می‌تونی ساعت‌ها باهاشون صحبت کنی. این آدم‌ها به دوستای خیلی صمیمی برای تو تبدیل می‌شن. امروز تا جایی که می‌تونی تو زمینه جمع‌آوری اطلاعات فعالیت کن و زیاد به فکر انتقال اطلاعات خودت به بقیه نباش. تحقیقاتی که امروز انجام میدی خیلی زودتر از چیزی که فکرش رو بکنی تو رو به نتیجه مورد نظرت می‌رسونه. تو رابطه‌ات با عشقت، طرف مقابلت ازت دلخوره و تو به روی خودت نمی‌آری، اگه همینطور ادامه بدی با مشکلات بزرگ‌تری روبرو می‌شی. صداقتت بهترین راه پیروزی توئه.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز یه فرصتی به سراغت میاد که باعث میشه به طور جدی به تغییر شغل و حرفه‌ات فکر کنی. تا حالا به هر کاری که مشغول بودی، حالا آموزش و ادامه تحصیل برایت خیلی مهم می‌شه. آیا تغییر دادن شغلت تو این شرایط می‌تونه ایده خوبی باشه؟ فقط خودت می‌تونی به این سوال جواب بدی. حواست باشه؛ شاید این فرصت یه هدیه‌ای از طرف کائنات به تو باشه. اهمیت دادن به خودت همیشه نشونه خودخواهی و از خود راضی بودن نیست. برای خودت وقت بذار و به وجود و سلامت خودت اهمیت بده. بهتره حرفی که عمل کردن بهش برایت سخته رو جلوی بقیه راحت به زبون نیاری. چشم به یه در بسته دوختی و غصه می‌خوری، کافیه سرت رو برگردونی، یه در دیگه به روی تو بازه که خیلی هم برایت پرمنفعت‌ه، هم از نظر روحی و هم از نظر مالی. با درخواستت برای انجام یه کاری موافقت می‌شه، فقط یه کم صبر کن.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز شروع‌های تازه‌ای رو برای تو به همراه داره، به خصوص وقتی پای سفر، تحصیل و مسائل حقوقی در میون باشه. شاید مجبور به گرفتن تصمیم‌های مهمی باشی که خیلی هم سختن.

خودت رو با فکر کردن زیاد به این موضوع دیوونه نکن، هر تصمیمی که بگیری به احتمال زیاد خوب پیش میره. با دقت تمام به نقشه‌هات فکر کن و با اعتماد به نفس کامل پیش برو. تعهد خیلی زیاد تو به انجام و به پایان رسوندن کارهایی که شروع کردی ممکنه گاهی انقدر توانت رو تحلیل ببره که بر خلاف چیزی که انتظار میره به جای یه اثر سازنده، نقش مخربی رو روی کارهات داشته باشه. حالا وقت ایستادگیه، جا نزن، حواست به خودت و خواسته‌ات باشه تا همیشه نتیجه کار بر وفق مرادت باشه. تو یه موفقیتی تو درس یا کار به دست می‌آری که همه رو حیرت‌زده میکنه، فقط یادت باشه که هیچوقت نباید مغرور بشی.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز رویاهات بیشتر از اینکه یه نقشه برای رسیدن به آینده ایده‌آلت باشن، یه جور خیال‌پردازی و فانتزی بی‌اساس هستن. برای اینکه به خواسته‌هات برسی باید هر چیز اضافه‌ای رو فراموش کنی و فقط روی اولویت‌های اصلیت متمرکز بشی. خوشبختانه انرژی کیهانی هم امروز با تو یار شده و فرصت رسیدن به این خواسته‌ها رو برایت فراهم می‌کنه. شاید سرعت پیشرفتت خیلی پایین‌تر از حد انتظارت باشه، اما خوب به هر حال داری پیشرفت می‌کنی و این از هر چیز دیگه‌ای مهم‌تره. ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است، بیشتر از این بهای حضور اشتباهت تو یه رابطه رو نده. در مورد مشکل کاری یا تحصیلی که پیش اومده تو اشتباه می‌کنی، بپذیر و یه تغییری تو رفتارت بده. جلو شخصی که تهدیدت میکنه بایست، تاوانش هر چی که باشه بهتر از هر روز مردن و زنده شدن با یه ذره شجاعت می‌تونی این مشکل رو حل کنی. بیماری که نگرانت هست خوب میشه.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه