اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

استخدام دو قاتل برای کشتن همسر | نقشه تلخ شوهر خیانت کار برای گرفتن زن دوم!

خبر عجیب نقشه شرم آور کارمند بانک برای قتل همسرش​ حسابی جنجالی شد.

استخدام دو قاتل برای کشتن همسر | نقشه تلخ شوهر خیانت کار برای گرفتن زن دوم!
کدخبر : 24970
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قاتلان اجاره‌ای که به دستور کارمند بانک و با دریافت 100 میلیون تومان همسر وی را کشته بودند، بازداشت شدند. رسیدگی به این پرونده از 25 بهمن سال گذشته به‌دنبال تماس زن جوانی با پلیس در رابطه با قتل زن همسایه در دستور کار پلیس قرار گرفت. تحقیقات اولیه نشان می‌داد مقتول و همسرش با هم اختلاف داشته و صحبت‌های ضدونقیض همسر مقتول این فرضیه را مطرح کرد که جنایت خانوادگی است.

قتل

 

استخدام 2 آدمکش اجاره‌ای برای قتل همسر 

در ادامه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت دریافتند که همسر مقتول مدتی قبل در جست‌وجوی آدمکش بوده است

در نهایت با کنار هم قرار دادن، مدارک و شواهد پلیسی مرد میانسال بازداشت شد و در نهایت راز قتل همسرش را برملا کرد: به خاطر مشکلاتی که با همسرم داشتم، دو آدمکش اجیر کردم تا او را به قتل برسانند.

من تمام اموالم را در اختیارم همسرم قرار داده بودم و حتی یک وام هم برای او گرفته بودم و مجبور شدم اقساط وام را هم خودم پرداخت کنم؛ همسرم حتی حاضر نمی‌شد اموالی را که به نامش زده بودم، به من برگرداند.

ما به خاطر اختلافاتی که داشتیم یک بار از هم جدا شدیم اما به خاطر بچه‌هایمان دوباره ازدواج کردیم.با اعتراف مرد میانسال که کارمند بانک بود، هویت فردی که آدمکش‌ها را به او معرفی کرده بود و همچنین دو آدمکش اجاره‌ای برملا شد.

در ادامه تحقیقات در عملیات‌های جداگانه هر سه متهم دستگیر شدند.یکی از متهمان گفت: «مدتی قبل به صورت غیرقانونی وارد ایران شدیم و بعد از آن در قبرستان‌ها به عنوان قبرکن کار می‌کردیم.

زمانی که با پیشنهاد چند صد میلیون تومانی دستمزد برای قتل مواجه شدیم بلافاصله قبول کردیم. قرار شد طلاهای مقتول و 100 میلیون تومان پول نقد را از شوهر وی برای این جنایت بگیریم. او عکس و مشخصات همسرش را به ما داد و روزی که همسرش در خانه تنها بود، به خانه‌اش رفتیم.

اما نتوانستیم آدرس را پیدا کنیم بنابراین به همسر مقتول زنگ زدیم. او خودش ما را تا نزدیکی خانه‌اش همراهی کرد و بعد از ما جدا شد و به محل کارش رفت.

او ادامه داد: صورت‌هایمان را با پارچه پوشاندیم و با کلیدی که از مرد میانسال گرفته بودیم وارد خانه‌اش شدیم. مقتول با دیدن ما شوکه شد، دهانش را گرفتیم و او را خفه کردیم.

بعد هم به همسرش خبر دادیم که کار تمام شده است. طلاهای مقتول را سرقت کردیم و صد میلیون تومانی که به ما وعده‌اش را داده بود دریافت کردیم و راهی اسلامشهر شدیم.

مدتی در خانه دوستم پنهان شدیم و تصور می‌کردیم که آب‌ها از آسیاب افتاده بعد دوباره راهی محل کار قبلی‌مان شدیم. قرار بر این بود مدتی که گذشت، طلاها را بفروشیم و از ایران برویم که دستگیر شدیم.

مردی که آدمکش‌ها را معرفی کرده بود نیز در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد. با اعتراف متهمان، به دستور بازپرس جنایی پایتخت، آنها در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

منبع: ایران مگزین

قتل شوهر با سم موش!

این جنایت روز ۳۱ خرداد امسال در محله ماهدشت رخ داد و در جریان آن مرد جوانی، همسر و دختر نوجوانش را هدف ضربه‌های مرگبار چاقو قرار داد. اهالی محل که با صدای کمک‌خواهی مادر و دختر متوجه درگیری شده بودند، با پلیس تماس گرفته و موضوع را اطلاع دادند.  دقایقی بعد تیم پلیسی در محل حاضر شده و مرد افغان را با لباس‌های خونین دستگیر کردند. بعد از ورود به خانه نیز با جسد زن جوانی رو‌به‌رو شدند که بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردنش جان باخته بود. پیکر دخترش نیز در گوشه‌ای از اتاق افتاده بود که سریعا به بیمارستان انتقال یافت.

قتل

مرد جوان به اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز منتقل شد و در تحقیقات با اعتراف به این جنایت گفت: چهار سال قبل به ایران آمده و به‌عنوان کارگر مشغول کار شدم. همسر و سه‌فرزندم هم در افغانستان بودند. همسرم این اواخر غر می‌زد که از جدایی خسته شده و می‌خواهد به ایران بیاید. من هم سه ماه قبل به افغانستان رفته و همسر و فرزندانم را به ایران آوردم. ابتدا قرار بود خانه‌ای در ورامین برایشان اجاره کنم اما همسرم قبول نکرد و شرط کرده بود باید خانه‌ای در کرج در نزدیکی بستگانش برایش اجاره کنم. او می‌دانست وضع مالی من خوب نیست اما خانه‌ای بزرگ با امکانات خواسته بود. برای این‌که راضی باشد این خانه را اجاره کردم اما دلش به زندگی نبود و تصور می‌کردم به مرد دیگری علاقه دارد. هر بار هم در این باره با او حرف می‌زدم، دعوا راه می‌انداخت و مرا کتک می‌زد. از این وضع خسته شده بودم. روز حادثه دوباره درگیر شدیم که این‌بار با چاقو به من حمله کرد. چاقو را از دستش گرفتم و یک ضربه به گردنش زدم. دخترم می‌خواست مانع من شود که او را هم ناخواسته مجروح کردم.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره به جام‌جم گفت: متهم به قتل در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. پزشکان وضعیت دخترش را وخیم اعلام کرده‌اند و او در کماست.

منبع : رکنا حوادث

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه