شرمساری برای قلعه نویی خواهد ماند! | مایلی‌کهن با شکایت قلعه‌نویی به زندان می‌رود

دستیار محمد مایلی‌کهن گفت: شرمساری برای آقای قلعه‌نویی خواهد ماند، چون از مربی‌اش شکایت کرده است.

شرمساری برای قلعه نویی خواهد ماند! | مایلی‌کهن با شکایت قلعه‌نویی به زندان می‌رود
کدخبر : 24803
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 نادر فریادشیران در مصاحبه‌ای گفت: به نظر من فوتبال ما اهداف خودش را گم کرده است. فوتبال برای تزریق نشاط به جامعه است، اما اینجا، چون مدیران فوتبال ما فاقد فرهنگ فوتبالی هستند داستان فرق می‌کند. اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را ببینید، بین شان چهره‌ای که در فوتبال عرق ریخته باشد وجود ندارد. در نهایت یک آدم صفر کیلومتر مثل تاج می‌شود نفر اول فوتبال ایران. من همینجا یک نکته را بگویم: آقای رضا تاج فوتبالیست بوده؛ آقای مهدی تاج بازیکن نبوده است. این را از اصفهانی‌های قدیمی هم بپرسید. آقای اصولی اصلا اصول فوتبال را بلد نیست. برای همین فوتبال دچار هرج و مرج شده است.

قلعه نویی و مایلی کهن

به نقل از اطلاعات آنلاین وی گفت: لیگ ما با این همه هزینه که در آن می‌شود از نظر ساختار مشکل دارد. کیفیت این لیگ پایین است. در این لیگ ترس بین مربیان وجود دارد؛ ترس استفاده از بازیکنان جوان. این ترس در سرمربی تیم ملی وجود دارد تا بقیه. یک روزی آقای مایلی کهن به آقایان درخشان و استانکو گفت مهدوی کیا را در ترکیب پرسپولیس بگذارید تا من به تیم ملی دعوتش کند. آقای علی موسوی و فرهاد مجیدی هم همینگونه چهره شدند. سرمربی تیم ملی این شجاعت را ندارد. همان بازیکنان که آقای مایلی کهن دعوت کرد سال‌ها در سطح اول فوتبال ایران و اروپا بازی کردند. فدراسیون فوتبال باید باشگاه‌ها را مجبور کند تا از نفرات جوان استفاده کنند.

وی درباره مدعیان قهرمانی گفت: استقلال و پرسپولیس شانس اول قهرمانی هستند. من فکر می‌کنم تیم استقلال اقتصادی بازی می‌کند و محتاط است، البته این برای آن‌ها موفقیت است. پرسپولیس فکر نمی‌کردیم بعد از رفتن یحیی خودش را حفظ کند، اما آن‌ها هم موفق بودند. در این فوتبال خیلی اتفاقات می‌افتد. نگرانی‌های آقای نکونام درست است، اما آن دست‌های پشت پرده که ایشان می‌گوید ممکن است برای تیم‌های دیگر هم باشد.

فریادشیران به «اطلاعات آنلاین» گفت: تا امروز سکوت کردم. من مدیرعامل باشگاه استقلال بوده ام. برای این تیم بازی هم کرده ام و حق دارم نظر بدهم. نمی‌دانم آقای خطیر چگونه مدیرعامل شد. ایشان قبلا هفته‌ای ۵ بار به من زنگ می‌زد، اما وقتی پست گرفت دیگر خبری از او نشد. من مطمئن هستم ایشان را سفارشش را کرده اند وگرنه با کدام سابقه ورزشی آمد؟ جواد نکونام یقینا از ایشان خبره‌تر است، ولی جواد نکونام، پسر خوب، هر چقدر این قضیه را دنبال کنی دودش به چشم خودت می‌رود، چون خطیر در این فوتبال کسی نیست و شما از جنس فوتبال هستی. آقای نکونام، شما روی مستطیل سبز تمرکز کن و کمتر مصاحبه کن!مربی اسبق تیم ملی افزود: کجای دنیا این همه از دست‌های پشت پرده حرف می‌زنند و کسی هم واکنش نشان نمی‌دهد؟ این‌ها همه از ضعف فدراسیون است. آقای کیومرث هاشمی، شما تا فوتبال ایران را درست نکنید هیچ کاری نکرده اید. دست تان بابت سر زدن به پیشکسوتان درد نکند، اما فوتبال ویترین ورزش ایران است و اگر آن را درست نکنید کاری نکرده اید. فوتبال ما با این مدیران درست نمی‌شود.

قلعه نویی

فریادشیران گفت: شما به من بگوئید رییس کمیته مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون ما چه کسی است و تا امروز چه کرده است؟ این‌ها درد است که پست دارند و کاری نمی‌کنند.دستیار اسبق محمد مایلی کهن در پایان درباره دادگاه پیش روی شکایت امیر قلعه نویی گفت: آقای مایلی کهن دوست ندارد من و یا وکیلی ایشان را همراهی کند. مردم ایشان را می‌شناسند. چند تا تیم پارسال به ایشان پیشنهاد دادند، اما قبول نکرد و گفت این فوتبال جای ما نیست. ایشان یکی از صادق‌ترین آدم‌های ورزش است. من می‌روم دادگاه و کنار ایشان هستم. ایشان حاضر است برود زندان و ممکن است این اتفاق هم بیفتد. این شرمساری برای آقای قلعه‌نویی خواهد ماند، چون از مربی اش شکایت کرده است. همینجا بگویم که آقای مایلی کهن محکوم شود به پرداخت جریمه نقدی، نخواهد داد و می‌رود زندان

 درباره محمد مایلی‌کهن

مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن (زادهٔ ۳۰ خرداد ۱۳۳۳) بازیکن پیشین و مربی فوتبال اهل ایران است. او هم‌اکنون نائب‌رئیس دوم کانون مربیان فوتبال ایران است. مایلی‌کهن ۱۴ سال عضو تیم پرسپولیس تهران و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از جمله در بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ بود.مایلی کهن مربی تیم‌های باشگاهی مختلفی در ایران از جمله شهرداری تبریز، سایپا، پیکان فولاد، گهر دورود، صبای قم و ملوان بوده است. او یک‌بار به مدت دو سال و بار دیگر به مدت هفده روز سرمربی تیم ملی ایران بود و یکبار هم سرپرستی تیم امید را در زمان مربیگری محمد خاکپور بر عهده گرفت.کسب مقام چهارم جام جهانی فوتسال ۱۹۹۲ و مقام سوم جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ مهمترین موفقیت‌های مایلی کهن در عرصه مربیگری هستند. او در مسابقات جهانی فوتسال ۱۹۹۲ در هنگ کنگ سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بود که با این تیم به مقام چهارم مسابقات دست یافت.

 درباره اردشیر قلعه نویی

قلعه نویی

اردشیر قلعه نویی، معروف به امیر قلعه نویی در سال 1342 به دنیا آمد. او اهل محله نازی آباد تهران است. پدرش نام های اردشیر و بابک را برای او و برادرش انتخاب کرد، اما از همان کودکی بیشتر با نام امیر صدایش می کردند.امیر قلعه نویی در اردیبهشت سال 1365 همراه تیم ملی به چین سفر کرد و اولین بار پیراهن تیم ملی الف را بر تن کرد اما تا سال 1372 هیچگاه مجدداً به تیم ملی فراخوانده نشد. در کارنامه ملی قلعه نویی تنها یک گل زده آن هم به کویت دیده می شود. قلعه نویی جندین بار در دوران بازیگری مصدوم شد و دو مرتبه مصدومیت جدی را تجربه کرد. بار اول در سال 1371 و بار دوم آن در سال 1375 دچار مصدومیت شدید و طولانی شد که نهایتاً به خداحافظی او از فوتبال انجامید. تبعات مصدومیت شدید زانو در دوران پس از بازی هم همراه وی بود و چندین بار ناچار به جراحی زانو شد./خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه