رضا داوود نژاد | مرگ رضا داوود نژاد

گریه های بی امان همسر رضا داوود نژاد در مراسم ختمش | همسر مرحوم دل همه را کباب کرد

در ادامه ویدئویی از همسر رضا داوود نژاد در مراسم ختمش مشاهده می کنید.

گریه های بی امان همسر رضا داوود نژاد در مراسم ختمش | همسر مرحوم دل همه را کباب کرد
کدخبر : 24712
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلوزیون ایران درگذشت. رضا داوود نژاد در سن 44 سالگی در شب 13 فروردین 1403 فوت کرد. رضا داوود نژاد براثر عفونت خون فوت کرد. رضا داوود نژاد با غزل بدیعی خواهر مرحوم عسل بدیعی ازدواج کرده بود. در ادامه بیشتر با زندگی رضا داوود نژاد و همسرش آشنا می شوید.

 سخنان تاثیر گذار خواهر رضا داوود نژاد در مراسم برادرش

رضا داوود نژاد قبل از مرگ راز بیماری اش را لو داده بود!

زنده یاد رضا داوود نژاد در بخشی از یک گفتگوی قدیمی دلیل بیماری اش را توضیح می‌دهد و می‌گوید: «اگر به حرف پدرم گوش می‌کردم و اینقدر برای معافیت از سربازی اصرار نمی کردم دچار بیماری نمی‌شدم. درواقع من برای معافیت از سربازی خودم را آنقدر چاق کردم که...»

منبع: وقت صبح

زندگی تکان دهنده و تلخ غزل بدیعی همسر رضا داوود نژاد

همسر او غزل بدیعی است. غزل که اینک همسر 43 ساله خود را از دست داده، 11 سال پیش خواهر بازیگر خود «عسل بدیعی» را در حالی که 35 ساله بود از دست داده بود./ نو اندیشک

منبع: اطلاعات آنلاین

همسر رضا داوود نژاد: رضا دوست داشتنیه! 

مرحوم عسل بدیعی خواهر زن رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد

محمدرضا حیدری با اعلام فوت این بازیگر کشورمان گفت: آن مرحوم طی سال‌های اخیر به دلیل نارسایی کبدی دو مرتبه در شیراز عمل پیوند کبد داشتند که شرایط خوبی هم داشتند، اما در یک ماه گذشته با یکسری بهم‌ریختگی‌های آنزیم‌های کبدی مواجه شدند.

 وی افزود: مرحوم رضا داودنژاد با این شرایط طی یک ماه گذشته به بیمارستان پیوند اعضا مراجعه کرده و بستری شدند، اما در طی روند درمان دیگر بدنشان پاسخگو نبود در نهایت به دلیل این بهم‌ریختگی‌های آنزیم‌های کبدی و عفونت خون به رحمت خدا رفته‌اند./ شمانیوز

اشک های ناتمام پدر رضا داوود نژاد در مراسم پسرش!

رضا داوود نژاد در سال ۱۳۸۷ وقتی ۲۸ ساله بود با خانم «غزل بدیعی» خواهر مرحوم عسل بدیعی (بازیگر) نامزد کرد تا اینکه سال ۱۳۸۹ باهم ازدواج کردند.

داستان آشنایی ما به خواهر هایمان بر می گردد زمانی که خواهر من خانه مرحوم عسل بدیعی خواهر خانوم من دعوت بود و اولین بار غزل را آنجا می بینید.در نهایت بواسطه خواهرهایمان باهم آشنا و در نهایت ازدواج کردیم./ شمانیوز

منبع:عصر ایران

بیوگرافی رضا داوودنژاد بازیگر

نام:رضا

نام خانوادگی:داوودنژاد

تاریخ تولد:1359/2/29

محل تولد:تهران (چهار راه لشکر)

حرفه:بازیگر سینما و تلویزیون

نام همسر:غزل بدیعی

تاریخ ازدواج:مهرماه 1389

فرزند:ندارد

فریبرز عرب‌نیا فوت باجناقش رضاداوود نژاد را جگرسوز تسلیت گفت

رضا داوود نژاد

زندگی شخصی و خانواده رضا داوودنژاد

رضا داوودنژاد در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1359 در یک خانواده هنری در تهران متولد شد. رضا داوودنژاد فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان و برادر زهرا داوودنژاد بازیگر فرزند دوم خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود به نام علی داوود نژاد دارد.

عکس کودکی رضا داوود نژاد 

خانواده رضا داوود نژاد نیاز به معرفی چندانی ندارند چرا که هر کدام از آنها به نحوی عضو خانواده سینما و تلویزیون محسوب می‌شوند و از این رو تک تک آنها را می شناسیم. رضا داوودنژاد خوش انرژی تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در رشته علوم انسانی ادامه داد و جزو بازیگرانی است که به دانشگاه نرفته است.

ازدواج و همسر رضا داوود نژاد

رضا داوود نژادرضا داوودنژاد متاهل است و سال‌ها پیش با غزل بدیعی خواهر مرحومه عسل بدیعی ازدواج کرده است. در مورد همسرش اطلاعات شخصی چندانی منتشر نشده است که بتوان آن را در قالب بیوگرافی غزل بدیعی همسر رضا داوودنژاد ارائه کرد و در این حد می‌دانیم که در زمینه فعالیت همسر و خانواده همسرش کار نمی‌کند.

فرزندان رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد فرزندی ندارد.

نسبت محمدرضا داوودنژاد با رضا داوود نژاد

محمدرضا داوودنژاد بازیگر، عموی رضا داوودنژاد است و برادر کوچک‌ علی‌رضا داوودنژاد است.

پدر رضا داوود نژاد

علی‌رضا داوودنژاد کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده پدر رضا داوودنژاد است که یک خانواده کاملا هنرمند دارد و فرزندانش، مادر و برادرش هم از اهالی سینما و تلویزیون هستند. پدر رضا داوودنژاد در واقع پسر احترام السادات حبیبیان (بازیگر)، برادر بزرگتر محمدرضا داوودنژاد (بازیگر) و پدر زهرا داوودنژاد (بازیگر) است. رضا داوود نژاد و پدرش در چندین فیلم با هم همکاری داشتند که مهمترین آنها مصائب شیرین بود.

رضا داوود نژاد

خواهر رضا داوود نژاد

زهرا داوودنژاد بازیگری که این روزها نقش آفرینی اش در سریال دفتر یادداشت را شاهد هستیم، خواهر رضا داوودنژاد است.

نسبت رضا داوود نژاد با عسل بدیعی

همسر رضا داوود نژاد خواهر مرحومه عسل بدیعی بوده و در واقع رضا داوودنژاد همسر خواهر عسل بدیعی است.

زندگی مستقل رضا داوودنژاد از نوجوانی

رضای خانواده داوود نژادها در سن 15 سالگی تصمیم گرفت به شکل مستقل و تنها زندگی کند و برای گذران امور زندگی و تامین هزینه‌هایش مشغول کار شیرینی‌پزی و آشپزی شد.

بیماری رضا داوودنژاد و پیوند کبد

چند سال پیش بود که خبر بیماری رضا داوودنژاد در فضای مجازی و رسانه منتشر شد؛ خبر نگران کننده‌ای که متاسفانه با شایعات رضا داوود نژاد درگذشت هم همراه شد. بازیگر سریال پشت کنکوری‌ها در مورد علت بیماری و مشکلات جسمی او را به شیراز و زیر تیغ جراحی پیوند کبد کشاند، توضیحات کاملی را در برنامه یک فنجان چای شبکه سوم سیما ارائه داد شفاف‌سازی کرد که دلیل لاغری و بیماری‌اش نه مصرف قرص‌های لاغری بوده و نه رژیم‌های سخت بلکه عمل جراحی بای پس معده سرآغاز تمام این مشکلات برای آقای بازیگر بوده است.

رضا داوود نژاد

او پس از انجام این جراحی سر صحنه فیلمبرداری سریال فراموشی از حال رفته به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شد، اما متاسفانه با وخامت حالش به کما رفت و اینجا بود که پزشکان از کار افتادگی کبد او را تشخیص دادند و او به شکلی اورژانسی برای پیوند کبد به شیراز منتقل شد.

شروع بازیگری رضا داوودنژاد

رضا یکی از بازیگرانی است که این حرفه را از دوران کودکی و 6 سالگی آغاز کرده است؛ فیلم بی پناه اولین فیلم سینمایی رضا داوود نژاد بود که در سال 1365 و به کارگردانی پدرش ساخته شد اما بعد از آن رضا تا سن 18 سالگی به دلیل تمرکز روی درس و تحصیل در هیچ فیلمی بازی نکرد.

شهرت رضا داوودنژاد با فیلم مصائب شیرین

سال 1377 رضا داوودنژاد در سن 18 سالگی با بازی در فیلم مصائب شیرین باز هم به کارگردانی پدرش به این عرصه بازگشت و برای بازی در این فیلم کاندید دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول در جشنواره فیلم فجر شد، به همین دلیل این فیلم را می‌توان نقطه اوج شهرت رضا داوود نژاد دانست.

منبع: نمناک

آخرین پست صفحه اینستاگرام زنده یاد رضا داوودنژاد

رضا داوود نژادمنبع: عصر ایران

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه