یکتا ناصر | بیگرافی یکتا ناصر | حواشی یکتا ناصر | ماجرای طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی

نامه عجیب و غمگین منوچهر هادی برای عشقش | واکنش یکتا ناصر چه خواهد بود؟! + عکس

داستان طلاق و حضانت فرزند یکتا ناصر و منوچهر هادی همچنان در فضای مجازی ادامه دار شده است. منوچهر هادی با انتشار این نامه برای عشقش اشک همه رو درآورد!

نامه عجیب و غمگین منوچهر هادی برای عشقش | واکنش یکتا ناصر چه خواهد بود؟! + عکس
کدخبر : 24638
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یکتا ناصر بازیگر زن سینما و تلوزیون ایران که یکی از بی حاشیه ترین بازیگران به شمار می آید.  همسر یکتا ناصر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. یکتا ناصر پس از بازی درسریال گلهای کاغذی فعالیت های خویش را ادامه داده تا این که در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود. حاصل ازدواج یکتا ناصر با همسرش دختری به نام سوفیا است. نامه سرگشاده برادر شوهر یکتا ناصر را در ادامه می بینید.

یکتا ناصر

برادر منوچهر هادی با انتشار یک یادداشت طولانی و جنجالی چندین ادعا بر علیه یکتا ناصر منتشر کرده که با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است.

حرف‌های جنجالی برادر منوچهر هادی بر علیه یکتا ناصر

داود هادی نوشت: سرکار خانم یکتا ناصر دیدن کلیپ تظلم خواهی شما که ماهرانه درنقش یک مادر نگران و یک بانوی مطلقه زجر کشیده عواطف مخاطب راهدف قرارداده بودید هم باعث تاسف شد وهم باعث نگرانی شدید، برای شما بعنوان یک هنرمند و بعنوان همسر سابق برادرم احترام زیادی قائل بودم اما...

یکتا ناصر

سرکار خانم یکتا ناصر بدون تردید شما هم تصدیق می‌کنید که والدین، قهرمان‌های بی بدیل فرزندان خویشند و هیچ مادر متعهدی با تخریب غیر منصفانه و ناشیانه، چهره همسر خویش زمینه فروپاشی باور‌ها و رویا‌های کودک دلبندش رافراهم نمی‌کند که این خود جنایتی نا بخشودنی است.

سرکار خانم یکتا ناصر قطعا شما بعنوان یک بازیگر تصدیق می‌فرمایید که ایفای نقش مادری قبل از هرچیز نیازمند تعادل روانی و برخورداری از طمانینه و آرامش است به گونه‌ای که بتواند محل رجوع و آرام و قرار فرزندش باشد در حالی‌که رفتار‌های غیر طبیعی، هیجانی و ستیزه جویانه شما بطور جدی ساختار روحی و روانی کودک را به چالش می‌کشد.

سرکار خانم یکتا ناصر‌ای کاش قبل از اینکه با هدف تحت تاثیر قراردادن عواطف مخاطب و در شرایطی که از حالت طبیعی خارج بودید اقدام به تهیه و نشر آن کلیپ کذایی نمی‌کردید و قبل از آن حداقل کمی و فقط کمی به اظهارات چندین و چند باره خود در خصوص رابطه عاشقانه، اخلاقی و انسانی میان شما و همسر سابقتان هم کمی فکر می‌کردید. آیا بنظر شما این همه تعارض واختلاف را می‌شود توجیه کرد؟

سرکار خانم یکتا ناصر‌ای کاش کمی انصاف به خرج می‌دادید و محبت‌های بی‌دریغ برادرم را که همگی ناظر بر علاقه و احترام عمیق ایشان به شما بود را مرور می‌کردید شما بخوبی تک تک آن‌ها را بیاد دارید و حتی اگر هم که بخواهید آنهارا منکر شوید، بعید است قادر به اینکار باشید.

سرکار خانم یکتا ناصر‌ای کاش به مخاطب می‌گفتید که برادرم علاوه بر علاقه شدیدی که به شما داشت عاشقانه دخترش را نیز دوست می‌دارد، ولی شما طی چند ماه اخیر، دائما برای ملاقات‌های حداقلی برادرم با فرزند دلبندش مانع تراشی می‌کردید و با برخورد‌های عصبی و غیر اخلاقی چه چالش‌ها و مشکلاتی را که ایجاد نکرده بودید و نهایتا در نوبه آخر که اخوی حدود یک ماه بخاطر فشار کاری در یکی از شهرستان‌ها بود و بشدت دلتنگ دیدار دخترش بود با هماهنگی خودتان اجازه دادید که منوچهر فرزندش را ... اما متعاقبا مدعی دزدیده شدن دختر برادرم توسط پدرش شدید که بسیار غیر منصفانه و دور از انتظار بود.

سرکار خانم یکتا ناصر با انتشار کلیپی در صفحه شخصی‌تان گفتید که الان از کلانتری آمدید.‌ای کاش کامل توضیح میدادید که چرا کلانتری بودید. اجازه دهید من برای مخاطبین توضیح دهم. دو ساعت قبل از انتشار کلیپ اول در فضای مجازی، شما با مراجعه به درب منزل مادرم که مادری سالخورده مومنه، پارسا، آبرومند و همسر شهید است و همیشه برای شما احترام زیادی قائل بوده میروید و با جنجال و هوچی گری کوبیدن مدام در و ایراد تهمت و افترا حدود ۴۵ دقیقه مرتب ناسزا می‌گویید که با حضور مامور نیروی انتظامی این قائله ختم می‌شود؛ لذا من از شما که مدعی رعایت حقوق و مقام مادر هستید می‌پرسمآیا این سطح از وقاحت و پرده دری و رفتار تهاجمی به ساحت یه مادر سالخورده با ادعا‌های شما جمع می‌شود؟ البته این بی‌حرمتی‌ها با شکایت در دستگاه محترم قضایی پیگیر خواهد شد 

یکتا ناصر

سرکار خانم یکتا ناصر شما خوب می‌دانید که برای شما احترام زیادی قائل بودم، اما فراتر از آن سلامت و آینده برادرزاده دلبندم اولویت دارد لذا به شما توصیه می‌کنم که حفظ سلامت روانی فرزند دلبندتان را فراتر از تسویه حساب‌های ضخصی در اولویت قرار دهید و از هرگونه رفتار‌های انفجاری و هیجانی که به روحیات کودک معصومتان آسیب جدی می‌زند پرهیز کنید.

منبع: رویداد 24

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه