اخبار روز| اخبار هنرمندان| شقایق دهقان

شقایق دهقان عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

کدخبر : 2462
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

شقایق دهقان، بازیگر سینما و تلویزیون است. همسر شقایق دهقان، مهراب قاسم‌خانی، نویسنده معروف تلویزیون است. شقایق دهقان با ایفای شخصیت «خانم شیرزاد» در مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان به شهرت رسید. شقایق دهقان در برنامه خندوانه، به اجرای استندآپ کمدی پرداخت. شقایق دهقان در سال ۱۳۹۶ به عنوان داور بخش استندآپ کمدی جشنواره هنری پارسی‌زبانان اروپا انتخاب شد.

شقایق دهقان

بیوگرافی شقایق دهقان

نام: شقایق

نام خانوادگی: دهقان

تاریخ تولد: 1357/12/4 در آلمان

همسر: مهراب قاسم‌خانی

فرزند: نویان قاسم‌خانی
شقایق دهقان

فعالیت شقایق دهقان در فضای مجازی

شقایق دهقان تا چند ماه پیش صفحه‌ای در اینستاگرام نداشت اما به تازگی وارد این شبکه اجتماعی شده است.

شقایق دهقان این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. در ادامه پست جدید این بازیگر در فضای مجازی را مشاهده کنید. 

شقایق دهقان

این عکس ظاهرا مربوط به پشت صحنه سریال قبله عالم است. 

شقایق دهقان بازیگر و نویسنده توانای حوزه هنر است. این بانوی هنرمند در سریال قبله عالم ایفا گر نقش مهد علیا مادر ناصر الدین شاه است.

در خلاصه داستان قبله عالم آمده است سریال قبله عالم مجموعه‌ای طنز و تاریخی است که روایت گر شرح احوال دوران ناصرالدین‌شاه قاجار است. در این داستان، ناصرالدین شاه (قبله عالم) به‌دنبال اکسیر حیات است که پس از تهیه این اکسیر و نوشیدن آن توسط قبله عالم اتفاق‌های جالبی پیش می‌آید که بار طنز قصه را به دوش می‌کشد.

این سریال در کاشان و در خانه زیبای طباطبایی‌ها، یکی از بناهای مربوط به نیمه‌ دوم سده ۱۳ هجری، فیلم‌برداری می‌شود. بازیگران زیادی در این سریال از جمله شقایق دهقان، حامدکمیلی، سوگل خلیق، هادی کاظمی، فرزاد فرزین و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

چندی است که جدایی شقایق دهقان از محراب قاسم خانی در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است. قصه آشنایی و ازدواج شقایق دهقان و همسرش مهراب قاسم خانی از نویسندگی برای سریال پاورچین آغاز شد.

شقایق دهقان همسر دوم مهراب قاسم خانی است. مهراب از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا دارد. ثمره ازدواج مهراب و شقایق پسرشان نویان است. مهراب قاسم خانی نیز از نویسنده های زبردست در حوزه ی طنز است.

خبر جدایی دهقان و قاسمخانی مدتی است که در فضای مجازی پیچیده است اما هنوز هیچ تاییدی از سمت آنها صورت نگرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه