اخبار روز | اخبار جدید | اخبار سلامت

زنان از این مردان متنفرند! | چند راز ساده و آسان برای اولین قرار هاتون!

زنان از چه تیپ مردهایی خوششان می آید و چه تیپ مردهایی آن ها را دور می کند؟ درصورت کنجکاو بودن جواب این سوالات این صفحه مناسب شماست.

زنان از این مردان متنفرند! | چند راز ساده و آسان برای اولین قرار هاتون!
کدخبر : 24470
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

زنان از چه تیپ مردهایی خوششان می آید و چه تیپ مردهایی آن ها را دور می کند؟ مردانی که زنان عاشقشان می شوند چه خصوصیاتی داشته و چه خصوصیاتی ندارند؟

اگر در مقالات مختلف عبارت زنان از چه مردانی بدشان می آید را جستجو کنید با مواردی مانند کثیفی، گفتن کلمات بد و … رو به رو می شوید. این موارد کاملا درست است اما قطعا یک بچه ی 10 ساله هم می تواند تشخیص دهد زنان مردانی را دوست دارند که خوش تیپ، تمیز و آراسته و مودب باشند.

روانشناسی

زنان از چه مردانی خوششان نمی آید؟

در این مقاله به موارد روانشناختی و مهم اشاره می کنیم که باعث می شود زنان از مردی فاصله بگیرند و از او خوششان نیاید:

مردان نیازمند و وابسته:

وابسته بودن نه فقط زنان بلکه هر فردی را از شما دور می کند. هر چیزی که بیشتر در دسترس باشد کمتر مورد توجه و اشتیاق قرار می گیرد. اگر فردی در مورد شما احساس سردرگمی کند بیشتر به شما جذب خواهد شد. زنان از مردهایی خوششان می آید که کمتر در دسترس باشند و فکر آن ها را با اهداف و مقصودشان درگیر کنند. پس وابستگی و همیشه در دسترس بودن، زنان را از شما دور خواهد کرد. (نگاه کنید به آیا وابستگی خوب است)

مردان خوب:


تحقیقات نشان داده است مردان خوب و مهربان برای زن ها جذاب نیستند. زنان عاشق مردانی می شوند که غیر قابل پیش بینی باشند و بتوانند در کنار آن ها هیجان را تجربه کنند. هر چقدر فردی بیشتر قابل پیش بینی باشد بیشتر برای دیگران کسل کننده خواهد بود. مردان خوب و مهربان معمولا قابل پیش بینی هستند و در نتیجه بیشتر زنان را از خود دور می کنند. زنان مردانی را دوست دارند که شوخ طبعی جسورانه ای داشته، کمی هیجان برانگیز و کاملا غیر قابل پیش بینی باشند. (نگاه کنید به چرا پسر های خوب و مهربان برای زنان جذاب نیستند)

همیشه در دسترس بودن:

اگر همیشه در دسترس باشید و هیچ کاری به جز وقت گذراندن با طرف مقابلتان انجام ندهید زنان از شما فاصله می گیرند زیرا آن ها تصور می کنند شما هیچ کار مهم دیگری در زندگی شخصی خود ندارید. در دسترس بودن بیش از حد هم زنان و هم مردان را از طرف مقابل دور می کند. زنان عاشق مردانی می شوند که پر مشغله هستند و زندگی شخصی پرکاری داشته باشند.

او را خوب درک نکنید:

هر فرد ویژگی های شخصیتی متفاوتی دارد. در نتیجه در مورد هر زن ویژگی های متفاوتی در شما می تواند او را از شما دور کرده و یا به شما نزدیک تر کند. برای شناخت زنان باید بتوانید اطلاعات زیادی در مورد آن ها جمع آوری کنید. مثلا بعضی از زن ها عاشق مردان رمانتیک و احساساتی می شوند و بعضی دیگر رمانتیک بودن برایشان اصلا جذاب نیست. اگر می خواهید زن مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید ویژگی های شخصیتی او را به خوبی بشناسید.

روانشناسی

در اولین قرار ملاقات چه باید کرد؟


در کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم توضیح داده شده است بهترین کار این است که در اولین قرار ملاقات سعی کنید کمتر حرف بزنید و بیشتر گوش کرده تا بتوانید اطلاعات کافی در مورد طرف مقابل جمع آوری کنید. اعتماد به نفس داشته، کمی شوخ طبعی از خود نشان دهید و مرموز باشید تا بتوانید در این فاصله طرف مقابل و نیازهای او را درک کنید.

پس از اینکه توانستید اطلاعات کافی در مورد طرف مقابلتان جمع آوری کنید جذب کردن او برای شما آسان و امکان پذیرتر خواهد بود. اگر سعی کنید بدون جمع آوری اطلاعات درست اقدام به جذب او کنید به هدفتان نخواهید رسید.

منبع: جذاب ترینها

و احتمالاً به همین دلیل است که شما اینجا هستید. به نظر می رسد شخصی - دوست، همکار یا شخصی که اخیراً با او آشنا شده اید - واقعاً شما را دوست دارد.

اینها 10 علامتی هستند که باید مراقب آنها باشید:

1) در اطراف شما احمقانه یا عصبی رفتار می کنند

گرفتن احساسات با تکان های عصبی، اضطراب و نیاز به بازیگوشی و خندیدن در اطراف موضوع مورد نظر همراه است.

بنابراین، اگر می‌پرسید آیا کسی احساسات عمیقی نسبت به شما دارد، عصبی بودن اولین علامتی است که باید به دنبال آن باشید.

با این حال، به خاطر داشته باشید که عصبی بودن به خودی خود برای این نتیجه گیری کافی نیست که فرد مورد نظر نمی تواند از فکر کردن به شما دست بردارد و واقعاً شما را دوست دارد.

به گفته روانشناسان، این می تواند نشان دهنده جذابیت جنسی باشد، که بسیار عالی است، اما لزوماً نشانه ای از عشق عمیق نیست.

به همین دلیل است که باید به دنبال علائم زیر نیز باشید…

2) آنها مجذوب دنیای درون سر شما هستند

الان واقعا داریم به جایی میرسیم

آیا می دانستید که ما بیشتر به افرادی که دوستشان داریم و به آنها اهمیت می دهیم توجه می کنیم؟

مطمئناً این یک نوع عقل سلیم است، اما یک مطالعه واقعی وجود دارد که آن را تأیید می کند، به این معنی که تلاش برای فهمیدن اینکه آیا کسی عاشق شما شده است ناگهان بسیار آسان تر شده است.

سعی کنید میزان علاقه آنها را نه تنها در ظاهر فیزیکی خود بلکه در آنچه در درون ذهن شما می گذرد نیز بسنجید.

آیا از شما سوالات متفکرانه می پرسند؟ آیا وقتی شما پاسختان را می دهید با دقت گوش می دهند؟ آیا وقتی شما در حال صحبت عمیق هستید چشمان آنها روشن می شود؟

اینها نشانگرهای بسیار واضحی هستند که یک نفر نسبت به شما احساسات دارد - به شرطی که با بسیاری از علائم دیگر در این لیست همراه باشد.

مشابه علامت بالا، این علامت نیز نمی تواند به تنهایی بایستد زیرا فرد مورد نظر می تواند شما را به عنوان بهترین دوست جدید خود ببیند.

3) به سلامتی شما اهمیت می دهند

خوب، این یک کمی رمانتیک تر است.

کسی که شما را صرفاً به عنوان یک دوست می بیند، احتمالاً نمی خواهد کت خود را به شما قرض دهد در حالی که در سرما یخ می زند یا وقتی شما مریض هستید، بی وقفه سر شما سر و صدا می کند.

وقتی افراد به صورت عاشقانه دلبستگی پیدا می کنند، آنقدر به کسی که دوستش دارند اهمیت می دهند که برای اطمینان از امنیت و خوشبختی آنها هر کاری انجام می دهند.

از درست کردن غذاهای خوشمزه تا اطمینان از نوشیدن آب کافی یا دادن تکه بزرگتر کیک به آنها، همه چیز به چیزهای کوچک مربوط می شود.

روانشناسی رابطه

۴) سعی می کنند از نظر فیزیکی به شما نزدیک باشند

در اینجا نشانه دیگری وجود دارد که باید مراقب آن باشید: نزدیکی فیزیکی.

وقتی ما عاشق هستیم، اساساً مانند معتاد شدن به مواد مخدر است. و ما نمی توانیم در اطراف موضوع محبت خود نباشیم.آنها ممکن است همیشه یک صندلی درست در کنار شما انتخاب کنند، همیشه دور میز شما بنشینند یا در تمام پروژه های گروهی به تیم شما بپیوندند.

هر چه که باشد، آنها از هر فرصتی برای حضور فیزیکی شما استفاده می کنند. و هنگامی که به شما نزدیک می شوند، ممکن است اغلب به سمت شما خم شوند، در حین خندیدن بازوی شما را لمس کنند، یا به شوخی آرنج شما را ضربه بزنند. این به این دلیل است که احساسات عمیق عاشقانه معمولاً (نه همیشه) با کشش جنسی همراه است.

منبع: جذاب ترینها

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه