فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه شما اینجاست تا از سرنوشتتان بگوید | فال روزانه امروز 11 فروردین

فال روزانه امروز 11 فروردین

فال روزانه شما اینجاست تا از سرنوشتتان بگوید | فال روزانه امروز 11 فروردین
کدخبر : 24380
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

در حال حاضر با مشکلاتی روبرو هستید که ذهنتان را به خود مشغول کرده است. امروز فرصتی برای صحبت با یکی از دوستان صمیمی و مورد اعتمادتان بوجود خواهد آمد. غرور را کنار بگذارید و از او کمک بخواهید. راهنمایی و حمایت او دریچه ای نو از امید و راه حل را به روی شما خواهد گشود. در انجام کارهایتان از بی دقتی و شتابزدگی بپرهیزید. عدم تمرکز و سهل انگاری می تواند منجر به بروز مشکلاتی شود که جبران آنها به مراتب دشوارتر خواهد بود. با دقت و وسواس در امور، مسیر موفقیت را به سوی خود هموارتر خواهید کرد. اکنون زمان ایده آلی برای آغاز یک فعالیت جدید و گام نهادن در مسیری نو است. با اتکا به استعدادها و توانایی هایتان و با امید به آینده ای روشن، حرکت خود را آغاز کنید. تردید و ترس را به کناری بگذارید و با عزمی راسخ به سوی اهداف خود گام بردارید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

در حال حاضر با طعم تلخ شکست روبرو شده اید و غم و اندوه این تجربه ناخوشایند بر شما سایه افکنده است. لازم است بدانید که هیچ کس بدون تجربه ی چالش ها و ناکامی ها، به قله ی موفقیت دست نخواهد یافت. به یاد داشته باشید که این ناکامی، پایانی برای مسیر شما نیست. ممکن است امروز در موقعیتی ناخوشایند قرار بگیرید و سعی کنید این مشکل را از اطرافیان و عزیزانتان پنهان کنید. این عمل، اگرچه با نیت حفظ آرامش آنها صورت می گیرد، اما در بلندمدت می تواند به ضرر شما باشد. به اشتراک گذاشتن غم ها و مشکلاتتان با افراد مورد اعتمادتان، نه تنها بار سنگینی از روی دوشتان برمی دارد، بلکه راه حل های جدیدی را به واسطه ی یاری و همدلی آنها به ارمغان خواهد آورد. امروز ممکن است کلماتی را بر زبان بیاورید که می توانند تاثیرات منفی و مخربی بر روابط شما با دیگران بگذارند. بیشتر دقت کنید و سنجیده سخن بگویید!!

♊ فال روزانه متولدین خرداد

در حال حاضر در حال انکار واقعیت ها هستید و سعی دارید با خیال پردازی و خودفریبی، از مواجهه با حقیقت طفره بروید. این عمل، اگرچه در کوتاه مدت ممکن است آرامش کاذبی را به ارمغان بیاورد، اما در بلندمدت ضررهای جبران ناپذیری را برای شما به همراه خواهد داشت. دیر یا زود مجبور خواهید شد با واقعیت روبرو شوید. ممکن است امروز در معرض صحبت های فردی حسود و ناآگاه قرار بگیرید. به یاد داشته باشید که این سخنان، تنها انعکاس دهنده ی رنج و ناخوشی های درونی آن شخص هستند و هیچ ارزشی برای شما ندارند. اجازه ندهید این حرف ها روحیه تان را تضعیف کند و بر عملکردتان تاثیر منفی بگذارد. به زودی فردی جدید وارد زندگی شما خواهد شد تا زمانی که او را به طور کامل نشناخته اید و از صداقت و رازداری او مطمئن نشده اید، از به اشتراک گذاشتن رازهایتان با او خودداری کنید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

در مواقعی که احساس نیاز به کمک و یاری دارید، از دوستان و همکارانتان غافل نشوید. آنها با صمیمیت و گشاده رویی، در حل مشکلات و چالش هایتان یاری تان خواهند کرد. نگرانی شما در مورد حال یکی از عزیزانتان که غمگین و افسرده به نظر می رسد، ستودنی است. امروز فرصتی مغتنم برای ابراز همدلی و یاری رساندن به او است. در کنار او باشید و با گوش شنوا به درد دل هایش گوش فرا دهید. حمایت عاطفی شما در این شرایط، نقشی کلیدی در بهبود حال او خواهد داشت. در مورد نیتی که در سر دارید، شتابزده عمل نکنید و با احتیاط و سنجش کامل گام بردارید. این موضوع به قدری مهم است که جای هیچ گونه اشتباهی در آن وجود ندارد.  برای رساندن خبری که در ذهن دارید، کمی دست نگه دارید و عجله نکنید. به نظر می رسد اگر این خبر از طریق شخص دیگری به گوش مخاطبتان برسد، بهتر و موثرتر خواهد بود.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

یکی از اعضای خانواده تان غمگین و افسرده به نظر می رسد و تمایلی به صحبت کردن در مورد موضوعی که باعث ناراحتی او شده است نشان نمی دهد. این حالت او بر روحیه ی شما و سایر اعضای خانواده نیز تاثیر منفی گذاشته است. با او صمیمانه صحبت کنید و با لحنی مهربان و دلسوزانه، او را به بیان مشکلش تشویق کنید. رویاپردازی و خیال پردازی، بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسان است و به شما در ترسیم اهداف و آرزوهایتان کمک می کند. با این حال، لازم است در این زمینه تعادل را حفظ کنید و از غرق شدن در دنیای خیال و دور شدن از واقعیت خودداری کنید. نیتی که در دل دارید بسیار نیکوست و نشان دهنده ی روح بلند و اهداف والای شماست. برای رسیدن به این هدف، صبر و کوشش بیشتری لازم است. با تلاش بی وقفه و توکل به خداوند، به یاری و مدد او در مسیر رسیدن به آرزوهایتان امیدوار باشید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز اتفاقی غیرعادی و غافلگیرکننده شما را به خود جذب خواهد کرد. اگر زندگی تان در روزهای اخیر دچار روزمرگی و خستگی شده است، این اتفاق می تواند فرصتی برای تجربه ی هیجان و تنوع باشد. اگر در طول روز تماس هایی دریافت می کنید که احساس می کنید آرامش شما را برهم خواهند زد، تا جای ممکن از پاسخ دادن به آنها خودداری کنید.  اگر موضوعی واجب و ضروری باشد، از طریق پیام به شما اطلاع داده خواهد شد.  اگر قرضی دارید، ولو اندک، در اولین فرصت نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. رهایی از بار قرض، آرامش خاطر و آسودگی روانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. شخصی را دوست دارید و شادی تان در گرو بود و نبود اوست. خبر خوش آنکه این احساس متقابل است و او نیز به شما علاقه مند است. این عشق و علاقه ی دوطرفه، شادی و سعادت را به زندگی شما هدیه خواهد کرد.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز زمانی را به خلوت با خودتان اختصاص دهید. اگر تا به حال لیستی از کارهایی که می خواهید انجام دهید را تهیه نکرده اید، امروز بهترین زمان برای این کار است. به تمام خواسته ها و آرزوهای خود فکر کنید و اجازه دهید افکارتان آزادانه در ذهنتان جاری شوند. آنها را اولویت بندی کنید و مراحل رسیدن به هر یک را مشخص کنید. برای هر هدف، زمانی تقریبی را در نظر بگیرید تا با گام هایی استوار، به سوی تحقق آنها حرکت کنید. قدر و منزلت عزیزان زندگی تان را بیش از پیش دریابید و با آنها با نیکی و احترام رفتار کنید. با لحنی مهربان و گشاده رو با آنها صحبت کنید و عشق و محبت خود را به آنها ابراز کنید. اگر در مورد رفتن به جایی تردید دارید، به ندای قلبتان گوش فرا دهید و درنگ نکنید. وسوسه ی رفتن و حسرت آن، همواره با شما خواهد ماند. با شجاعت و عزمی راسخ، گامی در جهت خواسته ی خود بردارید و از تجربیات جدید استقبال کنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز اگر کسی از دوستان به گوش شنوا و یا شانه ای برای گریه کردن نیاز دارد، با آغوش باز و قلبی مهربان، در کنارش حضور پیدا کنید. حتی اگر کمی خسته و بی حوصله هستید یا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. گوش دادن به حرف های دوستتان، بدون قضاوت و با صبر و حوصله، می تواند مرهمی بر زخم های او باشد. در حال حاضر، شرایط برای سفر مناسب نیست. بهتر است برای چند روز برنامه ریزی سفر خود را به تعویق بیندازید و منتظر بمانید تا شرایط مساعدتر شود. در مورد شخصی قضاوت های نادرستی انجام داده اید. نگاه و افکارتان را در مورد او تجدید نظر کنید. سعی کنید او را بهتر بشناسید و با دیدگاهی عادلانه به او نگاه کنید. زندگی شما در گذشته گره های بسیاری داشته است، اما این دلیل نمی شود که ناامید باشید و دست روی دست بگذارید. به یاد داشته باشید که هرگز برای جبران گذشته دیر نیست، برای ساختن آینده ای بهتر تلاش کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز اگر احساس خستگی می کنید، بدون هیچ گونه عذاب وجدانی، به خودتان استراحت دهید. برنامه ی کاریتان را سبک تر کنید و یا به طور کلی کار را تعطیل کنید و به خودتان فرصتی برای تجدید قوا بدهید. استراحت مطلق، آرامشی عمیق تر از آنچه انتظارش را دارید به شما هدیه خواهد داد. خستگی تان را از بین خواهد برد و ذهنتان را از دغدغه ها و اضطراب ها رها خواهد کرد. هیچ کس جز خودتان نمی تواند شادی را به زندگی تان بیاورد. منتظر معجزه نباشید و برای شادتر شدن خودتان گام بردارید. کاری را که باید هرچه زودتر شروع کنید، به تعویق نیندازید. شروع کارهای بزرگ، گاه دشوار و ترسناک به نظر می رسد. از این موضوع نگران نباشید. از قدم های کوچک شروع کنید و به تدریج پیشرفت کنید. به یاد داشته باشید که بلند کردن یکباره سنگ بزرگ شما را به هدفتان نمی رساند!

♑ فال روزانه متولدین دی

اگر امروز کمی عصبی هستید، به دنبال راهی برای تخلیه ی این تنش و اضطراب باشید. گوش دادن به موسیقی پرانرژی و خواندن با صدای بلند، می تواند روشی موثر برای رها شدن از این فشارها باشد. امروز اطلاعاتی در مورد مسائل مالی دریافت خواهید کرد. قبل از اتکا به این اطلاعات، به طور کامل تحقیق و بررسی کنید و از صحت آنها مطمئن شوید. امروز در جمعی حضور پیدا خواهید کرد. ممکن است در ابتدا از این حضور ناخواسته احساس خوشایندی نداشته باشید، اما سعی کنید فرصت را غنیمت بشمارید و با افراد جدید آشنا شوید و از تجربیات آنها بهره مند شوید. کسی از شما تقاضایی خواهد داشت که بیجا و غیرمنطقی نیست. در صورت توان، به او یاری برسانید و در حل مشکلش با او همراهی کنید. با افکار مثبت و سازنده، اتفاقات خوب را به زندگی خود جذب کنید. منفی بافی و انتشار انرژی منفی، نه تنها مشکلاتتان را حل نخواهد کرد، بلکه باعث دور شدن فرصت ها و اتفاقات خوب از شما خواهد شد.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

یکی از افراد نزدیک شما، امروز در رفتار و حرف های خود صداقت کامل را به خرج نمی دهد. این شخص به دلیل اهمیتی که برای شما قائل است، سعی دارد حقیقتی را از شما پنهان کند و از گفتن آن طفره می رود. اگر در مورد موضوعی احساس تردید دارید، قبل از پذیرفتن حرف های دیگران، کمی تأمل کنید و به دنبال نشانه های حقیقت باشید. در زندگی از نگاه منفی به مسائل دوری کنید و با دیدگاه مثبت به آینده نگاه کنید. به یاد داشته باشید که افکار و نگرش های شما نقشی اساسی در سلامتی و شادمانی تان دارند. فراق و دوری از یار، سخت و طاقت فرسا است، اما به یاد داشته باشید که این دوران گذراست و به زودی به پایان خواهد رسید. به نیازمندان یاری برسانید و دست آنها را در گذر از سختی ها و مشکلات بگیرید. به یاد داشته باشید که خداوند یاری دهنده ی همه ی بندگانش است و در هر لحظه یاری گر شما خواهد بود.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

با تلاش پیوسته و پشتکار، به دستاوردهای بزرگی خواهید رسید. شکست، احساسی سخت و ناخوشایند است، برای دستیابی به هدف، اغلب باید تلاش بیش از یک بار را تجربه کنید، به ویژه زمانی که به دنبال چیزی ارزشمند هستید. پس، به سادگی تسلیم نشوید. پیامی دریافت خواهید کرد که حاوی خبرهای تازه و گشایش در امور شما خواهد بود. این خبرها، امید و شادی را به زندگی تان هدیه خواهند داد. چشمتان به روی واقعیتی باز خواهد شد. این آگاهی، فرصتی برای درک عمیق تر شرایط و موقعیت تان به شما می دهد. شاید لازم باشد این بار کمی قاطعیت و صراحت به خرج دهید. نرمش بیش از حد در کارها و روابط، به ضررتان تمام خواهد شد. به یاد داشته باشید که هرچه پیش آمد یا هر اتفاقی برایتان رخ داد، شما نباید از مسیر اصلی خود منحرف شوید. با ایمان و اراده ای قوی، به سمت اهداف تان حرکت کنید و اجازه ندهید هیچ مانعی شما را از ادامه ی راه باز دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه