اخبار روز | اخبار جدید

بازیگر سریع و خشن مسلمان شد | خبر مسلمان شدن بازیگر معروف هالییود رو به خاک و خون کشوند!

تصویری از جیسون استاتهام در کنار همسرش در مسجد در فضای مجازی منتشر شده است.

بازیگر سریع و خشن مسلمان شد | خبر مسلمان شدن بازیگر معروف هالییود رو به خاک و خون کشوند!
کدخبر : 24302
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

   

مسلمان شدن بازیگر معروف هالیوودی و همسرش + عکس حجاب شیک و کامل در مسجد!

مسلمان شدن

جیسون استاتهام بازیگر 57 ساله انگلیسی است. او برای حضور در فیلم‌های اکشن-مهیج و ایفای شخصیت‌های سرسخت، هاردبویلد و خشن شهرت دارد. او یکی از پیشگامان احیای فیلم‌های اکشن در طول دهه‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رود و یکی از پول‌سازترین ستارگان صنعت سینماست.تصویری از جیسون استاتهام در کنار همسرش با حجابی کامل در یک مسجد در فضای مجازی منتشر شده و ماه رمضان را تبریک گفته است. بعضی از کاربران گفته اند که این بازیگر معروف هالیوودی و همسرش مسلمان شده اند.

رونالدو هم مسلمان شد

مادر کریستیانو رونالدو (دولورس آویرو) نمی خواهد که فرزندش با جورجینا رودریگز ازدواج کند.

این بازیکن 36 ساله فوتبال و صاحب چندین توپ طلای جهان؛ در مستند جدیدی که در نتفیلیکس از او منتشر شد، تقریباً همه را مطمئن کرد که با جورجینا ازدواج می کند اما ظاهراً مراسم عروسی اش را به خاطر مخالفت خانواده به تاخیر انداخته است.

در حالی که جورجینا مادرِ کوچکترین فرزند خانواده؛ یعنی آلانا، هنوز منتظر برگزاری مراسم ازدواجش با رونالدو است، ظاهراً مادر این بازیکن رضایت به خواستگاری پسرش از جورجینا را صادر نکرده است.

کریستین رونالدو

دلیل مخالفت مادر کریس رونالدو با ازدواج پسرش و جورجینا

ظاهراً منابع خبری اعلام کرده‌ اند که مادر رونالدو عقیده دارد آن دو نباید با یکدیگر ازدواج کنند، زیرا طبق عقیده او، جورجینا به خاطر پول می‌ خواهد زن‌ رونالدو شود که البته خواهر و برادر این ستاره شماره 7 تیم فوتبال منچستر یونایتد هم همین نظر را دارند.

در صورتی که خود رونالدو به شدت او را دوست دارد و از جورجینا و فرزندان شان به خوبی حمایت می کند.

حالا هیچ کس نمیداند که ستاره شماره 7 تیم فوتبال پرتغال، چگونه مادر و خانواده اش را برای این ازدواج راضی خواهد کرد.

میزان علاقه و وابستگی رونالدو به مادرش ثابت شده است و هرگز به خود این اجازه را نمیدهد که کاری را خلاف میل او انجام داده و پیش ببرد.

پس از این حرف و حدیث ها همه به این فکر میکردند که کار برای بهترین فوتبالیست جهان و نامزدش جورجینای مدلینگ کمی سخت‌تر خواهد بود.

کریستین رونالدو

واکنش مادر کریستین رونالدو به بازتاب این ماجرا

طولی نکشید که مادر کریستین رونالدو در گفتگویی در این مورد اعلام کرد که هیچ مشکلی با ازدواج پسرش و جورجینا نداشته و تمامی این اخبار شایعاتی بیش نیست.

البته که نمیتوان گفت کدام خبر حرف دل مادر این بازیکن معروف فوتبال را بازگو کرده است اما در حال حاضر، او اینگونه نشان داد که با ازدواج کریس و نامزدش جورجینا مخالفتی ندارد تا حواشی و شایعات در این مورد به پایان برسد./نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه