فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه ابجد شما چه رازی را برملا می کند؟ | فال روزانه امروز شما را غافلگیر می کند

فال روزانه ابجد شما چه رازی را برملا می کند؟

فال روزانه ابجد شما چه رازی را برملا می کند؟ | فال روزانه امروز شما را غافلگیر می کند
کدخبر : 24082
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز برای به انجام رساندن کار ها به کمک دیگران نیاز پیدا خواهید کرد. ممکن است بررسی برنامه های آتی از شما وقت زیادی بگیرد اما اثرات مثبتی که به دست خواهد آمد کاملا ارزش را خواهد داشت. حتی اگر شما در یک رابطه قدیمی هستید حتما وقتی را برای عشق زندگی‌تان در نظر بگیرید و رابطه خود را فدای هیچ کار دیگری نکنید. هرکسی ممکن است اشتباه کند، شما توقع زیادی از خود دارید و این باعث کلافگی و ناراحتی‌تان در این مورد شده است. تصمیم به شروع کار تازه ای گرفته اید، آمادگی روبرو شدن با چالش ها و عواقب آن را دارید؟ این سوالی است که باید از خودتان بپرسید. رازی با شما در میان گذاشته می شود، رازدار باشید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

اعتماد به نفس و تمرکز شما خوشبختانه امروز در سطح بالایی قرار دارد و این به شما کمک خواهد کرد تا کارهای اداری و مسائل مالی روز جاری را با موفقیت به سرانجام برسانید. الان زمان مناسبی برای خستگی و ناامیدی نیست. کمبود وقت برای انجام کاری شما را وسوسه می کند که دست به ریسک بزرگی بزنید، این ترس شما بیهوده است و انجام این ریسک عاقبت خوبی برای شما نخواهد داشت. شما چند وقت اخیر زیاد از حد خوش بین بوده اید، متاسفانه کارها آنطور که انتظارش را داشتید پیش نخواهند رفت، بهتر است در روش و کار خود بازبینی کنید. ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی این ره که تو میروی به ترکستان است.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

از عزیزی دلخورید، آشتی کنید، رابطه بین شما ارزشش بیش از این چیزهاست. شما در رابطه عاطفی خود کاسه داغ تر از آش شده اید و با انجام کارهای غیرضروری توقع جبران از طرف مقابلتان را دارید. این انتظار شما غیرمنطقی است. شما عاشق دل پاک هستید، با کمی صبر و تحمل اوضاع روبه راه و بر وفق مرادتان خواهد شد. شخصی پیشنهاد کاری یا سرمایه گذاری برایتان دارد، قبل از این که جواب بدهید در مورد این پیشنهاد با فرد مورد اعتمادی مشورت کنید. امروز اثرگذاری کلماتی که از دهانتان خارج می شود بیشتر از همیشه است، قبل از به زبان آوردن حرفتان خوب به عواقبی که ممکن است داشته باشد فکر کنید، پشیمان می شوید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز صحبت با فردی که از لحاظ حرفه ای و تجاری در زمینه کاری شما صاحب تجربه است برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود. حرف هایی که رد و بدل می شود می تواند زمینه ساز شروع یک فعالیت حرفه ای در ماه های آتی شود، کمی از ذوق زدگی خود کم کنید و زیاد تند نروید؛ اگر اوضاع آنطور که می خواستید پیش نرفت نا امید نشوید. ذهنتان را با نگرانی های بیهوده پر کرده اید، نسبت به آینده دید مثبتی داشته باشید، این قبری که بالای سرش گریه می‌کنید داخلش مرده نیست. انجام کاری به شما محول شده، شما به خوبی از پس آن بر خواهید آمد. اگر توقع احترام و برخورد مناسب از دیگران دارید، اول از خودتان شروع کنید!!

♌ فال روزانه متولدین مرداد

از نظر شغلی امروز روز خوبی خواهید داشت. در رابطه عاطفی خود اختلاف های جزئی قبل از اینکه به بحران تبدیل شوند نیاز به رسیدگی شما خواهند داشت. خودخواهی را در رابطه عاشقانه خود کنار بگذارید. سردرگمی در زندگی عاشقانه را حل کنید تا آن را شادتر کنید. شما در دستیابی به تمام اهداف روز جاری موفق خواهید بود. از نظر مالی اوضاع بروفق مرادتان خواهد بود کمی بیشتر به سلامتی خود توجه کنید. امروز هنگام شرکت در مصاحبه های شغلی یا مذاکرات کاری اعتماد به نفس داشته باشید زیرا شانس بیشتری برای برنده شدن در آنها دارید. تغییراتی در کار یا زندگی شما بوجود می آید که موجب افزایش انگیزه و بالا بردن روحیه تان می شود.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

پیشنهاد کاری یا تجاری به شما پیشنهاد می شود، به نظر می رسد الان وقت مناسبی برای مشارکت در این کار نباشد. حتی اگر در حال حاضر شرایط مالی خوبی نداشته باشید. اگر تصمیم به تغییرات بزرگ در منزل خود گرفته اید، پول علف خرس نیست شما سال آینده چالش های مالی زیادی خواهید داشت که به پس اندازتان نیاز خواهید داشت. به جای حسادت ورزیدن و غصه خوردن بلند شوید و عزمتان را جزم کنید. برای رسیدن به نیتتان و آنچه که می خواهید باید تلاش کنید. اگر به کسی علاقمند هستید نیمه های روز بهترین فرصت برای ابراز علاقه خواهد بود. با توجه به شرایط کیهانی احتمال اینکه پاسخ مثبت بگیرید زیاد خواهد بود.

♎ فال روزانه متولدین مهر

شما به دنبال پیشرفت در شرایط اجتماعی و اقتصادی تان هستید، برای رسیدن به اهدافتان نیاز است که با افراد موفق در این زمینه نشست و برخواست بکنید. در مورد مسئله ای فکر می کنید که شما به حقتان نرسیده اید، گرهی را که با دست باز می شود سعی نکنید با دندان باز کنید. اعتراض خود را محترمانه مطرح کنید تا به حق خودتان برسید وگرنه مشکل را بزرگتر خواهید کرد. در مورد مسئله خانوادگی اجازه سواستفاده از دل مهربانتان را ندهید. مسائل جزئی در رابطه عاشقانه وجود خواهد داشت اما این به رابطه شما لطمه نمی زند. معشوق شما از شما می خواهد که زمانی را به برای او اختصاص دهید. امشب یک شام عاشقانه برنامه ریزی کنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز زودتر به سر کارتان بروید زیرا تکالیف جدید و چالش های زیادی در انتظار شماست. با ایده های نوآورانه در جلسات حضور پیدا کنید. مشتریان خود را با نگرش مثبت تحت تاثیر قرار دهید. افرادی که تصمیم به تغییر شغل گرفته اند امروز زمان مناسبی به نظر می رسد. حس ششم شما امروز به طور باور نکردی قوی شده است و شما می توانید افکار و احساسات دیگران را بخوبی بفهمید و از آن در جهت رسیدن به منافع خود استفاده کنید. درباره عزیزی نگران هستید که نگرانی شما بیهوده است، او حواسش به خودش هست. انجام یک معامله برایتان پرسود خواهد بود. برنامه ریزی برای یک سفر بهم خواهد خورد. چیزی که چند وقتی است به دنبال آن بودید را پیدا خواهید کرد.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز پرانرژی و بسیار خوشحال خواهید بود، بالاخره با از مدت ها تلاش تیک رسیدن به یکی از اهدفتان که مدت زمان زیادی درگیر آن بوده اید خواهد خورد. تعطیلات پیش رو برای تصمیم گیری در رابطه با اهداف باقی مانده و برنامه ریزی برای سال آینده کاری و مالی زمان خوبی خواهد بود. سرعت تغییرات در اطرافتان موجب نگرانی های در زمینه مالی و اقتصادی برایتان شده است، روزی تان از جایی که توقع ندارید به دستتان خواهد رسید. زندگی عاشقانه امروز شما مانند یک رقص زیبا زیر نور ماه است، پر از شور و اشتیاق. اگر مجرد هستید منتظر ابراز علاقه از طرف شخصی که شما هم نسبت به او حس دارید باشید. چه روز رمانتیکی!!

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز چالش های پیش بینی نشده ای باعث خواهند شد که کارها طبق برنامه ریزی تان پیش نروند. فرصت بزرگی برای پیشرفت در زمینه شغلی و مالی برایتان فراهم خواهد شد، شاید باورش برایتان سخت باشد ولی شانس به شما روی آورده. از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید. بخت یکبار در خانه آدم را میزند!! در رابطه با مسائل احساسی و عاطفی زمان مناسبی برای بیان احساسات و خواسته های خود خواهید داشت. چه متاهل باشید و چه مجرد کلماتی که از زبانتان خارج می شود معجزه خواهند کرد. برای بهبود رابطه یا شروع یک رابط عاشقانه از ان استفاده کنید. چیزی کنجکاوی شما را برانگیخته، بهتر است در مورد چیزی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز آمادگی رویارویی با اتفاقات غیرمنتظره را داشته باشید. درهای جدیدی در رابطه با مسائل کاری و مالی به رویتان باز خواهد شد. برای بررسی فرصت های جدید تعطیلات پیش رو زمان مناسبی در اختیارتان قرار می دهد که با فکری آسوده در مورد آن ها فکر کنید. بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها حال نوبت رسیدن به خواسته هایتان فرا رسیده و راه پیشرفت برایتان هموار شده است. بعد از شنیدن خبری دست روی دست نگذارید!! عزیزی روزهای سختی را می گذراند، سعی کنید مرهم درهای او باشید و تنهایش نگذارید. در حین بحث با شریک عاطفی تان منطقی باشید و احساسات طرف مقابل تان را جریحه دار نکنید. زمان خوبی برای یک مسافرت عاشقانه است.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

به دنبال فرصت های بیشتری برای رشد در زمینه شغلی خود باشید. شما فکر می کنید که همه راه ها را امتحان کرده اید ولی واقعا اینطور است؟!! ممکن است برخی از مشکلات جزئی وجود داشته باشد، اما تعهد و نظم شما به شما کمک می کند تا از نردبان موفقیت بالا بروید. شراکت های جدیدی که امروز شروع کنید سود خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. ممکن است در رابطه عاطفی خود دچار ناامیدی هایی شوید به جای اینکه از اتفاق افتاده ناراحت باشید، باید روی چرایی اتفاق پیش آمده تمرکز کنید. اگر می خواهید دیگر هرگز به این نقطه نرسید، باید از پیله متوهمانه ای که به دور خود پیچیده اید بیرون بیایید.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه