مرتضی پورعلی گنجی | ازدواج مرتضی پورعلی گنجی

همسر زیبای مرتضی پورعلی گنجی وایرال شد! | تازه عروس آقای بازیکن همه رو شیفته کرد!

مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار تصویری در فضای مجازی خبر ازدواجش را اعلام کرد.

همسر زیبای مرتضی پورعلی گنجی وایرال شد! | تازه عروس آقای بازیکن همه رو شیفته کرد!
کدخبر : 23639
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مرتضی پورعلی جنگی

تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۱ 

زادگاه: بابل، ایران 

زمینه فعالیت: فوتبالیست 

پست: مدافع میانی 

قد: ۱٫۸۴ متر 

ملیت: ایرانی

مرتضی پورعلی جنگی

بخشی از مصاحبه با مرتضی پورعلی گنجی:

ابتدا توپ جمع کن بودم

مرتضی پورعلی گنجی می گوید: حدود ۸ ساله بودم که با برادرم به زمین فوتبال روستایمان گنج افروز در بابل ، می‌رفتیم. به دلیل سن کمم در بازی تیم داداشم توپ جمع کن بودم. بعد از یکی دو سال که سنم بیشتر شد به همراه داداشم در تیم فوتبال بازی می‌کردم. بعداز آن به دلیل شرایط خانوادگی از سمت مدرسه بالاتر آمدم، ما در جام رمضان مدرسه تیم می‌دادیم و من از کلاس سوم برای کلاس پنجم بازی می‌کردم واین انگیزه زیادی به من می‌داد که با دو کلاس بالاترم بازی می‌کنم، آقای عباس محسن زاده سرمربی تیم مدرسه ما بود.

پس از آن یحیی عباسی در دوره راهنمایی من را به تیم مدارس بابل معرفی کرد و با این تیم قهرمان استان مازندران شدیم و سرمربی تیم ماآقای اشراقی و آقای کاظمی بودند، در بین بقیه بچه‌ها از نظر سنی کوچکتر بودم.

مرتضی پورعلی جنگی

پول کرایه هم نداشتم

مرتضی پورعلی گنجی می گوید وقتی ۲۱ ساله بودم پدرم فوت کرد و پس از فوت پدرم  شرایط بسیار سخت شد و کرایه ماشین خودم تا شهرم را نداشتم. هم خدمتی‌های پدر و فامیل به خانواده ما کمک می‌کردند و همانجا بود که تصمیم گرفتم کسی بشوم و دست خیلی‌ها را بگیرم. من از روستایمان گنج افروز سر راه می‌ایستادم تا آشنایی پیدا شود و من را به شهر برساند و این وضعیت در مسیر برگشت نیز ادامه داشت.

به دلیل سربازی، تیم ملی امید را از دست دادم

به تیم ملی امید دعوت شدم اما به دلیل امتحاناتی که در بابل داشتم تا سرباز نشوم، نمی‌توانستم این تیم را همراهی کنم. با تیم  ملی زیر ۲۲ سال با آقای منصوریان همه تیم‌ها را بردیم اما متاسفانه تیم‌های باشگاهی بازیکن ندادند و تیم به هم ریخت. در دوران آقای ابراهیم زاده ابتدا دو بازی انجام دادم اما نتوانستم شاید خوب عمل کنم از نظر آقای ابراهیم زاده، و بسیاری از بازی‌ها را بیرون ماندم.

مرتضی پورعلی جنگی

الگویم جواد نکونام است

مرتضی پورعلی گنجی؛ زمانی که هافبک دفاعی بودم بازی آقا جواد را می‌پسندیدم چراکه هم گل می‌زد و هم در کارهای دفاعی عالی بود. خیلی سخت است که ۱۰ سال در اروپا متداوم بازی کنید و کاپیتان شوید اما این کار را آقای نکونام انجام داد. البته بازیکنان دیگری چون علی دایی، مسعود شجاعی، مهدیمهدوی کیا و علی کریمی نیز در اروپا بازی کردند که کار هر کسی نیست. نمی‌دانم آقا جواد زود از تیم ملی رفت یا من او را شناختم و ای کاش بیشتر می‌شد در کنار او باشم.

الگوی خارجیم راموس است

من دوتا گل ملی زده‌ام و بعد از گل‌ها شادی که کرده‌ام به راموس تشبیه کرده‌اند،  فعلاً اسم راموس روی من است و سعی می‌کنم که از او الگوبرداری کنم./ سرپوش 

مرتضی پورعلی جنگی

بازیهای ملی مرتضی پورعلی گنجی

او پس از بازی در رده های سنی ایران پیش از جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ در اردو های امادگی، برای اولین بار توسط کارلوس کی‌روش به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد. مرتضی اولین بازی ملی خود را در برابر عراق انجام داد . درخشش در این بازی موجب شد تا کی‌روش در همه ی بازی های این تورنمنت به او بازی دهد . 

و نخستین بازی ملی‌اش را در بازی دوستانه پیش از تورنمنت، در برابر عراق انجام داد. درخشش در این بازی موجب شد تا کی‌روش در همه بازی‌های این تورنمنت به او بازی دهد. در پایان مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵، او در فهرست تیم منتخب مرحله گروهی این مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات جا گرفت.

بعد از جام ملت های آسیا در استرالیا باشگاه های مختلف خارجی به دنبال او بودند . و در نهایت او به پیشنهاد باشگاه تیان جین چین پاسخ مثبت داد و به مدت یک فصل به این تیم چینی پیوست . پورعلی گنجی در سال ۲۰۱۶ با قراردادی رسمی مدت ۱ سال به السد قطر پیوست و به مدت دو سال در این تیم بازی کرد .

سپس در سال ۲۰۱۸ بعد از جام جهانی روسیه با پیشنهاد های زیادی روبرو شد و او اوپن بلژیک را انتخاب کرد و با قراردادی دو ساله به این تیم پیوست که البته زیاد هم طول نکشید ، بعد از یک نیم فصل مرتضی دوباره به قطر بازگشت و به باشگاه العربی قطر پیوست . 

پورعلی‌گنجی در تاریخ ۱۶ اوت ۲۰۱۸ با عقد قراردادی دو ساله به تیم اوپن بلژیک پیوست./نمناک

مرتضی پورعلی جنگی

مرتضی پورعلی‌گنجی و دیگو کاستا در جام جهانی ۲۰۱۸

وی یکی از نفرات اصلی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بود؛ به گونه‌ای که در هر سه مسابقات این دیدار به صورت فیکس به میدان رفت و در این مسابقات بازی‌های بسیار درخشانی از خود ارائه داد و از ستون‌های دفاعی تیم ملی کشورمان ایران در این تورنمنت مهم جهانی بود و پس از انجام بازی‌های درخشان پیشنهادهای زیادی از اروپا به دست وی رسید و بعد از آن به باشگاه اوپن بلژیک رفت.

مرتضی پورعلی‌گنجی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در هر شش مسابقه تیم ملی به صورت فیکس به میدان رفت و توانست با تیم ملی به نیمه نهایی راه یابد به طوری که تا قبل از نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا تیم ملی کشورمان ایران هیچ گلی را دریافت نکرد./ ویکی پدیا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه