جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان بهمن ماه | خبر داغ امشب درباره حقوق بازنشستگان 1403!

حقوق کارمندان و بازنشستگان موضوع بسیار مهمی است که در زندگی اجتماعی و اقتصادی تأثیر بسزایی دارد. حقوق کارمندان باید به طور کامل رعایت شود تا از نظر اقتصادی و اجتماعی این گروه از افراد قادر به تأمین نیازهای خود و خانواده خود باشند.

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان بهمن ماه | خبر داغ امشب درباره حقوق بازنشستگان 1403!
کدخبر : 22784
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

خبر ویژه برای بازنشستگان / حقوق ها تا ۹۰ درصد حقوق شاغلین افزایش می یابد

همچنین سیستم بازنشستگی باید به گونه‌ای طراحی شود که پس از بیکاری، افراد بتوانند با امنیت و آرامش بازنشسته شوند. اطمینان از اینکه کارمندان در دوره بازنشستگی حقوق و مزایا مناسب داشته باشند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سردار محمد شرفی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان انتظامی استان مرکزی در سخنانی ضمن تبریک ولادت با سعادت امیر مؤمنان حضرت علی علیه السلام و روز پدر و قدردانی از فرمانده انتظامی استان و عوامل برگزار کننده این مراسم باشکوه اظهار داشت: فرمانده محترم کل انتظامی کشور همواره به نگاه حمایتی و بهره‌بندی از ظرفیت بالای پیشکسوتان عزیز تاکید دارند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی و دسیسه‌های دشمن برای القا یاس و ناامیدی در جامعه و کاهش اهمیت انتخابات خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از رسانه‌های خود و شبانه روز در تلاش است تا نگذارد تنور انتخابات گرم شود، آنها هیچ وقت خیرخواه ما نبوده و نیستند و می‌خواهند روحیه کنشگری را از ما سلب کنند تا ما در سرنوشت کشور خود مشارکت نکنیم.

حقوق بازنشستگان

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات باعث ایجاد مجلسی قدرتمند و کمک به اداره مناسب کشور خواهد شد افزود: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که هر کس دارای مخاطب است وظیفه دارد مردم را دعوت کند، همه وظیفه داریم در این راه تلاش کنیم.

سردار شرفی در ادامه با بیان اینکه خداوند خداوند متعال می‌فرماید: کسی که عملش صالح شد من او را خلیفه خود در روی زمین و محبوب قلوب دیگران قرار می‌دهم اظهار داشت: شما پیشکسوتان فراجا به پشتوانه سال‌ها خدمت صادقانه و فداکاری و ایثارگری دارای منزلت و اعتبار در جامعه هستید و در دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات می‌توانید به بسیار مثمر ثمر باشید.

جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی کل کشور با اشاره به نگاه دولت فعلی به بازنشستگان و توسعه صندوق‌های بازنشستگی عنوان کرد: تلاش دولت بر این است که صندوق‌ها به نقطه ایده آلی برسند و بتوانند مستقل از دولت  حقوق بازنشستگان  را پرداخت کنند.

حقوق بازنشستگان

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: از نگاه فرمانده محترم کل انتظامی کشور، بازنشستگان؛ اساتید و فرماندهان ما هستند و از توان و ظرفیت و قابلیت‌های فنی و تجربی آنها باید استفاده کرد و سازمان به این سمت در حرکت است تا از این ظرفیت عظیم برای توسعه امنیت پایدار در کشور بهره‌مند شود.

سردار شرفی با بیان اینکه نگاه دوم به پیشکسوتان عزیز حمایتی است افزود: متناسب سازی حقوق بازنشستگان با حمایت دولت و مجلس در دستور کار است و ان‌شاءالله تا سه سال آینده حقوق بازنشستگان به ۹۰ درصد حقوق شاغلین خواهد رسید.

منبع:تیترکوتاه

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه