فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 6 دی 1402 | فال روزانه واقعی امروز چیست؟

فال روزانه امروز 6 دی 1402 | فال روزانه واقعی امروز چیست؟

فال روزانه امروز 6 دی 1402 | فال روزانه واقعی امروز چیست؟
کدخبر : 22218
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز شک و تردید شما را در خود فرا گرفته است. تصمیماتی که این اواخر در رابطه با روابط عاطفی خود گرفته اید ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و نمی دانید این انتخاب هایتان تا چه حد درست بوده اند. بهتر بگوییم، این وضعیت باعث دلسردی شما نسبت به آینده ی این رابطه شده است. شما باید سعی کنید نگرانی ها و تردیدهایتان را کنار گذاشته و تمام قدرت و اراده خود را به کار بگیرید تا با نگاهی واقع نگرانه با مشکلاتتان روبرو شوید. ول خرجی را کنار بگذارید اگر واقعا از درس خواندن گریزانید! حداقل فن یا حرفه ای را یاد بگیرید و مشغول به کار شوید . منتظر یک اتفاق شگفت انگیز باشید که موجی از خوشحالی را در بین فامیل جاری خواهد ساخت . در خصوص مسئله ی عاطفی اخیر که نه شنیده اید نگران و ناراحت نباشید چرا که شما با گذشت زمان و تدبیری که پیشه خواهید ساخت جواب مثبت را خواهید گرفت.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

جو سنگین و آزاردهنده ای بر امروز حاکم شده است و چه در زمینه ی شخصی و چه حرفه ای، اگر مجبور به اثبات خودتان و حرف هایتان باشید دلخوری ها و ناراحتی هایی پیش خواهند آمد. شاید شخصی که برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است باعث عصبانیتتان شده باشد، اما باید سعی کنید که خیلی سریع تسلیم احساسات منفی خود نشوید چون این وضع می تواند اثرات مخربی روی روح و روان شما داشته باشد. یک موفقیت قریب الوقوع شما و خانواده تان را خوشحال خواهد کرد قولی به عزیزی داده اید اما هنوز آنرا عملی نکرده اید او چشم انتظار وفایی به عهد شماست با برآورده کردن خواسته او دلش را شاد و جای گاه تان را در قلب وی مستحکم تر کنید برای افزایش رزق و روزی تلاش و کوشش بیشتری کنید نظم و انضباط کلید گمشده ی زندگی شماست با یک برنامه ریزی درست به جلو پیش بروید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

طی چند روز گذشته شما تصمیم گرفته اید که با تلاش و کوشش کار کنید و سعی در ایجاد ثبات در زندگی خود داشته باشید . برنامه ها و نقشه هایتان را مو به مو اجرا کنید. امروز یک غافلگیری بزرگ در برابر این تصمیم جدید شما خواهد بود، چون اتفاق هایی در راه هستند که برنامه های دقیق و فشرده ای که برای خودتان چیده اید را به چالش خواهند کشید و یا شاید با فرادی مواجه شوید که سعی در دلسرد یا منصرف کردن شما دارند. اگر شما به این موانع غلبه نکنید، آنها شما را شکست خواهند داد. در هر کارى که از آن سر رشته ندارید وارد نشوید،مدام از بخت بد گله نداشته باشید. به زودى احساس بهترى به زندگى خواهید داشت این حس راحفظ کرده و نگذارید خستگى کارهاى روزمره حالتان را تغییر دهد. احتیاط کنید و در مورد موضوع مالى با کسى شریک نشوید چون در نهایت زیان و ضرر مال شماست. توقع از زندگى را کمى پایین بیاورید تا به آرامش برسید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز شما نگرانی هایی در مورد آینده احساس می کنید. حتی اگر موعد برخی کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید در حال سر رسیدن باشد هم احساس می کنید که قدرت شما رو به افول است و توانایی ادامه ی این راه را ندارید. شما برای این که توانایی هایتان را به خودتان ثابت کنید نیاز به چالش هایی جدید و امکان پذیر دارید که شما را به خودتان و آینده تان امیدوار کنند. چرا از تلاش و برنامه ریزی برای رسیدن به تناسب اندام شروع نمی کنید؟! این کار باعث خواهد شد هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی حال بهتری داشته باشید. در شرایط سخت با مدیریت بحران همه چیز را تحت نظر بگیرید تا اوضاع آرام شود منتظر نتیجه و رای هستید که به نفع تان تمام می شود پای شما به ماجرایی باز می شود که بهتر است حواس تان را جمع کنید اگر خواهان آرامش هستید بخشش و دوری از کینه کلید آن است بیماری چشم انتظار ملاقات شماست او را دریابید و از انجام آنچه از دست تان بر می آید کوتاهی نکنید.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

شما امروز حرف هایی که دیگران می زنند را می شنوید، اما به طور کاملا ناخواسته نمی توانید حرف هایشان را جدی بگیرید و توجه کافی به آنها داشته باشید. انگار همه می خواهند برای شما تعیین تکلیف کنند و فکر می کنند بهتر از خودتان می دانند که چه کاری برایتان بهتر است، اما نظرات آنها، حداقل امروز، برای شما هیچ اهمیتی ندارند و ترجیح می دهید به ایده هایی که خودتان در سر دارید بپردازید. در واقع شما امروز تصمیم دارید از روزتان لذت ببرید و برایتان اهمیت چندانی ندارد اگر نتوانید به همه ی کارهایتان برسید. تصمبم مهمی گرفته اید که خوب است درباره آن با خانواده مشورت کنید. در روزهای گذشته خبری دریافت کرده اید که شما را خوشحال کرده است این خبر خود آغاز دوره خوبی در زندگی شماست. اگر احساس خستگی می کنید باید شیوه زندگیتان را تا حدودی تغییر دهید یک سفر کوتاه در تغییر روحیه تان اثر گذار است.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

اگر دست از این تصور اشتباه خود برداشته و بپذیرید که شما یک ابرقهرمان نیستید و توانایی هایی در حد همه ی انسان های عادی دارید و شبانه روز برای شما هم مثل همه ی انسان های دیگر فقط از بیست و چهار ساعت تشکیل شده است، حالتان خیلی بهتر از حالا خواهد شد. شما یک ابرقهرمان نیستید و هیچ وقت هم نبوده اید، در واقع ابرقهرمان ها اصلا در دنیای واقعی وجود ندارد. البته، این واقعیت را هم در نظر داشته باشید که شما توانایی ها و استعدادهای قابل توجهی دارید که برخی را نادیده گرفته و برخی را هم به کل فراموش کرده اید. حیف نیست این همه استعداد و توانایی بلااستفاده بماند؟! وظیفه شماست که به خبرچین ها میدان ندهید به زودی گشایشی در کار فروبسته شما صورت خواهد گرفت و احساس خوشایندی را تجربه می کنید بهتر است واقع بینانه تر به موضوعات اطراف خود نگاه کنید تا بتوانید اشکالات احتمالی کاری را که پیش رو دارید پیدا کرده و به موقع آن را رفع کنید قرض و وام گرفتن به نفع شما نیست و در بازپرداخت آن دچار مشکل می شوید.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز شما نسبت به نظراتی که در مورد چیزهای مخنلف دارید با تعصب کامل رفتار می کنید و دلتان می خواهد ایده هایتان را با بقیه هم به اشتراک بگذارید. با این که معمولا خیلی محافظه کار هستید، امروز بی هیچ احتیاطی نظرات خود را بیان می کنید و در واقع اصلا نمی توانید جلوی زبانتان را بگیرید. شاید دیگران نتوانند منظور شما را به طور کامل متوجه شوند، اما همین جسارت و بی پروایی شما در بیان افکار و ایده هایتان می تواند برای آنها الهام بخش باشد. حس انسان دوستانه شما را به انجام کاری خیر رهنمون می سازد لازم است به ندای فلب خود گوش داده و در جهت عملی شدن آن حس گام بردارید.نتیجه خوبی برای تان خواهد شد ذهن خودتان را بی دلیل درگیر حادثه ایی کردید که هنوز اتفاق نیفتاده و شاید هرگز هم اتفاق نیفتد اضطراب و نگرانی بی جهت به خود راه ندهید حرفی را بدون دلیل از دیگران قبول نکنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

حالا که این همه راه را آمده اید و تا این حد موفق شده اید نمی توانید اجازه بدهید همه ی زحماتتان به هدر بروند. شاید اکنون زمان دشواری برای شما باشد، چون این طور به نظر می رسد که زمان آن فرا رسیده که خودتان را یک بار و برای همیشه ثابت کنید. اجازه ندهید سختی هایی که سر راهتان قرار گرفته اند شما را از پای در بیاورند. به اندازه ی کافی استراحت و تفریح هم داشته باشید و به وضع تغذیه ی خودتان نیز رسیدگی کنید. شما توان کافی برای شرکت در این نبرد و پیروز شدن در آن را دارید، به شرط این که این فرصت را از خودتان دریغ نکنید. کار جدیدی پیش رو دارید ک افق دیدتان را باز تر خواهد کرد . با رویدادی رو به رو میشوید ک تا حدودی زندگیتان را از یکنواختی و سکون خارج میکند . این تغییر و تحول را به فال نیک گرفته و از آن استقبال کنید .قصد معامله را دارید اما شک و تردید مانع انجام آن کار است . از عشق یکطرفه بپرهیزید . خبر خوبی برای شما در راه است .برای رسیدن ب نیتتان باید بیشتر تلاش کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

آیا دچار افسردگی شده اید؟ این حالت برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. یکی از دوستانتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به تماشای یکی از فیلم های خوب روی پرده ی سینما بروید. هر کاری که می دانید به بهتر شدن حال شما کمک خواهد کرد در برنامه تان قرار دهید و به هیچ وجه تسلیم این احساس منفی نشوید. شما باید کمی به دنیا درونی خود رجوع کرده و با کمی تعمق و تفکر به ریشه ی اصلی این حال خود پی ببرید. شاید دلیل این احساس افسردگی این باشد که شما فکر می کنید تنها مانده و به حال خود رها شده اید، اما شما کاملا در اشتباه هستید. برای شراکت زمان مناسبی نیست . باید تحقیق بیشتری کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید . بعد از مدت ها بی خبری از آشنایی او را ب طور اتفاقی ملاقات میکنید و این امر زمینه ساز ارتباط مجدد شما با آن شخص میشود این روزها یاد آوری خاطرات خوش گذشته حالتان را دگرگون میکند . کسی اینجا و آنجا بدگویی شما را میکند . بهتر است ب طور مسالمت آمیز با او برخورد کنید.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز شما غرق در دنیای خیالات و افکارتان هستید و ارتباطتان را با دنیای اطرافتان تقریبا قطع کرده اید. رویاهای زیبایی که در سر دارید فرصت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهند و شاید فکر کنید که رسیدن به آنها برای شما کاری بسیار راحت خواهد بود. خیالت و رویاهای ما عامل محرکی هستند که ما را به سوی اهدافمان پیش می برند، اما فراموش نکنید که این تنها زمانی امکان پذیر است که ارتباط خودمان را با دنیای واقعی قطع نکنیم. عدم تعادل بین کار و زندگی شخصی و خانوادگی تا حدی برایتان دردسرساز شده واز این بابت در عذابید،خانواده از شماتوقع دارن به انها بیشتر بها داده و ساعات بیشتری با انها بگزرانید،با توضیح شرایت خانواده را به همدلی بیشتر تشویق کنید .کسی را که یکبار ازموده اید دوباره در ازمون قرار ندهید جنگ اول به از صلح اخر است.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

شما دارید در نگرش خود نسبت به زندگی و دنیای اطرافتان تغییراتی ایجاد می کنید، اما کمی طول خواهد کشید تا بپذیرید که دیگر هیچ چیز مانند گذشته نخواهد شد و باید شرایط جدیدتان را بپذیرید. سنتان هر چقدر هم که باشد، اکنون برای شما زمان رشد و بزرگ شدن است. خوشبختانه پذیرفتن مسئولیت های جدیدی که به شما واگذار شده اند و یا خودتان آنها را به عهده گرفته اید به این معنا نیست که باید اهداف شخصیتان را قربانی کرده و برای همیشه کنار بگذارید. در واقع می توانگفت که بر عکس، فرصتی برایتان پیش آمده تا یاد بگیرید هم زمان به هر دو رسیدگی و توجه کنید. برای اظهار نظر در مورد مسئله ای که مطرح شده نیازمند اطلاعات بیشتری هستید در این مورد خاص که اطلاعات کافی ندارید بهتر است بحث نکنید این بحث ها موجب ناراحتی یا برداشت های غلط می شود از فردی حسود دوری کنید و به طعنه ها و متلک هایش اعتنای نکنید دست به کار یا فعالیت جدید بزنید که تا به حال انجام نداده و یاحتی به آن فکر هم نکرده اید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز گرفتن تصمیم نهاییتان در رابطه با یک موضوع مهم، به این معناست که شما به نقطه عطف مهمی در زندگی خود دست یافته اید. سخت ترین قسمت این تصمیم گیری خداحافظی با روش ها، نظرات و اعتقادات قدیمیتان است. شاید گذشته خیلی راحت و اطمینان بخش به نظر برسد، به ویژه وقتی ناشناخته ها در راه هستند، اما با قدرت و عزم و اراده خواهید توانست آن را همراه با موفقیت پشت سر بگذارید. ایده های جدیدی در زمینه کار ب ذهنتان خطورکرده است ک باید انها را به طور جدی پیگیری کنید. فکر اقنصادی شما همیشه درست کار میکند. تغییرات مثبتی در شرف وقوع است به زندگی شما رنگ تازه ای میبخشد. یک مسئله ای به ظاهر لاینحال با تدبیر شما حل میشود و و اعتبار خاصی برایتان ب همراه میاورد از وسواس دوری کنید و وارد مسائل حاشیه ای و کوچک نشوید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه