قتل وحشیانه و ترسناک دختر 19 ساله توسط پدرش | دلیل قتل ارتباط با مرد غریبه بود!!

مرد ۵۵‌ساله به‌نام بصیر شامگاه هجدهم تیر امسال دو دختر جوانش را در خانه‌شان در شهرک ولیعصر تهران زندانی کرد و بعد از شکنجه آنها، اناز ۱۹‌ساله را به قتل رساند. او با صحنه‌سازی قصد داشت ماجرا را خودکشی نشان دهد که ناکام ماند.

قتل وحشیانه و ترسناک دختر 19 ساله توسط پدرش | دلیل قتل ارتباط با مرد غریبه بود!!
کدخبر : 21492
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش منیبان به نقل از خبر فوری، مرد ۵۵‌ساله به‌نام بصیر شامگاه هجدهم تیر امسال دو دختر جوانش را در خانه‌شان در شهرک ولیعصر تهران زندانی کرد و بعد از شکنجه آنها، اناز ۱۹‌ساله را به قتل رساند. او با صحنه‌سازی قصد داشت ماجرا را خودکشی نشان دهد که ناکام ماند.

متهم پس از افشای راز قتل گفت‌: قصد قتل نداشتم، می‌خواستم دخترم اناز و خواهرش را آن‌قدر کتک بزنم که فلج شوند و دیگر نتوانند از خانه بیرون بروند و با مردی غریبه در ارتباط باشند. دخترم قربانی غیرت من شد.

مرد ایرانی که نگهبان پارک محله‌مان است، دو دخترم را فریب داده و عاشق خود کرده بود. آخرین بار دخترم را ترک موتور مرد ایرانی دیدم و غیرتم به جوش آمد. از او خواستم به خواستگاری دخترم بیاید اما نیامد. شب حادثه دخترانم قصد داشتند به دیدن آن مرد بروند که در اتاق زندانی‌شان کردم. بعد کتک‌شان زدم. نفهمیدم چطور اناز را خفه کردم.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه