تست هوش | تست هوش روز

تست هوش سخت برای کسانی که چالش دوست دارند | زیر 15 ثانیه باید بتونی این مسئله رو حل کنی

اگر می خواهید قدرت مغز خود را آزمایش کنید، این چالش ریاضی برای شما مناسب است.

تست هوش سخت برای کسانی که چالش دوست دارند | زیر 15 ثانیه باید بتونی این مسئله رو حل کنی
کدخبر : 21368
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش سنین مختلف متفاوت و در سطوح مختلفی وجود دارد. تست هوش انواع و اقسام مختلفی دارد. انجام یک تست هوش معتبر یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. انواع تست هوش در سایت بازار بورس برای سرگرمی ایجاد می شود. برای تست هوش خود با ما همراه باشید.

این آزمونی برای استدلال منطقی و هوش شماست. از آنجایی که شما فقط 15 ثانیه فرصت دارید تا آن را حل کنید، باید از سرعت ریاضی خود استفاده کنید و همه به موقع پاسخ را دریافت نمی کنند. بنابراین، آیا برای آزمایش مهارت های ریاضی خود آماده اید؟ خود را در مکانی ساکت قرار دهید و در کمترین زمان ممکن پاسخی را که به دنبالش هستید بیابید.

چگونه آن را انجام دهید؟

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید. این شامل چهار معادله است که آخرین آنها ناشناخته است.

چرا این تست را انجام دهید؟

این تست هوش به شما امکان می دهد تسلط ریاضی خود را تأیید کنید. مغز، حافظه و منطق شما را آزمایش می کند. پس از آن، حل آن نیز کمی سرگرمی برای شما فراهم می کند. در عین حال می توانید سرگرم شوید و ذهن منطقی خود را تمرین دهید. می توانید پاسخ خود را در پاراگراف بعدی بررسی کنید.

پاسخ: این مقداری است که در معادله چهارم به دنبال آن هستید

هیچ چیز جدیدی در مورد این تست IQ وجود ندارد. احتمالاً خواهید گفت که آسان است. مراقب این تصور باشید: پاسخ 3 است. باید بدانید که تنها 20 درصد از مردم موفق می شوند به موقع این پاسخ را پیدا کنند. به همین دلیل است که این چالش بسیار جالب است. آیا شما یکی از این نابغه ها هستید؟ آیا توانستی ساعت را بزنی؟ در زیر می توانید جزئیات دقیق این نمایش را مشاهده کنید.

اگر 1 + 1 آینه x 1 آینه = 17، مقدار یک آینه: 17 – 1/2 یا 4 است.

اگر 1 عطر x 1 مورد آرایش x 1 مورد آرایش = 36، مقدار یک کیس آرایش : 3 و یک عطر 4 است، بنابراین این عمل را می توان به صورت 4 x 3 x 3 = 36 ترجمه کرد.

اگر 1 عطر x 1 کیت آرایش x 3 رژ لب = 72 باشد، می توانیم این عمل سوم را به صورت 4 x 3 (3 x 2) ترجمه کنیم، بنابراین ارزش یک رژ لب 2 است.

کدوم یکی از این آقایون پولدارتره؟

تست هوش

.

.

.

.

.

تست هوشبا این تست هوش ذهنتو ورز بده! | 6 معمای جذاب برای سرگرمی شما

برخی تحقیقات ثابت کرده‌اند که حل معما، فوق‌العاده برای مغز مفید است. حل معما ذهن را تیزتر می‌کند، حافظه را بهبود می‌بخشد و به ما می‌آموزد که به جزئیات کوچک توجه کنیم؛ این به‌سادگی سرگرم کننده است.

تست هوش۱- معمای نردبان

جک روی نردبان ۲۵ متری ایستاده بود. از نردبان لغزید و روی زمین افتاد. اما هیچ جراحتی بر نداشت. چطور ممکن است؟

تست هوش۲- معمای سکه‌ها

شما دو سطل آب دارید، در داخل سطل اول دمای آب ۲۵ درجه سانتیگراد است، در داخل سطل دوم آب ۲۵ درجه فارنهایت است. شما از همان ارتفاع یک سکه را به داخل هر سطل می‌اندازید و آن‌ها دقیقاً در همان زمان به آب می‌خورند.

سوال: کدام یک از سکه‌ها ابتدا به پایین می‌رسند؟

تست هوش۳- معمای سیب

۱۰ نفر در یک اتاق هستند و هر شخص می‌تواند کل اتاق و همه افراد را ببیند. شما می‌خواهید یک سیب قرار دهید تا همه افراد به جز یک نفر بتوانند آن را ببینند. سیب را در کجای اتاق قرار می‌دهید؟

تست هوش۴- ماشین مقابل ماشین

۲ اتومبیل وجود دارد، ماشین آبی ۶۰ مایل در ساعت و ماشین قرمز ۴۰ مایل در ساعت حرکت می‌کند. هر دوی آن‌ها در همان زمان شروع کرده‌اند، اما هنوز هم در یک نقطه از یکدیگر عبور می‌کنند. چطور ممکن است؟

تست هوش۵- معمای درخت سیب

آنا و ماری برای پیاده روی به جنگل رفتند. ناگهان باران شدید شروع شد، دختران خانه‌ای متروکه را دیدند و تصمیم گرفتند در خانه پناه بگیرند. وقتی باران متوقف شد، دوستان خشک بودند، اما بسیار گرسنه بودند؛ بنابراین، آن‌ها راه‌های مختلفی برای یافتن میوه طی کردند.

آنا یک درخت سیب پیدا کرد، اما وقتی سیب خورد، به درخت تبدیل شد. نیم ساعت بعد، ماری به آنجا رفت و شنید که شخصی می‌گوید: «دوست شما به درخت تبدیل شد، باید او را پیدا کنید تا او را برگردانید. شما فقط یک فرصت دارید اگر اشتباه کنید، دوست شما برای همیشه درخت خواهد ماند.»

ماری چطور می‌تواند بفهمد کدام درخت دوست اوست؟

تست هوش

۶- معمای وزن

کدام مرد بیشترین وزن را تحمل می‌کند؟

پاسخ معماها

۱- جک در پایین نردبان ایستاده بود.

۲ - سکه در سطل یکم. در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد آب مایع است، در حالی که در ۲۵ درجه فارنهایت به یخ تبدیل می‌شود.

۳ - سیب را روی سر هر کسی که می‌خواهد سیب را نبیند قرار دهید.

۴ - آن‌ها در جهات مخالف سفر می‌کنند.

۵ - از آنجا که نیم ساعت باران می‌بارد، همه درختان جنگل باید مرطوب باشند. تنها درختی که خیس نیست دوست ماری است.

۶ - مرد وسط باید ۲۵ درصد وزن بیشتری را تحمل کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه